Zalvin

Regisztráció dátuma: 2016. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Piñita Colada Testradír

The Body Shop Piñita Colada Testradír
2016. december 30.

Szemeztem vele egy ideje... Elcsábított :-)
Kellemes az illata, tényleg, mint egy finom koktél :-) gyengéden radíroz, de használ.

Ziaja Kakaóvaj Kézkrém

Ziaja Kakaóvaj Kézkrém
2016. október 26.

Nem tetszik az összetevők listája, továbbá: ja! Ahogy az előttem szólók írják.
Első blikkre kellemes, csokis illat. Az ember naivan felkeni, kenegeti-kenegeti. Lassan beszívódik. Erre mit ad Isten, nem sokra rá megint szomjazik a bőr, viszket. Csalódás...

Dove Purely Pampering Szépségápoló Folyékony Krémszappan

Dove Purely Pampering Szépségápoló Folyékony Krémszappan
2016. október 26.

Alapjában véve elmondható, hogy szeretem a Dove termékeket, mindenfélét használok tőlük, kézkrémet, testápolót, sampont, balzsamot.
Nem hittem volna, hogy van egy termékük, amit nem fogok tudni megszeretni, és az pont ez a folyékony szappan!
Nem használatbeli hiányosságai vannak, (habzik, amennyire kell neki, nem szárít, puha marad a bőr) hanem ízlésbeli probléma... Iszonyatosan erős az illata!! Nem lenne rossz kompozíció, de nagyon makacs, erősen parfümös.

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém
2016. október 26.

Imádom!! :-) Döbbenet, első benyomásra nem kellemes az íze, persze, mitől lenne finom, nincs benne ízesítő vagy cukor, hogy kellemesebbé tegye.... :D De hamar meg lehet szokni, sőt, szeretni! Amikor tehetem, beszerzek belőle, igazi felüdülés vele a fogmosás.

Dr. Hauschka Sóvizes Fogkrém

Dr. Hauschka Sóvizes Fogkrém
2016. október 26.

A sós íztől az első használatnál rosszul voltam... :-) De megszoktam! Igaz, pár naponta váltogatom, felváltva használom egy másik fogkrémmel, mindig mással, általában Himalaya Neem fogkrémmel, vagy most épp Lavera-val. Fehérítőhatást nem tapasztaltam, viszont a tisztító hatás és a tisztaságérzet megvan.

Catrice Luxury Nudes Körömlakk

Catrice Luxury Nudes Körömlakk
2016. október 26.

Nekem a 09 (Dreamin' Bohemian) árnyalat van meg, üvegben is, körmön is csodálatosan szép!! Gyorsan meg is szárad, ezzel nincs semmi gond.
Amit viszont kifogásolok, hogy sajnos nem tartós! Még az átlátszó fedőlakkot is megvettem hozzá, hogy na majd így milyen jó lesz! De nem, a körömvégekről már másnap(!!) lepattog a festék, meg random pöttyök esnek ki a köröm közepéről... Pedig semmivel nem terhelem meg jobban a körmeimet, mint más nőtársam. Takarítok, mosogatok, dolgozom, főzök... Átlagos használatnak nevezném! S így viszont érthetetlen számomra, hogy egy lakk, amit előző este felkenek, másnap estig miért nem tud kitartani!
De a csodás szaténfényre nem tudok csúnyán nézni... :-)

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém
2016. október 26.

Az én bőröm nem olyan, amit csak úgy lehet tökéletesítgetni... :-) Azért tettem egy próbát!
Egyenletesebb lett a bőr felülete, úgy érzem, kevésbé pattogzom ki, mióta használom. Az illatát kifejezetten szeretem, jól hidratál.
Negatívuma, hogy az ára elég borsos...

Yves Rocher Fűszeres Vanília Limitált Tusfürdő

Yves Rocher Fűszeres Vanília Limitált Tusfürdő
2016. október 26.

Ajándékba kaptam a tusfürdőt a hozzáillő gyöngyházfényű testápolóval együtt. Kellemes illatú termék, jól habzik, az illata sokáig körbeleng. Icipicit lehetne határozottabb a vanília illat, a fűszerek jobban dominálnak.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon
2016. szeptember 16.

Gazdaságos, az egyszer biztos! Nem kell sok belőle, egy kevés is úgy felhabzik hogy ihaj! Személyszerint túlzásnak tartom a parfümösségét, első szaglásra tetszett, de használatkor fejbevág! Nem a legrosszabb, amivel eddig találkoztam, de egyelőre úgy gondolom, hogy nem veszem újra.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. szeptember 16.

Az első adagot anyukámtól kaptam :-) Az illatába szerelmesnek lehet lenni :D Nekem nem fogy olyan drasztikusan gyorsan, mert nem használom minden nap.