Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. január 17.

Régen sokat használtam ezt a púdert. Tényleg mattít, de azért pár óra után korrigálni kellett, ahogy emlékszem. Most is jól jönne, csak nekem a rendszeres púder használatot nem köszöni meg a bőröm... :/ Azért jó ez a termék!

Balea Szemkörnyékápoló Gél

Balea Szemkörnyékápoló Gél
2015. január 17.

Szerintem ennek egy újabb változatát vettem meg. Nincsenek olyan csúnya karikáim meg ilyenek, de egy kis hidratálónak biztosan érzem hogy jó, felfrissíti azt a szemkörnyéki részt. Kevés kell belőle, az biztos. Még elhasználom, aztán meglátjuk, hogy újraveszem-e. Eddig tetszik. :)

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2015. január 14.

Ezek a hajápoló sprék tényleg nagyon jók, évek óta használom őket, többfélét vettem már én is. Most legutóbb ezt a fajtát vettem meg és nagyon jól tettem, hogy kipróbáltam ezt is :) Én személy szerint imádom az illatát, a következő hajmosásig is érződik végig a hajamon. Ugyan extra fényes nem lett tőle a hajam, de szépen teljesíti ez a fajta is azt a kifésülhetőséget, amit ígér, és nekem inkább az ápolás a lényeg. Nekem is rengetegen megdicsérik már régóta a hajam, biztos vagyok benne, hogy emiatt a hajápoló család miatt is. ;)

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité
2015. január 14.

Ennek a mézes fajtája, ami szintén tápláló hatású (elvileg) és töredezett hajra való, nekem borzasztóan szárítja a hajam :( többször is használtam már, hajmosás után alig tudom kifésülni a hajam, nemhogy simább lesz tőle, inkább még jobban gubancolódik. Az illata meg ilyenek tök jó, de más lemosásnál érzem, hogy nem lett tőle olyan selymes a hajam, mint amilyen a bevált balzsamoknál szokott lenni.

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2015. január 13.

Oda vagyok ezekért a tusfürdőkért... Kedvencem a makadámdiós és a kávés...mmm tényleg isteni illatuk van, puha bőrt varázsolnak, nem beszélve az árukról, nagyon-nagyon megéri szerintem!

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2015. január 13.

Ez nekem egy örök, igaz szerelem, minden tekintetben - ápolás, illat, mennyiség, ár 5* :)

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2015. január 13.

Nagyon jó, többször újravettem már én is! Most barna színben van meg egyébként egy újabb fajtája, azt is imádom.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2015. január 13.

Párszor használtam, számomra abszolút pozitív csalódás volt. Tényleg nagyon szépen hosszabbít, és az ára is nagyon jó!

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2015. január 13.

Én már csak ezt vagyok hajlandó használni. Először az illata fogott meg, de egyébként is teljesen rendben van, megy az 5 pont!

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2015. január 13.

Isteni illata van, én selymes, puha bőrt tapasztaltam a használata után, árban sem vészes, számomra tökéletes!