Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Avon Advance Techniques Instant Repair 7 Balzsam Igénybevett Hajra

Avon Advance Techniques Instant Repair 7 Balzsam Igénybevett Hajra
2015. február 2.

Nekem bejött ez a balzsam. :) Mondjuk én minden balzsamot általában hajpakolásként használok, szóval pár percig minimum rajta hagyom a hajamon. Szép selymes, fényes, kifésülhető lesz a hajam utána. Nem mondom, hogy hű de nagy csodát tapasztaltam, de jó termék szerintem! Egy jó erős 4-est kap. :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal (régi)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal (régi)
2015. február 2.

Úgy látom nagyon vegyesek a vélemények, persze ez hajtípustól is függ. Nekem nagyon tetszett meg minden, csak mintha hamarabb zsírosodott volna a hajam tőle. Én inkább a balzsamjait szeretem az Avonnak. Erős 3 pontot ér nálam.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. január 26.

Nekem is a nyár hangulatát idézi :) Igazából nem is érdekelt, hogy mit tud, gondoltam, hogy végülis egy átlagos tusfürdő, de annyira tetszett az illata. Zuhanyzás után én még sokáig éreztem magamon, közben megjegyeztem magamban, hogy elég tömény illat még nekem is, pedig én imádom az ilyen édes illatokat. Szóval szerintem aki az ilyesmit nem szereti, annak nem fog bejönni, mert használat közben/után szerintem csak még édesebb. Arról, hogy hűsít-e, nem tudok mit mondani...biztos, tél van..:D Na mindegy, majd nyáron is kipróbálom. ;)

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2015. január 21.

Ez az illat engem is nagyon de nagyon megfogott a katalógusban, de nem mertem megrendelni, mert jártam már úgy, h élőben vhogy más illatot éreztem, meg amúgy sem vagyok elájulva az Avonos parfümöktől. De ezt én is különlegesnek éreztem, egyfolytában szagolgattam azt az oldalt, hogy milyen jó..:) Illatmintát sajnos nem tudtak nekem szerezni, plusz azt mondták, hogy az új katalógusban már nincs benne (?)...

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2015. január 20.

Könnyed, mégis finom, nőies, egyedi, kifinomult illat. Én is szerettem, de anyukámnak még jobban állt.

Kylie Minogue Darling

Kylie Minogue Darling
2015. január 20.

Nagyon nőies, nagyon édes, kellemes illat. Régen többször használtam ilyet, úgy emlékszem, hogy elég erőteljes, ezért nem biztos, hogy hétköznapokra minden esetben megfelelő.

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2015. január 20.

Egyből felismerem, ha valakin megérzem ezt a parfümöt. :) Számomra ez egy nagyon izgalmas és különleges illat. És én ezt már legalább 10 éve így gondolom :) Mostanában nem vettem, de újra érik bennem a gondolat, hogy szívesen használnám megint. Régen volt egy sötétebb ciklámen változata, na az még ütősebb illat volt (de nagyon hasonlított erre, csak még markánsabb volt), annyira sajnáltam, hogy kivonták a forgalomból. :(

Balea Handcreme Papaya & Buttermilch

Balea Handcreme Papaya & Buttermilch
2015. január 19.

Én oda vagyok ezért a krémért. Most is megvettem, pedig volt másik kézkrémem, úgymond nem lett volna szükséges, csak nem tudtam ellenállni neki, mikor megláttam. :) Nagyon jó illata van és jól hidratál, nekem sokáig elég, árban nagyon jó (kb. 400 Ft)...tökéletes!

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2015. január 17.

Nemrég vettem meg és még összesen 2x vagy 3x használtam azóta. Nem rossz, mattít valóban, viszont nekem kicsit nehezen eloszlatható az állaga, olyan sűrűbb típusú, de ez nem feltétlenül baj, talán ezért tudja hozni a matt hatást. De azért több óra után ez is kifényesedett nekem... :( Összességében ár-érték arányban jó.

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2015. január 17.

Régebben többször is újravettem, nagyon szerettem, mert tényleg mattított! Ha vennék púdert, szerintem újra ezt választanám! :)