Yza

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. augusztus 10.

Végre sikerült beszerezni, szintén 2400 forintért. Ahogy azt előttem is írták, nálunk sajnos valóban csak 2 db sárgás árnyalatban elérhető (a 6 db vegyesen sárgás-rózsaszínes helyett ). A színek: light és nude. A világosabb, light mellett döntöttem. Elég sokat kellett csavargatnom, mire jött belőle cucc. Az állaga folyékonyabb, mint pl a Fit me esetében, viszont annál jóval hamarabb szárad, így érdemes részenként haladni, és dolgozgatni. ( Én nedves tojás szivaccsal dolgoztam el, ecsettel még nem próbáltam. ) Bőrhibák: hidratálás nélkül maszkos és kiemeli a száraz részeket. Szem alatti karikák: szintén javasolt hidratálni, esetleg primert is használni, mert, olyan ráncaim lettek, amik nem is léteznek, tehát +10 év hatás. Picit irritálta a szemem. Írtátok többen, hogy még nem találtátok meg a megfelelő korrektort szem alá. Nekem ez bevált: valami meleg tónusú /pirosas-rózsaszínes-narancsos/ korrektor és utána a hideg sárgás szín. :)

Up
Így már tökéletes: 1 csepp jojobaolaj, catrice korrektor palettáról lazac szín vékonyan ujjal ütögető mozdulatokkal, majd az instant korrektor kabuki ecsettel. Nincs irritáció sem ráncok. Jár az 5 csillag.

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus
2017. február 24.

Erősen a végét járta a spirálom és a tusom így nagyon örültem, hogy mindkettőt megkapom egy termék áráért. Az sajnos elkerülte a figyelmem, hogy a tus végén van egy gömb, ha tudom, akkor biztos hogy nem veszem meg. El nem tudom képzelni, mit érezhetett a tus készítője amikor megalkotta ezt a szőrnyűséget... Ahogy az előttem szólok írják képtelenség normális módon felvinni. Plusz használat előtt fel kell rázni különben darabos lesz amint megszárad. Száradása 4-5 perc, de nem mattra szárad hanem fényes de nem metálos. Elhasználom egy tus ecsettel mert felrázva nagyon tartós (rejtett, olajos szemhéj) és csakis ezért 3 csillag.

Alverde For a Perfect Evening Paletta

Alverde For a Perfect Evening Paletta
2016. április 13.

A púder: amellett, hogy gyöngyházfényű, tartalmaz apróbb csillámokat is. A két szemhéjpúder közül a világosabb, arany színű valóban szép, és eldolgozható, de sötétebb, barna társa már kevésbé pigmentált és maszatolós is. A legnagyobb gond mégis az velük, hogy 5 perc után szúrt és húzódott tőlük a szemhéjam. A legrosszabbat a végére hagytam, szájfény... Színtelen, ami önmagában nem is lenne gond. De az az íz!!! Katasztrófa. A lemosást ezzel kezdtem, mert annyira szőrnyű volt.

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó
2016. április 13.

Szintén féláron, glamour kuponnal vásároltam meg. Szín: 1.5 Linen, a legvilágosabb. Száraz bőr esetén érdemes alaposan alákrémezni. Első körben a saját szivacsával vittem fel, egyenletesen eloszlatta, de sajnos a szivacs több anyagot vett fel, mint amennyi az arcomra került. Így kabuki ecsetre váltottam. Gyenge és közepes közti fedésre alkalmas. Szem alatti karikákra, kipirosodásra, hegekre, májfoltra nem elegendő. Pozitív: nem ül bele a ráncokba, nem tömíti el a pórusokat, nem fullasztó, nem irritáló, illik a bőrszínemhez, és praktikus a kiszerelése. Negatív: vízhiányos bőröm és púderezés ellenére kb 2-3 óra alatt azért nem diszkógömb szinten, de fényes lesz az arcom. Plusz szárítja a bőrt. Hasonló termékkel erősebb fedés érhető el. De megelőlegezem a 4 csillagot. Később up. :)

Paese Adore 3D Szempillaspirál

Paese Adore 3D Szempillaspirál
2014. november 27.

Ma avattam fel. Nagyon szuper spirál! Ugyan kell előtte göndörítenem (nekem mindegyiknél kell, mert totál egyenes illetve lefelé álló pilláim vannak). Tényleg nagyon jó kis rugalmas szilikonkeféje van, és ami még tetszik, az az. hogy nagy kiszerelésű. Nem csomós, nem pereg le, és nem egyszerű a leszedése. A szemem sem bántja.

Alveola Azulénes Gyantapatron

Alveola Azulénes Gyantapatron
2014. október 29.

Ez, a normál, és egy sárga színű dió illatú van nekem. Mindegyik tökéletes. Hogyan lehet cserélni a görgőfejet?

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2014. július 17.

Jók az Essence termékek, de nem mind. Ez például nem az. Hiába keveset viszek fel, és dolgozom el ecsettel, akkor is érzem az arcomon. A szín pedig... Sajnos elég kevés márkánál vannak hideg, meleg, esetleg semleges árnyalatok.

Playboy Vip Glam & Rich Shower Gel

Playboy Vip Glam & Rich Shower Gel
2014. július 17.

Az első playboy tusfürdőm. Tényleg minimális habzású, de a bársonyos bőr, és a hosszantartó ám visszafogott illat kárpótol.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2014. július 1.

A hajam derèkig èrő, dauer lenőtt a közepèig. Kb 2 ève hullik ès törik. Hezitáltam, de vègül megvettem ezt a sampont. Kèt hónapja használom. Nem hullik sokkal kevèsbè, mint azelőtt. Az illata elviselhető, de balzsam nèlkül tènyleg nehezen kezelhetővè válik a haj. Elhasználom a flakont, aztán írok beszámolót. :)
Azt hozzátennèm, hogy a hajhullásnak rengeteg oka lehet ( stressz, rossz fogak, gyulladás, stb.)egyènenkènt változó kinek mitől.

Beauties Factory Szemhéjfesték Alapozó/Primer

Beauties Factory Szemhéjfesték Alapozó/Primer
2014. április 18.

Ez a második szemhéj bázisom. Kevés kell belőle, és jól el kell dolgozni. Az olcsóbb szemhéjpúdertől a drágábbig, szinte mind tartósabb ezzel a termékkel. Eddig 5-ös.