Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon
2015. január 12.

Nemrég vettem meg, tényleg jó árban van, és általában véve nem tartom rossznak a Balea termékeket. Párszor már használtam, eddig nem sok változást tapasztalok, ami a hamvasítást illeti, mert ugye elsősorban arra kellene. Az illatával stb. nekem nincs semmi problémám különben. Valaki tud más, jól bevált hamvasító samponról esetleg? ;)

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2014. október 6.

7.13 - bézsszőke: szőkés hajra kentem fel, az eredmény egy világosbarna-szürkésbarna, semmilyen szín lett..vagy mint egy nagyon kopott csokoládé szín, igazából nehéz meghatározni. ráadásul 2 doboz kellett a hajamra. borzasztó drágának tartom ezt így a teljesítményéhez képest, biztos, hogy először és utoljára próbáltam ezt a festéket. lemosásnál annyira gubancosnak tűnt a hajam, azt hittem ki sem tudom majd mosni a feséket... pozitívum: az illata jó, tényleg virág illatú, a balzsam elég jó - illatra és hatásra is. hát mit mondjak még..remélem gyorsan kikopik ez a csodálatos szín! :)

3 hajmosás után: jövök egy kicsit felpontozni, mivel máris kopott, és mostmár azt mondhatom, hogy nem rossz ez a szín, végülis visszakaptam a természetes sötétszőke/szőkésbarna hajszínemet, nem is látszik, hogy festett... egységes színe van, és egyébként nem roncsolta a hajam, az biztos. ettől függetlenül ezt az árnyalatot biztos hogy nem venném újra, talán egyszer kipróbálok egy másik színt belőle...de továbbra is drágának találom! :/

3 hét múlva: a hajam most vörösesszőke, félhomályban szőkésbarnás...borzasztó, hogy mennyire nem tartós ez a festék. már biztos, hogy másik árnyalatot sem próbálnék ki belőle újra.

Liz Claiborne Curve Kicks EDT

Liz Claiborne Curve Kicks EDT
2014. március 15.

Nekem eddig csak mintám volt belőle, de azóta is az egyik kedvenc illatom, tervezem is, hogy beszerzem a normál parfümöt belőle. Annyira különleges és intenzív illat. Nálam tökéletes:)

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Testápoló
2014. január 20.

Imádom!:) Szerintem egyszerűen tökéletes, korábban a vanília illatot is próbáltam, arról is ugyanez a véleményem. Annyira tartós az illata, és nem ragad, szerintem sokáig is elég...semmi rosszat nem tudnék róla mondani, szerintem megéri az árát. Sokkal inkább, mint bármelyik DM-ben/Rossmannban kapható testápoló (tisztelet néhány kivételnek). Csillagos 5-ös :)

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Sárgabarack és Mandula

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Sárgabarack és Mandula
2014. január 20.

Ma használtam először, számomra teljesen pozitív csalódás ez a sampon! Nem szárította a hajam (ellenben a gyógynövényes változatával, pedig az illata egyébként annak is nagyon jó), hanem szép fényes és puha lett tőle. Plusz az illata is nagyon különleges. :) 5 pont ;)

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2014. január 20.

Nem olyan rég vettem meg sok pozitív vélemény (nemcsak az itteniek) hatására, egyet teljesen el is használtam már, és tényleg nagyon szép, fényes, puha lett tőle a hajam, de igazából nem tett "csodát" a hajammal. De az illata is nagyon jó, és végülis rosszat nem tudok mondani róla. Talán annyit, h egy jó minőségű, de olcsóbb kategóriás balzsamtól is legalább ilyen szép lesz a hajam. Azért én ajánlani tudom, és 4 pontot adok. ;)

Palette Salon Colors Krémhajfesték

Palette Salon Colors Krémhajfesték
2013. augusztus 5.

Mi a véleményetek a 11-0 Ragyogó kristályszőke nevű árnyalatról? Olyan középbarna, kissé szőkés hajból szerintetek milyen szín lesz? "4-6 árnyalatot világosít" - valahogy nem tudom elképzelni az eredményt..:) Ha valakinek van tapasztalata, fontos lenne, hogy megossza velem!;) Köszönööm!