Zafado

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal
2020. január 2.

Olyan kis semmilyen, aki használt már natúr shea/kakaóvajat, vagy egyéb ilyen cuccot az tudja, hogy az ugyan nem szívódik be, csak a bőr felső rétegét hidratálja. Pont ennyit tud ez is. Az isana 290 forintos alap ápolója is jobb ennél.

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap
2019. december 26.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket.

Kibontva érdekes volt, az én termékemben elvált egymástól az iszapos és vizes rész, próbáltam a vizes részt sem elpazarolni, de túl híg volt, lefolyt az arcomról, szóval csak a sűrűbb részt használtam. Az illata nekem egészen tetszik, érezni, hogy natúr a cucc :) Eddig csak az arcomon próbáltam, de nekem bevált. Nem állítom, hogy csodaszer és ezt azért nem teszem, mert az én száraz, vízhiányos bőrömet csípte. Miután felkentem attól kezdve olyan jó 10 percen át eléggé csípett, féltem is, hogy ha lemosom jó piros, irritált lesz a bőröm, ám nem ez történt, csodás pihe-puha bőrt varázsolt már az első alkalommal is. Azóta olyan 3-4 naponta alkalmazom, de a csípés nem múlt el, ennek ellenére mindig puha és rugalmas a bőröm utána. A csípés ellenére ajánlom mindenkinek, úgy látom csak velem van ilyen probléma :)

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel
2019. október 27.

Nem hozza azt, amit egy sampontól elvárnék, mégpedig: ne szárítson, de legyen szép lebegős a hajam, ne zsírosítson és bírjon ki 3-4 napot mosás nélkül. Ez túlságosan is szárít, és legfeljebb 2 napot bír ki a hajam mosás nélkül. Nem rossz, de nem az igazi.

Cien Professional Oil Care Sampon Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Sampon Makadámia Olajjal
2019. október 27.

Sajnálom, hogy én húzom le ezt a terméket, de nekem nem jött be! Egyáltalán nem tisztít megfelelően, bármekkora mennyiséget használok, viszont nagyon zsírosít. Nem lesz tőle könnyű, lebegős a frizurám, vagy csak egy napig, este meg megint moshatok hajat, annyira zsíros, nehéz, lelapult.

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Balzsam

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Balzsam
2019. október 27.

Nem rossz, de nem minden samponnal működik jól: ha alapból egy ápoló, tápláló samponnal használom, ez már sok a hajamnak és nehéz lesz, meg gyorsan lelapul, zsírosodik. Ha viszont egy gyenguszabb, inkább szárító samponnal, akkor egész jól rendbe teszi a séróm, viszont egyik esetben sem szabad a hajtövekre tenni, mert nagyon hamar zsírosít. És nekem egyik változat sem felel meg, nem lett nagy szerelem, tovább keresgélek.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir
2019. október 27.

Egyáltalán nem csinál semmit a hajammal. Ahhoz, hogy valamennyire kifésülhetőbb legyen a séróm egy fél flakonnyit el kell használni, amitől persze másnap már lenyalt zsíros fejem lesz, ha viszont csak pár fújást használok semmi hatása nincs. Ennyi pénzért 2 bödön olajat is vehettem volna, mert pont annyit ér.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2019. március 1.

Egy ápoló sampont kerestem a száraz hajamra, erre esett a választásom. Így, egy flakon után azt mondhatom, hogy pozitívum, hogy nagyon szépen ápol, olyan sérült hajat tett rendbe, hogy hihetetlen, a fejbőrt is jól hidratálja, egyáltalán nem szárít, nem korpásít. Viszont a hajszálak igenis elnehezülnek tőle és, míg más samponnal a száraz hajam simán kibír 3-4 napot mosás nélkül, ez bárhogy használtam egyetlen egy napot bírt ki, minden második este hajat kellett mosnom, ami rengeteget plusz idő. Habár tényleg vannak jó tulajdonságai, ha utánam dobnák sem használnám még egyszer.

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam
2019. március 1.

A samponjával együtt használom, tényleg nagyon-nagyon kevés is elég belőle: a hátközépig érő hajamra egy mogyorónyit teszek, tényleg csak a hajvégekre és tökéletesen puhák lesznek tőle. Habár a samponnal nem vagyok elégedett, szerintem ez a balzsam elég jó.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2019. március 1.

Hormonális változások hatására a számtól-államtól az arcom közepéig nagyon kiszáradt, vörös ekcémás lett a bőröm, szinte egyik napról a másikra. Az itthoni és vásárolt krémek egyike sem segített, direkt ekcémára való krémek sem (még a nagy ódzkodások ellenére kipróbált szteroidos sem!!), házi praktikák sem,így véglegesen kétségbeestem, mivel az arcbőröm csak egyre rosszabb lett. Aztán egy barátnőm látva a csúnya arcbőrömet adott ebből a csodából egy keveset, ami 1 (!!!) éjszaka alatt elmulasztott mindent! Hónapok alatt sem javulú ekcémát kezelt tökéletesre! Reggel csodás, selymes, puha arcbőrrel keltem, nem hittem a szememnek! Azóta, habár a hormonháztartásom rendbe jött, ez a krém továbbra is a mindennapjaim része. Nem is engednék soha senkit az enyémhez hasonló bőrrel drogériás és ilyen-olyan natúr vacakokat használni, mennyi időt és vesződséget megspóroltam volna, ha azonnal rátalálok! A bőröm azóta is selymes és puha, csak ajánlanám mindenkinek!

Yamuna Jógi Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Jógi Hidegen Sajtolt Szappan
2018. március 29.

Nekem nagyon tetszik az illata, abszolút magával ragadott, bár a használata sem kellemetlen, azért van szárító hatása.