Zany

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ritual of Jing Antiperspirant Izzadásgátló Spray

Ritual of Jing Antiperspirant Izzadásgátló Spray
2023. július 4.

Drága! Nem szépek az összetevői.
De annyi mindent kirpóbáltam már (natur, kristály, nem szép összetevőjű, szép összetevőjű, noname, híres, hype, olcsó, drága) és ez a befutó.
Nekem megéri az árát, mert ez mellettt nem érzem az izzadt testszagot, csak a deo friss illatát még este is.
Én csak reggel használom.
Sajnos nem szépek az összetevői, de nagyon hatékony termék.
A stiftes deoját is használom, az még jobb.
Nagyon sajnálom, hogy csk az alu-t tartalmazó termékek tudják felvenni a harcot a testszaggal.
Bízom benne, hogy a fejlesztők hamarosan kitalálnak valamit, ami alu mentes, de ugyanolyan hatékony és olcsó :)

Maui Mositure Thicken&Restore Bamboo Fibres Blow Out Mist

Maui Mositure Thicken&Restore Bamboo Fibres Blow Out Mist
2022. október 3.

Imádom.
A hajam vékonyszálú és gyorsan zsírosodik.

Csak ajánlani tudom.
Főleg kislányoknak, akik szenvednek a kifésüléssel.

Maui Moisture Thicken & Restore + Bamboo Fiber

Maui Moisture Thicken & Restore + Bamboo Fiber
2022. október 3.

Imádom.
A hajam vékonyszálú és gyorsan zsírosodik.
Csak ezt a sampont használom, pedig már millió félét kipróbáltam.
A conditioner-je is kiváló.
De a legjobb a bamboo kifésülő spray-e.
Ha mind a 3 terméket rendszeresen és rendesen használom, akkor látványosan szebb a hajam.
Csak ajánlani tudom.
Főleg kislányoknak, akik szenvednek a kifésüléssel.

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó
2019. január 16.

Ennyi pénzért tök jó kis univerzális gélt kapunk.
Nyilván, ha akciós még jobb.
Annyi a bajom, hogy túl híg az állaga és ezért nem olyan gazdaságos, mert sok elfolyik feleslegesen a kezemből.
Nem habzik nagyon, de nem is kell neki.
Arcmosásra is szoktam használni.
Ajánlom!

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)
2019. január 16.

Akciósan vettem.
Kár volt.
Egy forintot sem ér.
Vastag, nagy, lecsúszik, nem tapad, semmi értelme, mert az anyag víz szerű és semmit nem vesz fel a vastag anyag.

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2016. április 29.

Nyáron alapdarab!
Frissítő illat, ha magamra fújom és lehunyom a szemem, érzem, hogy a Szicílíai tengerparton vagyok, árnyékban iszom a jeges mojitomat és mindjárt csobbanok egyet.
Imádom!
Pedig 10 éve nem fújtam magamra és most 10 év után is ugyanazt az érzést hozza.
Aki szereti a citrusos illatokat, ezt imádni fogja!
Nyári kalandozásokhoz tökéletes! 😉

Laneige Multi Cleanser

Laneige Multi Cleanser
2016. március 3.

Jó pár arctisztítót kipróbáltam életemben!
"Szem ügyileg" nem vagyok semmire allergiás....DE!....EZ!!!...jesszus, hát 2 napig meghaltam, annyira, de annyira csípett, mikor szembe került, hogy majd kiesett a szemem.
Aznap és másnap is olyan érzése volt a szememnek, amikor vmi illóolaj irritálja és állandóan pislogásra késztet, könnyezni nem könnyezett.
A szemem körüli bőr is rendkívül húzódott, érzékennyé vált, de nem mertem kencézni csak aloéval.
Szóval ez itt a vélemény helye: nekem nagyon nem vált be, senkinek nem ajánlom.

Cote d'Azur True Star EDT

Cote d'Azur True Star EDT
2016. február 15.

