Zafina

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre
2019. november 16.

Imádom, imádom, imádom!!!!!!!! Fúúú, de jó, hogy megvettem ezt a terméket!!!!!! Eddig mindig ódzkodtam az olajos lemosóktól, mert macerásnak tartottam, plusz hallottam másoktól, hogy kicsit bele megy a szembe és homályosítja a látást is, de ezzel semmi ilyen sem történt még minimális szinten sem. És ami a legszuperebb, hogy 1000x jobban teljesít, mint egy sima micellás víz, teljesen leszedte egyből a sminket - utána teszteltem, hogy át mentem egy micellás vízzel át itatott vattakoronggal és semmi sminkmaradvány nem volt rajta.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. október 27.

A legeslegjobb az olcsó kategóriájú alapozók közül! Szépen fed és még a nap végén is fent marad. Szerintem tökéletes. 5*

MakeUp Revolution Highlighter Paletta - Beyond Radiance

MakeUp Revolution Highlighter Paletta - Beyond Radiance
2019. október 27.

Gyönyörű színek, én mind a három árnyalatot szoktam használni felváltva belőle.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. október 27.

Nagyon szeretem, természetes hatást ad, nem ül bele a ráncokba.

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2019. október 27.

Nagyon szeretem a catrice termékeit, ez sem okozott csalódást - nagyon szép a színe, tartós is.

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Concealer Palette

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Concealer Palette
2019. október 27.

Nekem nem igazán vált be...a zöld részét használtam eddig a piros folt eltűntetésére...kicsit halványította, de csak ennyi.

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H
2019. október 27.

Nagyon szuper alapozó, gyönyörű fedést ad, amit vettem a nude színt az kicsit sötét, így meg kell vennem az opal-t is, de nem bánom, mert amúgy is mindig kevergetni szoktam általában két alapozót, hogy meg legyen a tökéletes szín a számomra. :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. október 27.

Ez tényleg nagyon szuper kis alapozó. Gyönyörűen fed, szerencsére a színt is eltaláltam, így nem lesz maszk hatása rajtam. Egy egész napot kibír, nem ül bele a ráncokba - egyszerűen szuper tényleg.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2019. október 27.

Egész jó kis szempillaspirál, szép pillákat csinál, de semmi extra.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2019. október 27.

Nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál, gyönyörű pillákat csinál, könnyű a keféjével dolgozni, nekem nem tapasztja össze a pilláimat. Ha kifogy újra veszem, mert nekem eddig ez vált be a legjobban a lancome-al ellentétben ami nagy csalódás volt a számomra sajnos. Ez 5*-os viszont.