Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Prada Candy

Prada Candy
2020. november 19.

Update: Valamiért ruhára fújva jobban megmarad nekem. Illetve alapból jó sokat kell fújni belőle. És akkor azért érződik napközben. Magamon is érzem és visszajelzéseket is kaptam. De tényleg sokat kell fújni ehhez...:D így meg azért elég gyorsan fogy sajnos.

Az illat 5*-ös: nőies, finom, édes, de nem túl cukros, hanem csak olyan lágyan, kifinomultan. De én egyszerűen nem értem, aki itt az írta, hogy a tartóssága kiemelkedő. Magamra fújok vagy 6x, és szinte semmi! Érthetetlen...halványan érződik csak rajtam, közelről. Mivel többen is írták ezt, valószínűleg ez egy ilyen illat. Nem intenzív. Csak nekem fura, hogy eau de parfum, és akkor ehhez képest azt nyújta, mint egy testpermet. Annyira jó illat lenne, annyira illene is hozzám, úgyhogy én is nagyon szomorú vagyok... Különleges illat lenne, szerintem nem is annyira hétköznapra, így viszont nálam megy a hétköznapi fújkálós parfümök kategóriájába. :(

OGX Brazilian Keratin Therapy Shampoo

OGX Brazilian Keratin Therapy Shampoo
2020. november 16.

Update: Áá, az a gond, hogy tényleg zsírosít. :( Nagyon sajnálom. De egy nap után most úgy érzem, hogy újra szeretnék hajat mosni. Nem hiába éreztem azt amit hajmosás közben is már. Egyszerűen inkább olyan, mint egy balzsam, csak habzik is... Szóval elhasználom valahogy, de nem újravevős.

Eddig kétszer használtam. Nekem nincs vele problémám, de semmi extra. Lehet egy picit tényleg túl tömény, hát nem az az igazi tisztító érzés hajmosáskor. Én közben érzem egy kicsit ezt az elnehezedő érzést, utána viszont nem. Nem lapítja le a hajam vagy ilyesmi. De kifésülhetővé sem tette (bár jelen állapotában sajnos eleve sérült a hajam, és lehet, hogy a teljesen egészséges hajat jobban kisimítja).
A kondíciójára lennék inkább kíváncsi.
Meglátjuk még hosszútávon.
3 csillag, mert nem mondanám rossznak, de csodaszernek sem.

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém
2020. november 6.

Jó illatú, nem olyan mű kókuszos, és nem okoz irritációt. Tényleg testes állagú, de szerintem pont ezért nem kell sok belőle. Jobb a téli időszakban, nyárra nem tudom elképzelni. Biztos, hogy van jobb testápoló, de a Dove-tól ez egész jó.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2020. november 5.

Én is odáig meg vissza voltam a RÉGI kávés kiszerelésért. Ezt meglátva nagy lelkesedéssel meg is vettem (pontosabban kaptam valakitől). Használat közben eszméltem, hogy ez nem ugyanaz az illat... Van benne hasonlóság, de a régi ezerszer finomabb volt, ennek pedig van valami utószaga, meg olyan mű az egész számomra. Végülis én ezt folyékony szappannak használom el jelenleg, és még úgysem igazán szeretem. Szóval csalódás.
És...egyébként több YR termékben is csalódtam mostanában. :/

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2020. november 4.

Szerintem nagyon jó kis krém, nekem bevált. Éreztem, hogy jótékony hatású, hidratál, mégsem éreztem zsíros érzetet utána, mint a legtöbb arckrémnél. Most mást használok, de ezt fogom újravenni.
Ja, és meglepően sokáig elég volt.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. november 4.

Hát, nekem nem vált be. Nagy problémát nem csinált, de újravenni nem fogom. Az én arcbőrömnek túl zsíros, szinte egyáltalán nem szívódik be. Nem vagyok pattanásos, meg úgy általában problémás bőrű, de ettől a krémtől szebb sem lett az arcom, sőt... Lehet, hogy a szárazabb arcbőrűeknek jobb ez a krém. Sajnálom, hogy nem találtunk egymásra.

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2020. november 4.

Kipróbáltam, de nem bírtam elviselni az "illatát", mérges lettem, és kidobtam. Mint valami tisztítószer/mosogatószer... Ezen kívül semmi extrát nem tapasztaltam (de úgy az egész termékcsaládnál sem egyébként). Nem is fogok többször próbálkozni velük.

Givenchy Hot Couture EDP

Givenchy Hot Couture EDP
2020. november 2.

Ez volt az első parfümöm, 18 évesen, aztán újra kb. 20-21 évesen. Már akkor megfogott, annyira különleges (és ezt azóta sem gondolom másképp), viszont akkor "kicsi" voltam hozzá, visszatekintve úgy gondolom. Hamarosan szeretném majd újra beszerezni, mert örök kedvenc maradt, nem elfelejthető illat :) Szexi, csábító! Szerintem ezt az illatot mindenki megjegyzi. Fűszeresen édes, szóval nem csak egy szimpla édes illat. Az egész illatvilága komplex, szóval aki az egyszerűbb, légiesebb illatokat kedveli, annak nem ajánlanám. Illetve csak úgy hétköznapra elfújkálni sem. Múltkor egy valakin megéreztem, aki elment mellettem, de egyébként soha nem jött velem szembe az utcán. Nem is baj, hogy kevésbé ismert. :)

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2020. október 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Végül a kukában landolt. Kb 10-15 percre hagytam a hajamon. Nem tette kifésülhetővé sem, maximum az illata volt jó. Aztán 2-3 nap múlva azt vettem észre, hogy sprőd lett a hajam, ami előtte nem volt! Mivel így is épp extra ápoló fázisban vagyok (jelenleg sajnos eleve sérült a hajam a sok szőkítéstől), nem hiányzik egy olyan cucc, ami még szárítja is. Szóval nekem nem jött be, és sajnos ez az elhasználni sem érdemes kategória.

Betty Barclay Pure Pastel Lemon EDP

Betty Barclay Pure Pastel Lemon EDP
2020. október 22.

Ez az az illat, ami később lesz jobb, és akkor viszont nagyon. Rajtam legalábbis így működött. Szerintem jó illat. Tényleg citrusos, de valami édeskés is van benne, nyilván a virágos jegyek is érvényesülnek. Azért "légfrissítőnek" erős túlzás lenne nevezni. Csak azért adok 3 csillagot, mert annyira nem az én világom. Nyárra ajánlanám inkább.