Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Betty Barclay Bohemian Romance EDP

Betty Barclay Bohemian Romance EDP
2020. október 22.

Nekem az edt van meg, Dm-ben találtam rá (de szerintem nincs mindegyikben). Viszont edp-t nem is láttam egyáltalán. Ami szomorú, mert nekem nagyon bejön ez az illat. Habár a nyárnak vége, beköszöntött az ősz, mégis pont egy ilyen friss, üde, mégis nőies illatra vágytam, főleg hétköznapokra. Ez erre tökéletes illat. Virágos is, de nem olyan kis "gagyi". Pár órája fújtam magamra, még érzem, de nem hinném, hogy kibírja az egész napot. De edt-től nem is vártam olyan sokat. Ha látnék edp-t, biztosan megvenném. Mellékesen megjegyzem én is, hogy nagyon szép külsőleg is. Összegezve, én csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot, de egyébként szerintem a legjobb Betty Barclay illat!

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2020. október 21.

Csak régi emlékem van erről az illatról, de az nagyon jó, olyan friss-virágos, elegáns, nőies....egyébként amilyen a kinézete is. Hercegnős :)
Nem tudja valaki, hogy hol kapható még ez a parfüm, vagy honnan lehetne rendelni? Eddig mindenhol csak azt láttam, hogy nem elérhető, nem rendelhető stb. Kérlek, segítsetek!

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2020. október 15.

Hm, hát én nem látom, hogy csillogna tőle a hajam:)) De minőséginek tűnik, jó az illata (bár szerintem nem ez a leglényegesebb szempont). Biztosan táplálja a hajat. Sokáig elég. Ha a Redken nem lenne, ezt venném újra.

Kallos Silver Reflex Sampon

Kallos Silver Reflex Sampon
2020. október 8.

Hát nem is tudom. Most használtam először, hogy a sárgás hatást tompítsa. De a hamvasítás azt jelenti, hogy szürkítés?! Látványos eredménye van, tehát csinál valamit, de nekem ez annyira nem jön be. Persze lehet, hogy csak az én hajamra nem való. Egyébként nekem nem fogott annyira, mint pl a Schauma, és a kifésülésnél sem volt semmi gondom emiatt.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2020. május 25.

Én a nude színek közül a 8N (természetes világos szőke) és 9N (nagyon világos szőke) árnyalatokat kevertem össze,már előzőleg is ezzel festett kb. sötétszőke hajamra. Mivel hosszú hajam van, 3 doboz is kellett.
Szerintem ár-érték arányban ez egy jó hajfesték. A színeket szinte teljesen eltalálja nálam, majdnem teljesen olyan lesz, mint a dobozon. Régebben L'oreal Castingot használtam, azért azt hozzá kell tennem viszont, hogy a minőségbeli különbséget érzem a hajamon. Ez egy kicsit jobban szárítja, a Casting-tól meg mintha csak még puhább lenne a hajam. Így hiába nem rossz a szín (bár azért látszik, hogy festett), nekem marad a "nem rossz" kategóriában ez a hajfesték, hiszen ezt az árat azért mindenképpen megéri.
Még régebben próbáltam a 111-es hamvas szőkét, az is elég jól szőkített, és tényleg hamvas volt, persze azt teljesen szőke hajra is használtam.
Szerintem a szőke színek csak szőke hajon működnek, aki egy barnára rámegy, az nem értem, hogy mit vár....világosabb lesz, de nem szőke. Még egy sötétszőkéből sem lesz egyből hamvas ezüst szőke. Nekem ezek a tapasztalataim.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2015. február 6.

Mmm isteni édes illata van! :) Én imádom az ilyeneket, de a frissebb illatokat is, ettől még ez egyáltalán nem túl tömény szerintem. Szeretem a Baba tusfürdőket. Persze nem csak emiatt, hanem az ápoló hatása/hatásuk miatt is! Jó az állaga is, sokáig elég, szóval abszolút megéri szerintem! Nem mondom csodaszernek (bár nem is tudom mi lenne az tusfürdőben), de rosszat sem tudok írni róla.

Avon Citrus Burst Testpermet

Avon Citrus Burst Testpermet
2015. február 5.

Most rendeltem és már meg is kaptam. Nekem a shea vajas van meg, de itt a képen picit másnak látom. Én is az illatába szerettem bele, és igazából nyárra tartogatom, mert olyan kellemes és frissítő az egész. Vizesebbre számítottam, de ez így még jobban tetszik, hogy tényleges hidratáló hatása is van. Eddig még max. 1x vagy 2x használtam testpermetet (nem is emlékszem már, nem mostanában), de nem bántam meg, hogy megrendeltem. Nagyon tetszik! :)))

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal
2015. február 5.

Ár-érték arányban jó. Viszonylag jól, de azért mégsem olyan mélyen hidratál, inkább könnyedebb jellegű szerintem, nem tömény. Nekem ez is-az is bejön, szóval végülis szerettem, bár azért kedvenc nem lesz. Az illata is ugyanígy, kellemes. A testápoló (ami multifunkciós) kiszerelése is tetszett. Rosszat nem tudok róla mondani, de szerintem nem csodaszer. :)

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2015. február 2.

Barna színben vettem meg, egyáltalán nem vártam csodát tőle, viszont nagyon kellemes meglepetést okozott. :) Nekem ez az első olyan szemceruza, ami nem maszatolódik, nem kenődik fel már kb 15 perc után a szemhéjamra! Szép színe van, és nekem sokáig elég is lesz, mindezt nem egy nagy összegért. Nem tudok negatívumot felhozni ellene. ;)

Avon Skin So Soft Skindisiac Testápoló

Avon Skin So Soft Skindisiac Testápoló
2015. február 2.

Nekem is a lepkés változat van meg. Mint ahogy sokakat, engem is az illata fogott meg borzasztóan - nem is csalódtam, élőben is nagyon-nagyon jó, van benne valami különleges. Nekem tetszik, hogy picit csillámos, abszolút nem feltűnően. Az is tetszik, hogy kicsit tömény, bár azért nem használnám és nem is használom minden egyes nap, sőt, végülis ritkábban használom. Kicsit ragacsosnak tűnhet, ezért szerintem nem kell túl sok belőle, és akkor könnyebben be is szívódik. Nagyon jó selymes lesz a bőr a használata után! Összességében én nagyon szeretem, csak nem egy mindennapi használatra való testápoló szerintem, inkább egy kis különlegesség. ;)