Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner
2021. április 12.

Kiegészíteném azzal, hogy nekem az egész Olaplex mizéria (sampon+kondícionáló) korpásodást okozott. Én biztos vagyok benne, hogy ez, mivel előtte semmi nem volt.
És újra megerősítem azt is (mivel 2 napja használtam újra ezt a balzsamot), hogy borzasztóan néz ki a hajam...már most zsíros, lapos, és egyáltalán nem extra puha. Egyébként már a használata után sem! Nekem az első 1-2 alkalommal volt szép, de utána....inkább hagyjuk.
Szerintem ha tényleg olyan csodálatos hatása lenne, sokkal többen használnák az ára ellenére is.
Valószínűleg mostmár elhasználom a samponját és ezt a kondícionálóját is, de alig várom, hogy elfogyjanak.
Nagy csalódás.

Összességében úgy látom, hogy folyamatosan használva nem nyújtja már azt a hatást, mint először. Aznap mikor megmosom, tényleg puhább, selymesebb a hajam, de ez 2 napig tart. Nem veszem észre, hogy regenerálja is a hajam. Ráadásul zsírosnak is látom. Nincs túl szép kinézete... Mellesleg a samponjával sem vagyok megelégedve. Ilyen árkategóriában meg ilyen szép összetevőkkel sokkal többet várnék. Az első használatok után tényleg bejött, de mostmár kevésbé... Tudom, hogy váltogatni kell, de akkor is...

Első használat után abszolút megy az 5 csillag! Érződik a minőség. Már amikor felkentem azonnali selymes érzést tapasztaltam a hajamon. Egy órát is rajta hagytam. Puhább és selymesebb lett. A No.4 sampont használtam előtte. Hosszútávon egyelőre nem tudok nyilatkozni, de igazából az lesz a lényeg.

Balea C-Vitaminos Szérum és Szövetmaszk

Balea C-Vitaminos Szérum és Szövetmaszk
2021. március 31.

Nekem nem jött be annyira. Az érzés maga frissítő, az illata is jó, de nekem kifényesedett tőle az arcom. Szóval tényleg ragyogtam... :D A használata után igazából már vártam, hogy még egyszer arcot tisztítsak más termékkel.
Nagyon sok benne a szérum, én fel sem tudtam használni.
Lehet, hogy nem rossz termék, csak nekem nem az igazi.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2021. március 21.

Nekem ez sem (ahogy a sampon + balzsam sem) váltotta be a hozzá fűzött (nagy) reményeket. Semmi extrát nem nyújtott számomra ez a kis pakolás sem. Hajat mostam a samponjával, majd fent hagytam ezt a hajamon vagy másfél óráig is. Ezután még egy hajmosás. És egyáltalán nem lett szép sima egyenes, kifésülhető hajam.... Kifésülő spray-ket kell használnom hozzá. Hát, nem ezt várnám.
Őszintén szólva alig várom, hogy elhasználjam az összeset. Ezt a 3-ast mondjuk nem lesz nehéz, annyira kis adag.

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo
2021. március 6.

Up2: Nekem továbbra sincs olyan jó véleményem róla. Még jó, hogy csak ajándékba kaptam, mert saját magamnak nem fogom megvenni. Nem nagyon várom a hajmosásokat, mikor épp ez van soron (felváltva használom egy másik termékcsaláddal). Valahogy nincs jó tapintása a hajamnak már mosás közben sem, mintha olyan száraz lenne...ezt ugyanígy érzem, miután kicsit megtörölgetem. Sőt most pl kifejezetten irritálta a bőröm ez a sampon. Lehet hogy van benne olyan összetevő ami nekem mégsem jó.
Jól tisztít, valóban nem kell belőle sok, számomra ennyi az előnye.

Up: Nem tudom, hogy pl a kondicionálója nélkül mit tudna önmagában ez a sampon, de én ilyen szép összetevőkkel és ilyen árért elvárnám tőle, hogy többet nyújtson egy sima drogériás samponnál. Ezzel szemben nekem balzsamozás előtt ugyanolyan gubancos a hajam, nagy különbséget nem látok aközött, hogy ezzel mosom meg vagy egy "sima" samponnal. És a kondicionáló az ami helyre teszi a hajam, egyből kisimítja, szép lesz tőle stb.
Egyébként jó vele hajat mosni, jó az állaga, biztosan jól is tisztít, én az illatát is kellemesnek tartom. Még csak egy párszor használtam, nem tudom, hogy hosszútávon jobb lesz-e a hatása (vagy csak én nem veszem észre a hatást..?). De ha ugyanezt fogom tapasztalni akkor nem veszem újra, mert ahhoz, hogy semmi különöset ne csináljon a hajammal, nagyon drága...

