Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2020. december 13.

Eddig csak a hajamra használtam. Kevés kell belőle, különben nagyon "összeáll". Viszont megfelelően használva, az én hajamat legalábbis nagyon szépen táplálja, kisimítja és szép fényt ad neki. Az illata tényleg egy intenzív virágos rét, de a minőségi fajta. :)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2020. december 2.

Ez az a krém, aminek tényleg alapdarabnak kell lennie otthon. Univerzális, lehet kenni mindenre :) Főleg pattanásokra használom, de ha nincs más, hidratálóként sem rossz. Reggelre minden esetben szép bőr az eredmény!

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon
2020. december 1.

Tök jó, hogy többen írtátok, hogy kopik tőle a festett haj, mert most pont ez a célom, úgyhogy most csak emiatt újra fogom venni :)))

Nyáron használtam már egyszer, nem jött be. Tetszett az illata, meg azt hittem, na ez majd tuti jól fog tisztítani, de semmi...az illatán kívül tényleg semmi.
Szóval sajnos pozitívumot nem tapasztaltam. És ehhez képest viszont drága.

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz
2020. december 1.

A márka samponjai közül ez vált be nekem a legjobban. Nem tartom csodasamponnak, bevallom az illata fogott meg. És tényleg nagyon jó, hajmosáskor is, és utána is lehet érezni. Megfelelően tisztít ez a sampon, de mást nem tudok róla elmondani. Nem zsírosodik be utána a hajam egy nap után, de azért olyan sokáig sem bírja vele. Kifésülhetőséget sem biztosít.
Ami a legjobb benne, az számomra tényleg az illata, de azért egy samponnak ettől többet kell nyújtania.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Mit állít helyre..?
Az illata jó, de ezen kívül nálam abszolút semmi. Csak még gyorsabban bezsírosodik a hajam. Nem érzem tisztító hatását sem.
A sok jó vélemény miatt vettem meg, sajnálom, hogy nem vált be.
Lehet nekem a márkával van problémám, mert a fehér epres sem jött be, az is olyan semmi extra.
Igazából ennél olcsóbb kategóriás samponok is tudnak ennyit.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2020. november 21.

Update: Hát, többszöri használat után már nem nagy szám. Az imént volt egy óráig a hajamon hajmosás után, és nem tette egyáltalán kifésülhetővé. Egy kicsit jobb lett, talán... Jól írta valaki, hogy felületi megoldás. De a hajam szerkezete összességében nem lett jobb, tehát már reálisnak gondolom ezt az árat érte. Nem fogom újravenni.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! :) Az itteni vélemények alapján választottam, kerestem valamit, ami kicsit rendbe hozhatja szegény "kis" megviselt hajam. Sokat volt festve, szőkítve az utóbbi időben, és közvetlenül hajmosás után nyúlós, ragacsos, borzalmas állapotú volt. Most használtam először, kb. 15 percig hagytam rajta (de legközelebb akár tovább is mehet), és egyből lehet érezni a hatását. Könnyebb volt kifésülni, tényleg puhább és selymesebb tapintású a hajam. Kíváncsi leszek, egy hónap után mondjuk milyen lesz a hatása. De ilyen áron, ez a mennyiség...bőven megéri. Nekem az illata is nagyon tetszik. Szupi. ;)

Gliss Kur Supreme Length Sampon

Gliss Kur Supreme Length Sampon
2020. november 19.

Update: Sajnos nekem egy kicsit zsírosította a hajam. :( Ezt biztos nem fogom újra venni. Ezek szerint pont azt nem tudja, amit ígér.

Szerintem sem rossz sampon! Jól tisztít, ami fontos, és az illata is kellemes. Nem egy csodasampon (olyannal még amúgy nem találkoztam), ár-érték arányban jó. Eddig azt mondom, újravenném ha éppen ehhez lenne kedvem.
Nekem általánosságban be szoktak jönni a GK termékek, ezért most ezt is kipróbáltam. A hajam a sok festegetés miatt sajnos most nem teljesen egészséges, mégis szép volt hajmosás után, úgy, hogy csak egy kis balzsamot tettem rá. Illetve szintén GK kifésülő sprayt használok, csak egy másik fajtát, így ennek a samponnak az illatát az biztosan elnyomta, szóval azt nem tudom, hogy maga az illat mennyire marad meg a hajban.

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2020. november 19.

Rajtam ilyen ez az illat:
Dél körül próba a csuklómon.
Elsőre semmi extra, sőt...nem igazán tetszik. Olyan semmilyen. Kicsit édes, de annyira nem, tényleg olyan "nem tudom" kategória..
Direkt magamon hagytam egy egész napra, hogy lássuk mi lesz belőle.
Délután 5 óra: mi ez az isteni illat?!? :))) ...csak pislogtam. Olyan szexi volt, de nem túl tömény (nincs egyébként bajom a töménységgel sem általában, sőt.).
Ezt még egyszer el fogom játszani, mert most nagyon kíváncsi vagyok, hogy továbbra is így működik-e rajtam.

Kellemes meglepetést okozott, mert egyébként a Supreme változatával szemeztem (ami szintén egy nagyon jó illat, de kicsit más).

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. november 19.

Update: Újra használom már régóta, és még mindig szeretem! Csak az árnyalatot szoktam belőle váltogatni. Egy idő után azért kifényesedik az arcom, ahogy kopik le, de egyáltalán nem "durván". :) Szóval drogériás viszonylatban jó termék.

Nagyon szerettem, mert tényleg mattít, úgyhogy kombinált/zsíros bőrűeknek tényleg jó ez a termék! Lehet, hogy nem fed tökéletesen, de én külön szerettem, hogy nem éreztem azt, hogy elnehezedne az arcbőröm tőle és már szívesen lemosnám.

Prada Candy

Prada Candy
2020. november 19.

Update: Valamiért ruhára fújva jobban megmarad nekem. Illetve alapból jó sokat kell fújni belőle. És akkor azért érződik napközben. Magamon is érzem és visszajelzéseket is kaptam. De tényleg sokat kell fújni ehhez...:D így meg azért elég gyorsan fogy sajnos.

Az illat 5*-ös: nőies, finom, édes, de nem túl cukros, hanem csak olyan lágyan, kifinomultan. De én egyszerűen nem értem, aki itt az írta, hogy a tartóssága kiemelkedő. Magamra fújok vagy 6x, és szinte semmi! Érthetetlen...halványan érződik csak rajtam, közelről. Mivel többen is írták ezt, valószínűleg ez egy ilyen illat. Nem intenzív. Csak nekem fura, hogy eau de parfum, és akkor ehhez képest azt nyújta, mint egy testpermet. Annyira jó illat lenne, annyira illene is hozzám, úgyhogy én is nagyon szomorú vagyok... Különleges illat lenne, szerintem nem is annyira hétköznapra, így viszont nálam megy a hétköznapi fújkálós parfümök kategóriájába. :(