Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Micellar Shampoo
2021. február 11.

Pakolásával és a kifésülő spray-vel együtt használtam/használom. Nekem bejött ez a termékcsalád. Nem egy csoda, de lényegesen jobb, minőségibb, mint a bolti termékek. Úgy érzem javít a haj minőségén. Extrém zsírosodást én nem tapasztaltam. Szerintem annyira nem drága, hogy ne érje meg az árát.

Luxure Tender Night

Luxure Tender Night
2021. február 2.

Imádtam, többször is újrarendeltem, majd barátnőmet is megfertőztem az imádattal...:D Az az érdekes, hogy én másnak érzem az eredeti illatot, és EZ tetszik jobban a kettő közül. Rajtam tartós is volt (és a barátnőm is erről számolt be). Mindig megdicsérték rajtam. Egy idő után egy kicsit meguntam, illetve emlékeztetett is valamire, amire már nem akartam emlékezni, de ez teljesen magán dolog. Szóval szerintem tökéletesen eltalált, nagyon egyedi illat. Valószínűleg fogok még rendelni.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2021. január 28.

Sokáig ennek a szőke árnyalataival (10-es és 9-es) festettem a hajam. Barnából teljesen kiszőkítette úgy, hogy előtte csak melír volt benne. És szép színe volt mindig. Kicsit arany szőkés, ami nekem pont nagyon is tetszett benne. Irritációt sem vettem észre, vagy azt hogy romlott volna a hajam minősége, sőt, nagyon is szép volt. Most azon gondolkozom, hogy visszatérek hozzá. Szóval én rosszat nem tudok mondani rá, de csak a szőkék nevében nyilatkozhatok:-)

Guess Seductive Noir EDT

Guess Seductive Noir EDT
2021. január 26.

Egy igazi téli, vagy pedig esti/alkalmi illat, szerintem. Édes és elég tömény. Tartós, pl. a sálamon napokig érzem. Sokszor vissza-visszamentem tesztelni ezt az illatot...annyira, hogy már meg is untam :D. Szóval, már elsőre is megjegyeztem. Én nem szeretem a Guess parfümöket, de ez egy kifejezetten jól sikerült illat!
4 csillagot részemről csak amiatt adok, mert nem lett egy örök kedvenc, de ettől még jó illat.

Schwarzkopf Bonacure Peptide Repair Rescue Intenzív Ápoló Hajmaszk

Schwarzkopf Bonacure Peptide Repair Rescue Intenzív Ápoló Hajmaszk
2021. január 17.

Első használat után (a samponjával és a kondicionáló spray-vel együtt használva) azt kell mondanom jó termék. Többnyire simává, kifésülhetővé tette a hajam, és ez már felkenéskor is érződött. Viszont nekem annyira nem puhította, nem lett olyan selymes tőle. Kb. 20 percet volt fent a pakolás a hajamon, úgy éreztem nagyon issza be a hajam. Nagyon finom az illata (az egész termékcsaládnak). Egyelőre szívesen használom.
Egy csillagot csak azért vonok le, mert még puhább, selymesebb hajra számítottam a pakolás lemosása után...de később fogok még írni róla.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2021. január 8.

Én hajmosás után használtam, és nagyjából egy órát is a hajamon volt. Nem vettem észre, hogy annyira nehéz lenne eloszlatni a hajon, vagy hogy elnehezítené. Igazából, rosszat sem okozott (eddig), szerintem ápolta valamennyire a hajam, de azért semmi nagy extra. Nem lett olyan feltűnően selymes vagy puha tőle. Pozitívum a többnyire szép összetevők.
A krémmániás vélemények alapján vettem meg, valószínűleg magamtól észre sem vettem volna. Hát most kipróbáltam, valószínűleg elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert most úgy látom, hogy semmi pluszt nem nyújt.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. január 6.

Csak jókat tudok mondani róla! Jól tisztít, nem szárít, nem irritál. Kellemes puha az arcom tapintása a használata után. Egy kevés is elég belőle. Imádom, hogy ilyen szépek az összetevői, semmi parfüm és felesleges cucc. Hát, tökéletes. :)

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. január 6.

Én is teljesen elégedett vagyok vele. Jó végre egy olyan testápolót használni, ami tényleg hidratál, azonnal beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Pont annyira könnyed amennyire kell. Nem irritál. Szóval nem hiányoznak a mindenféle illatos bolti testápolók (nekem különben is bejön ez a szimpla krém illata, ami van). Most télen kezdtem el használni, de szerintem nyáron is ezt fogom választani. Ja és tök jó, hogy az arcom is szereti. :) A pumpás kiszerelés pedig tényleg nagyon praktikus.

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift
2020. december 19.

Hát egy kicsit többet vártam tőle. Valamennyire hidratál...amíg az ajkamon van. Az illata olyan citromos. De most pláne ki van száradva a szám (széle is), és összességében semmit nem csinál vele.
Egyébként igényes a kiszerelés.
Nem tudom, hogy újra venném-e...

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. december 15.

Első használat. Kb. egy órát hagytam a hajamon, törülközőbe csavarva. Azt kell hogy mondjam, ez nem is rossz. A kissé sérült hajamat szépen kisimította, úgy érzem abszolút táplálta, viszonylag könnyen kifèsültem, puhább lett, és mellékesen az illata sem rossz (bár nálam a banános illatban mindent vitt). Többnyire jók az összetevők is, szóval biztos nem fog a kukában landolni (...mint ahogy sok drogériás termék mostanában). A banánosat inkább balzsamkènt használtam, és egy kicsit zsírosította a hajamat, remélem ez nem fogja.