yxcv

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. szeptember 29.

Valóban borzasztóan ragad és fénylik, púderezés után is (puszit inkább ne adjon senki:D)... és még a szemhéjamat is összetapasztja :D Sminkelni is szörnyű rá, kb csak maszatolom rajta az alapozót. Utcára nagyon ritkán hordom, home officeba talán elmegy, de még igy is nagyon zavaró a finishe.. Nem hiszem hogy ismét ráfanyalodok. Egyetlen előnye, hogy olcsó és elvileg jól véd..

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. szeptember 29.

Különösebb problémát nem okozott, csak nem érzem a pozitiv hatását, nincs észrevehető különbség mióta használom (sebgyógyitást, irritáció csökkenést tekintve) Ráadásul hihetetlenül gyorsan fogy, mert nagyon hig, ami nagy hátrány, mert ha rutin részévé akarnám tenni, nagyon gyakran kéne újravenni (1,5 hónap alatt sztem simán elfogyna reggeli-esti használat mellett).

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 26.

Nem rossz, de nincs az a hűha-hatás, mint amit vártam. Szerintem is inkább csak hosszabbak lesznek tőle a pillák, de valahogy nem érzem nagyon látványosnak a végeredményt - lehet azért, mert nem kifejezetten göndörek a szempilláim. Ami érdekes, hogy nekem is kicsit összetapasztja a pillákat, pedig a KM-es videóban nagyon ki van hangsúlyozva, hogy milyen szépen szétválaszt. Nem valószínű, hogy ezt veszem legközelebb, a Maybelline-ek között van, amit jobban bevált.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2019. május 15.

Nagyon jó mindennapos hidratáló arca, én reggel és este is ezt használom. Könnyed állag, gyorsan beszívódik, nem zsírosít, nem okoz mitteszereket, pattanásokat és irritációt sem.Testre ritkán kenem, így a 473 ml-es kiszerelés rengeteg ideig elég lesz, és sokkal jobban megéri, mint más krémek (pl TO NMF, amit előtte használtam).

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. május 15.

Szuperül hidratál, könnyed állagú, gyorsan beszívódik és instant érezhető a hatása. 2-szer vásároltam újra, de elég gyorsan fogy sajnos.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. május 15.

Vegyesek az érzéseim, néha láttam, hogy halványodnak a pattanás utáni foltok, néha mintha semmit nem csinált volna. Ártani viszont nem ártott. Összességében látványos változást nem vettem észre, pedig foltos, pattanásokra hajlamos a bőröm. Elhasználtam, de nem biztos, hogy újraveszem.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. május 15.

Nem vált be. Sajnos nekem is sokkal látványosabbak lettek a mitteszereim/ sebaceous filaments, befeketedtek és ahol már sikerült szinte eltüntetnem őket BHA-val és a rutinommal, ott is visszatértek.. Próbálkoztam, hátha elmúlnak, de én feladtam kb 1 hónap használat után. Ma dobtam ki a szinte 3/4-ig teli lejárt üveget.. Úgy érzem pénzkidobás volt. :(

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. június 22.

Nekem nagyon bevált, először a kisebb volt meg, aztán újravettem a 100 ml-es kiszerelést, ami most fog elfogyni, de ismét újra fogom vásárolni.
Ha kevés a hidratálása, akkor TO Squalane és COSRX csigagéllel előzöm meg(együtt vagy külön). Mióta ezeket használom sokkal szebb a bőröm, nem hámlok sehol pedig előtte gyakran előfordult, hiába kenegettem más hidratálókkal. Pattanásokra, mitesszerekre hajlamos bőrömre tökéletes :)

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2018. június 22.

Tökéletes testápoló! :) Nem tudok negatívat írni róla. Gyorsan beszívódik és nem ragadok utána, anyukámnak is nagyon bejött (nagyon száraz és érzékeny a bőre), ezt már egy jó ideje folyamatosan újraveszi.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2018. június 22.

November közepe óta használom, most fog elfogyni. Nagyon szerettem használni, ha éppen nem használtam egyszer-egyszer éreztem a hiányát, mert nagyon jól hidratál ill. szerintem az irritációt is csökkenti. Szeretem az állagát is mert könnyen elterül a bőrömön, gyorsan beszívódik. Ha úgy érzem szükséges még egy kis plusz hidratálás akkor pár csepp TO Squalane-nal együtt viszem fel, majd TO NMF. Így garantáltan extra gyorsan elűnik a szárazság és pihe-puha lesz az arcbőröm :)