Alig vártam már, hogy kipróbáljam.
Első használat: Szerintem én egy kicsit sokat nyomtam belőle, valóban kevés is elég. Megijedtem, hogy zsírosítani fogja, mert annak ellenére, hogy tényleg jól habzott, azt éreztem mintha elnehezítené a hajam. Szerencsére semmi ilyesmi nem történt, semmi nehéz, zsíros érzet nincs. De legközelebb kevesebbet fogok belőle használni. Miután megmostam a hajam, a No.5 kondicionálóját használtam pakolásként, kb. egy órát a hajamon hagyva. Az eredmény valóban puhább, selymes haj. Érződnek a jó minőségű összetevők.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. március 6.

Hűha, hát nem is tudom. Most nagyon vegyesek az érzéseim! Mindenki annyira dicsérte, egyből 2 árnyalatot is rendeltem: 05 Loyalist és 130 Self-Starter
A színek szépek, abban nem csalódtam. De a loyalist rajtam összecsomósodik, mintha nem akarna megszáradni. Próbáltam újra kenni, de nagyon nem szép a végeredmény... mintha valami borzasztó minőség lenne (de azért ezt nem hiszem). És nagyon sajnálom, mert nagyon jó ez az árnyalat, egy szép nude. A self-starter állagra már jobban működik a számon, de ez meg kicsit ragad. Nekem ezt nem jó érzés viselni, inkább zavar. A színe pedig tök jó tégla szín. Ja, és leszedni kínszenvedés volt (de csak ezt az árnyalatot), utána is ragadt tőle a szám.
Az édes illatuk viszont nagyon tetszik. De egyelőre csak ezzel nyűgözött le. :-(

Up: Lepontozom, mert ivásnál gusztustalan ahogy jön le a számról és belemegy az innivalóba...ez történt, és nekem el is ment tőle a kedvem. Mégis csak rossz minőség.

Up2: Próbálkoztam még ezzel a loyalist-tal...szörnyű. Nem lehet szépen egyenletesen felkenni, darabos marad az egész. Hordhatatlan...

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2021. március 3.

Már másodjára vettem újra. Én is eléggé megszerettem, mert szép hosszú pillákat csinál. Szeretem hogy ilyen nagyobb, tömörebb a keféje, könnyű is vele dolgozni. 1-2 rétegben is felvihető és szép.
Van többféle spirálom, de 1000 Ft-ért tökéletesen megéri, jó ha van itthon:-) Több drágább kategóriás is van a boltokban, ami nekem személy szerint nem is vált be úgy mint ez.

Artdeco All In One Szempillaspirál

Artdeco All In One Szempillaspirál
2021. március 2.

Első Artdeco szempillaspirálom, kék színben van meg. A szín szép, bár csak természetes fényben, meg pl napsütésben észrevehető inkább hogy kék és nem fekete. Szóval egy kicsit élénkebbre számítottam, már régóta keresek egy olyat. Egyébként szépen hosszabbít és ível, dúsítani nekem nem dúsít.
Nem rossz, de szerintem vannak drogériákban is hasonlóan jók. Azért nem szeretném lepontozni, de nem is olyan nagyon különleges spirál.
Illetve szép a kivitelezés, jó minőségnek tűnik.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2021. március 1.

Ez az első tubusom, de nagyon jó krém, annyira kellemes selymes érzést hagy maga után. Csak úgy fogdostam az arcom miután felkentem :-) A parfümöt leszámítva szépek az összetevői, így nem is csoda. Szerintem nem kell túl sokat kenni belőle egyszerre és szépen elkenegethető. Nem egy nehéz, tömény krém, tehát kombinált és zsíros arcbőrűeknek szinte biztos hogy be fog válni. Lehet rá sminkelni is és valóban mattít. Eddig 5/5 nálam is!

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
2021. február 28.

Régebben (is) használtam sokáig, szerintem jó kis krém. Tényleg mattít és kellemes érzést nyújt. Jobb lenne az összetevők szempontjából, ha parfüm nem lenne benne, viszont így meg nagyon jó illata van, én imádom. Én minden évszakban szeretem. Tényleg elég egy keveset felvinni belőle. Részemről csak annyi, hogy régen azt vettem észre, hogy egyszerűen hozzászokott a bőröm...vagy valami hasonló történhetett. Emiatt egy ideig nem vettem újra. Most amúgy is pont leárazás volt, így beszereztem. A hatása újra jó. :-)

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2021. február 25.

Én a 131 I captivate színben rendeltem meg. Csalódtam benne. Tényleg egy jó minőségű folyékony rúzst vártam... Könnyen fel lehet vinni..? Hát nekem ilyen túl folyós vagy milyen, egyáltalán nem szép 2 rétegben sem. A színe a képeken jóval világosabb lila, mint a valóságban, ez nagyon sötét. És a szám most egyből 2x annyira száraznak tűnik ráadásul...Hát ez így összességében elég gyenge. :-(