Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Kevin Murphy Young Again Hajolaj

Kevin Murphy Young Again Hajolaj
2022. április 21.

Csodálkozom azon, akinek ez a hajolaj nem válik be. Annyira könnyed, az ugyanilyen árban lévő Kérastase-nél is finomabb textúrájú. Ugyanakkor érezhetően azonnal táplálja a hajat. Pl. fényt nem ad szerintem különösebben, de én úgy érzem az én hajamat megmentette a letöréstől, pedig mostanában fodrásznál sem voltam. Az illata is nagyon finom, de nem tolakodó, erőteljes. Ez minőségi termék. Hónapokig elég, megéri az árát.

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé
2022. február 28.

Nekem bejött ez a krém. Tetszik, hogy azonnal beszívódik, nem zsírosít, tényleg mattít. Jó érzés használni. Számomra jó kis friss illata van, nincs vele problémám. Állaga nagyon könnyed gél jellegű, és nekem kicsit később utána igényli még az arcom a hidratálást (habár ez változó). Plusz pozitívum, hogy kicsi 15 ml-s kiszerelést rendeltem, és mégis úgy látom elég sokáig jó lesz, mert kevés kell belőle.

Magister Products Pistacchio Décolleté

Magister Products Pistacchio Décolleté
2022. február 28.

Ennek is nagyon finom illata van, kellemes használni.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2022. február 25.

Nagyon jó kis alapozó. Régen kifényesedett picit az arcom tőle, most viszont nem. Szeretem, hogy ilyen lágy krémes, folyósabb állagú, nem maszkhatású. Pont ilyet kerestem most, miután a Garnier mattító BB krémje valamiért már nem kapható.. Light sand beige árnyalatban vettem meg, ez most tökéletes (nyáron lehet hogy sötétebbet fogok választani). A fedését olyan közepesnek mondanám, kimondottan problémás bőrre lehet hogy kevés.
Ár-érték arányban is tökéletes szerintem.
Részemről újravevős!

Magister Products BB3 Matt Krém

Magister Products BB3 Matt Krém
2022. február 24.

Nagy reményekkel rendeltem meg, de nem igazán tudok vele mit kezdeni. :(
Egy smink alapnak jó. Kicsit mattít tényleg. A világos árnyalat nagyon világos, ezt nyáron nem nagyon fogom tudni használni.
Én a Garnier mattító BB krémje/alapozója helyett szerettem volna ezt használni, de ennek 0 fedése van, és nekem kell valami lágy alapozó féle azért. Inkább olyan, mint egy arckrém.
Illetve az SPF10 azért nem sok minden.
Szeretem a Magistert, de ezt a terméket nem fogom újravenni.

Magister Products Eyepresso Créme Geleé

Magister Products Eyepresso Créme Geleé
2022. február 24.

Szerintem is a legjobb benne a kellemes használata, hogy hűsít és masszíroz is. Plusz az illata is finom kávés.
Szóval tök jó érzés használni, de én sem vettem észre változást. (a fáradt, picit sötét szem alatti karikákra használom)
Ami negatívum, hogy sokszor nehezen jön belőle, pláne mikor már kevesebb van benne.
Azért nem szeretném nagyon lepontozni, de van jobb hatóanyagú termék szemkörnyékre.

Magister Products Pillapowers

Magister Products Pillapowers
2022. február 24.

Jó termék, amikor használom, tényleg mintha egyből látványosan erősítene a pilláimon. Még szempillaspirál helyett is jó (persze nem olyan erős). És sokáig elég.

Magister Products Kókuszvíz

Magister Products Kókuszvíz
2022. február 24.

Isteni kókusz illat, imádom! Többször újra vettem már.
Néha-néha viszont van egy pici ragacsos érzetem utána (ez nem tudom miért).
Bevallom nálam nem tesz csodákat, de kellemes használni, ezért mégis szeretem.
Sminklemosásra nem használom.

Magister Products Pistacchio Créme Geleé

Magister Products Pistacchio Créme Geleé
2022. február 24.

Imádom az illatát. Az is tetszik benne, hogy olyan könnyed, frissítő érzés. Emiatt talán nyáron jobb használni. Nekem nagyon kevés kell belőle, különben picit ragacsosnak érzem, ez viszont sajnos nem tetszett benne, de lehet csak nem pont az én arcbőrömre találták ki és különben jó termék.
Sokáig meg volt és én is fura szagúnak kezdtem érezni, így a végét már nem tudtam elhasználni. :(

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2022. február 23.

Update: A hajmosások alkalmával erőteljesen kopik (amit én nem bánok). Nehezen tudom eldönteni, hogy jó-e, mert bizonyos fényben nagyon szép természetesnek látom, olyasmi, mint a dobozon, viszont néha csúnya sárgás-vörösesnek. Szóval nem az igazi. Ezt az árnyalatot nem fogom újravenni.

A képen látható 801-es színt próbáltam, sok év után újra (az én hajam a világos árnyalatokat jobban kedveli ennél a színezőnél). Régebben hamvasabb szőkére világosította ki a teljesen középbarna hajamat. Most is szépen világosított a natúr barna hajamon, de inkább rezes szőke lett, vagy olyan mogyoró árnyalat. Nekem épp tetszik így, mert a hajam vége teljesen szőkére van kivilágosítva, és így szép az átmenet, kifejezetten dicsérték. Viszont túl hamvas szőke színt nem kell várni ettől az árnyalattól (bár az lehet,hogy egy teljesen szőke hajon másképp viselkedik). Egyébként fényes is lett, a balzsam is jó, persze az mindig jó volt ennél a színezőnél. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri, és nem teszi tönkre a hajat, ami nekem nagyon fontos.