Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Artdeco Mineral Lip Styler

Artdeco Mineral Lip Styler
2021. február 23.

Egyáltalán nem vagyok elégedett. 01 színben rendeltem. Egy szép világos nude helyett egy fehér vakolat szerű valamit kaptam. Kipróbáláskor egy darab egyből letört belőle és a számat is azonnal szárította, szabályosan kellemetlen volt felvinni... És a szaga is nagyon rossz. Ennyi pénzért nagy csalódás (meg amúgy is)! Többet vártam a márkától... A Rossmannban/DM-ben is jobbat vettem volna ennél... :-(

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2021. február 23.

Nekem ennek a márkának tetszenek legjobban a színei. Meg úgy az egész, egy igényesebb minőség. Ár-érték arányban nekem ez vált be és ez a legtartósabb rajtam. Kifejezetten szépek a nude színei! :-)

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2021. február 23.

Nem egy nagy szám ez a lakk. Régebben sokszor vettem, sok színt kipróbáltam. De sem színek tekintetében, sem tartósság szempontjából nem győzött meg annyira, hogy leragadjak nála. Nekem konkrétan egy nap után elkezd leperegni, és csak idegesítő folyamatosan újra kenegetni. Egy-egy alkalomra jó lehet, de szerintem többet nem tud, szóval gyenge minőség. Színekből is vannak szebbek. Különben van amelyik tényleg gél lakkhoz hasonló kinézetet kölcsönöz (ha 2 rétegben felviszed), de az is annyira hamar lepereg.. A legnagyobb pozitívuma, hogy olcsó. :-)

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2021. február 22.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. De sajnos számomra kb annyit ér, amennyibe kerül...szóval nem sokat.
Komolyan semmi változást nem tapasztaltam. Talán (talán...), mikor felkentem azzal a lendülettel mintha kicsit mattított volna. Aztán megy rá a smink, és igazából minden ugyanolyan mint nélküle :D Pedig amit vártam tőle, az pont a mattító hatás lett volna, mert T vonalban kicsit kifényesedik az én arcbőröm is egy idő után. Ebben semmit nem segített, sem az egységesebb összhatásban (habár nincs extrém problémás arcbőröm). Azért akkor is, egy picit többet vártam a semminél.

L'Oreal Paris Color Riche Ultra Matte Free The Nudes Rúzs

L'Oreal Paris Color Riche Ultra Matte Free The Nudes Rúzs
2021. február 21.

Nekem a no cliché árnyalatban van meg, de különben mindegyik árnyalat szép szerintem.
Ez egy közepesen világos nude szín. Nagyon szép, hétköznapokra (is) tökéletes. Mattnak nem mondanám, kicsit fénylik, de nekem ez így tetszik. Fokozatosan kopik, tehát ez nem egy extra tartós rúzs.
Ami nem tetszik, az az illata, ez a tipikus régies rúzs illat. Ez számomra kicsit "sok".

Nobea Day-To-Day Matte Liquid Lipstick

Nobea Day-To-Day Matte Liquid Lipstick
2021. február 17.

Én is a rendelésemhez kaptam, egy nagyon szép piros árnyalatban. Tényleg nagyon szép ez a szín, azt hiszem valentin vagy red valentin az árnyalat neve... Jó rikító de természetes piros. Mattra szárad és habár kenődik, nem olyan vészes. Sokáig viszont még nem hordtam...de tartósnak tűnik ennyi alapján is.
De továbbra is keresem azt a szép piros árnyalatot, ami egyáltalán nem kenődik. Csak emiatt nálam 4 csillag.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2021. február 17.

Csak most kezdtem el használni, mivel nemrég találtam csak rá. Szimpi is volt és fel is keltette az érdeklődésem a sok jó vélemény miatt. Nekem a 200-as Soft Beige árnyalatban van meg. Ez egy világosabb árnyalat, de nem a legvilágosabb, hófehér bőrűeknek nem ezt kell választani. Jelenleg az én bőrömhöz teljesen passzol, de nyárra azt hiszem egy sötétebb árnyalatot választanék.
Jó az állaga, szépen kenhető, egyenletes és nincs az arcomnak egy olyan maszk hatása (ettől féltem egyedül). Úgyhogy örültem neki, hogy bevált. Nem volt rajtam 25 órát, de azért azt kétlem hogy annyit kibírna átfényesedés nélkül...:) Ameddig rajtam volt, én úgy láttam mattított is egy picit.
Összességében kellemes viselni és megfizethető is.
Azért adok 4 csillagot, mert mostanában nincs sok összehasonlítási alapom alapozók terén (egy ideje már csak BB krémet használok arcra), és lehet hogy van ettől jobb,magasabb árkategóriában..

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2021. február 17.

Ajándékba kaptam. Nem tudom hogyan kellene értékelnem, mostmár több mint egy hónapja szedem (napi 1-et, de előfordul hogy kimarad), és én semmilyen hatását nem tapasztaltam... Egyedül a hajam van most egy sérültebb állapotban (nem hajhullásról van szó), kifejezetten emiatt kezdtem el szedni. De nem vettem észre semmit, kis babahajakat sem. Amúgy könnyen lenyelhető. Igazából rosszat sem tudok mondani róla. Pattanásokat nem okozott.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2021. február 12.

Én is szeretem ezt az illatot. Visszafogottan nőies, szerintem nyári-tavaszi illat, mert olyan légies. Aki nem szereti az erőteljes, orientális, fűszeres, túl édes stb. illatokat, én azoknak ajánlanám. Minden alkalomra jó lehet. Az üvegcse szerintem nagyon szép, hercegnős. :-)
Nekem néha egy kicsit kevés volt ez az illat, és nem mindig tudtam vele azonosulni. Illetve rajtam nem volt tartós, nem nagyon éreztem magamon. :-( Igazából egy kicsit vártam, hogy elfújkáljam. És néha egy kicsit "kislányos" illatnak éreztem.
A tartóssága és a személyes ízlés miatt adok csak 4 csillagot.

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
2021. február 12.

Ajándékba kaptam. Nekem nem ő a nagy Ő, de nagyon finom, nőies illat. Édes, de nem hivalkodó. Nem a legegyedibb, de nem is semmitmondó. Meleg hangulatot áraszt. Őszi/téli időben tökéletes. Rajtam tartós, egész nap érzem magamon. Komolyabb nőknek ajánlanám ezt az illatot. Az üvegcse nagyon szép, exkluzív.
Ami eszembe jutott még róla, hogy számomra egy kicsit a Guess Seductive Noir illatára emlékeztet (azt is hasonlóan tudnám jellemezni). Gondolom a vanília alap miatt. :-)
De ebben a parfümben a kávé, méz, őszibarack egy nagyon nagyon kellemes, igazán nőies összhatást kelt.
Csak amiatt 4 csillag, mert számomra van "igazibb". De nem kizárt, hogy ezt is beszerezném. :-)