Életem első és utolsó hamisítványa.
Az első 1 órában valóban hasonlít az eredetire, de utána, büdös, mint a dög.
Az édeskés illat mellé képzeljünk, olyan torokfojtogató erős kipufogószagot, ami a torokra megy.
Na kb. ez a 2 keveredik, és az a szúrós illat a nyerőbb....
Vagy egyszerűen nem is tudom mihez hasonlítsam ezt az érdekes, korántsem jó illatot.
2.000 Ft-ért vettem egy butikban....büntetés.
Lehet, hogy az én bőrömön nem jó csak, hiszen az előző véleményezők nem húzták le ennyire...de úgy sajnálom, annyira hittem, hogy ha másnak bejön, nekem miért nem.
Ha közelről szaglászom a bőrömet, 6 óra elteltével is érződik, illetve ott inkább az édeskés illat jön.
De magamon ezt a fura illatkombinációt érzem.
Szóval koppintott olcsó parfüm...sírok, de nem jött be elsőre.
El kell telnie egy kis időnek, amíg esetleg rászánom magam egy másik koppincs kipróbálására.

Sok kommentet olvastam, nemcsak erről a parfümről, hanem sok utánaztról.
Így döntöttem amellett, hogy kipróbálok én is egy utánzatot, mivel csillagászati összegeket költök krémekre.
Gondoltam spórolok egy picit a parfümön...hát sajna ez nem jött be.

Ava Hyaluronsav Bőrhidratáló Ampulla

Ava Hyaluronsav Bőrhidratáló Ampulla
2016. február 11.

Ezt is hébe-hóba használom.
Gyorsan beissza a bőr, de nemhogy hidratáltságot éreznék, hanem inkább picit húzódik utána a bőröm.
De eddig egyik hyaluronsavas kencénél sem éreztem azt a hűha hatást....lehet, hogy az én bőröm nem szereti a hyaluront....nem tudom, nem értem.
Paskolom, paskolom ezt is mindenhova, 1 másodperc alatt beissza a bőröm, majd picit húzódik.
Ezért az önmagában okozott hatásáról nem tudok nagyon nyilatkozni, mert a picit húzódó érzés idegesít, így mindig teszek fölé valamilyen kencét és úgy már jó.
Ugyanez van a AVA KOLLAGÉN BŐRFESZESÍTŐ AMPULLA-val.

Amit viszont imádok, az a kiszerelése, mert egyszerű használni, a pipettával egy csepp sem megy kárba semmiből, és célzottan oda teszem, ahova szeretném.
Szóval ismerkedünk, ismerkedünk...de majd updatelek...mert nem értem, hogy miért okozza ezt a bőrszárazsságot, holott pont szépen kellene hidratálnia.

Ava Youth Activator Vitamin C with Acerola

Ava Youth Activator Vitamin C with Acerola
2016. február 11.

Update: 2016.02.11.
Na, most már jobban tudok véleményt írni, mostanában rendszeresen használom már, nemcsak hébe-hóba.
Direkt úgy próbáltam, hogy el tudjam különíteni a hatását más termékektől.
Reggelre nekem nem jó, nem tudok rá sminkelni.
Minden este felteszem, de sajnos kissé ragacsos marad...tehát a párna, takaró sokszor cserélendő.
A hatása tök jó, reggelre szép feszes a bőröm, gyönyörűen csökkentette a pórusaim méretét, halványítja a foltokat. 1 hét alatt is látványosan javít a bőrképen, önmagában pattanásokat nem okozott.
(Rétegezve igen, de azt nem tudom, hogy valójában melyik rétegnek, összetevőnek köszönhetem a pattikat, de nem volt vészes.)
El fogom használni a maradék üveget (1/4 van még), és nem sajnálom, paskolom mindenhova: arc, nyak, dekoltázs, kézfej.
De, megrendeltem Tindigo Siker C-vitaminos szérumát, így majd lesz összehasonlítási alapom.
Kíváncsian várom azt is... :)

1. vélemény alapja: 2015. november - decemberi, nem rendszeres használat:
Fél üveggel már elhasználtam.
Estére teszem fel, mert nem szívja be a bőröm, olajos marad.
Igazából azt sem érzem, hogy egyáltalán bármennyit is beszívna a bőröm.
Nagyon szeretném szeretni, de valahogy nem a kedvencem.
Hátha másnak jobban beválik.
De árát tekintve szuper lenne...
Még gyűrjük egymást egy darabig és majd meglátjuk, hogy marad-e a rutinban....