Yubiri

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Aveo Sampon Zsíros Hajtőre és Száraz Hajvégekre

Aveo Sampon Zsíros Hajtőre és Száraz Hajvégekre
2020. október 20.

Nekem ilyen hajam van, zsíros tő, száraz vég, és olyan, mintha tényleg az én hajtípusomra találták volna ki. Az illatát, állagát is szeretem, megfelelően habzik.
Ritkán járok a Müllerbe, de ha megyek, biztos veszek még.

Charlotte Gránátalma Tusfürdő Olíva Olajjal

Charlotte Gránátalma Tusfürdő Olíva Olajjal
2020. október 20.

Ez egy olcsó, jó illatú tusfürdő, ami nem szárítja a bőrömet.
A tusfürdő színe szép erős rózsaszín. A gránátalma illata nem marad meg hosszan a bőrömön. Euros boltban vettem én is.

Oriflame The One IlluSkin Aquaboost Hidratáló Alapozó SPF20

Oriflame The One IlluSkin Aquaboost Hidratáló Alapozó SPF20
2020. október 20.

Ez az első alapozóm a márkától, és megmondom őszintén, amit ígér, azt betartja. Kellően hidratál, nem ül bele a ráncokba. Valóban kb közepes fedésű, nincs maszk hatása. Amit még utálni szoktam az alapozókban: a szag!!! Komolyan utálom az a nehéz "festék" szagot az arcomon. Ennek kellemes az illata. Az alapozót könnyű eldolgozni, mondhatom, hogy reggeltől estig fent is marad. A szín is passzol a bőrömhöz. Teljesen elégedett vagyok, nekem ezt a szintet csak a Bourjois Healthy Mix alapozó hozta (leginkább ahhoz az alapozóhoz tudnám hasonlítani), de az 2x ilyen árban van.

La Rive Donna Parfümdezodor

La Rive Donna Parfümdezodor
2020. október 20.

Az illatát nagyon szeretem, de vannak ennél sokkal jobb dezodorok, nálam nem túl jól teljesít.

Balea Kókusz és Sheadió Testápoló Lotion

Balea Kókusz és Sheadió Testápoló Lotion

Upd. 2020. október.
Gondolom, ez egy újabb kiadás, de illatban ugyanaz, mint a régi. Sem anyukám, sem szerelmem apukája nem bírja az illatát és én a hidratáló hatásával sem vagyok megelégedve.
2014. július 1. A hatása maximálisan rendben van! Ami nem győzött meg engem, az az illata. Kókuszos, de műanyagtubus illatot is érzek mellette.
Anyukám szerint kókusz és permetezőszer illatú, ki nem állhatja.

2014.október 5. Levonok még egy csillagot. Az illata úgy látszik csak a mi családunknak nem tetszik, abszolút műanyag illatot érzek, és az ápoló, hidratáló hatásával is vannak fenntartásaim, nekem nem hidratál annyira, mint másik Balea testápolóm.

Balea Calm Cocos Deo Spray

Balea Calm Cocos Deo Spray
2020. október 20.

A vanília illat miatt vettem meg. Nekem minden kell, ami vaníliás:))) Nem túl tartós és az izzadásgátlásban sem jeleskedik. Tud ennél a Balea sokkal jobbat is.

Zara Coral Cassis

Zara Coral Cassis
2020. október 20.

Tartós illat! Én mondjuk abszolút nem szeretem az ilyen típusú illatokat, ezért nekem még akkor sem éri meg, ha ilyen árban van. Én az ilyen illatokat hívom avonos típusú illatnak.

Zara Vainilla EDP

Zara Vainilla EDP
2020. október 20.

Nem értem, hogyan lehetséges, hogy még nem véleményeztem... Kedvenc parfümöm volt, nagyon kellemes édes, bújós illata volt, tartós is volt! Sajnos csak a kisebb kiszerelését vásároltam meg, így hamar elfogyott, utána már nem lehet kapni a boltban :( Imádtam én is, az Egyetlenem is.

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel
2020. október 8.

Valahogy többet vártam tőle, ha már újítanak... Nincs vele semmi gond, bár mostanában szálas szempillám van, így szempillaspirált nem használok, csak az alapozó letörlésével kell megküzdenie a micellás víznek:) Enyhe illata van, én megmondom őszintén, illatban is kissé többet vártam. Nekem nem baj, ha illatos vizes az arcom az esti sminklemosás után. A bőröm összképe sem lett szebb. Ráadásul, amint megvettem, véletlen leesett a földre, kb. 1 méter magasságból (laminált padlóra, nem járólapra) és rögtön ketté is törött a kupakja. Szerencsére még nem dobtam el az előző micellás vizem flakonját, így át tudtam tölteni. Legközelebb mást keresek ez helyett.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2020. szeptember 8.

Én 40 év felett is szeretem. Jó édes illatra vágytam, olyanra, ami egyszerű, és nincs mellette virág illat. Keveset fújok belőle, számomra így nagyon kellemes. Nem bántam meg a vásárlást.