zayrra

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ombia Cosmetics Eye Make-Up Remover Sensitive

Ombia Cosmetics Eye Make-Up Remover Sensitive
2019. november 15.

Sokáig keresgéltem a tökéletes smink lemosót, megfizethető ár kategóriában, nos ennek a termeknek a személyében megtaláltam. Nem csíp akkor sem ha véletlenül a szemembe megy, nem marja, irritálja a bőrömet, kellemes kifejezetten hidratáló érzés vele eltávolítani a szem sminkemet és nem utolsó sorban nagyon szépen leszed mindent. Nagyon ajánlom mindenkinek. Egy kis negatívum van vele kapcsolatban, sajnos mindig ebből van a legkevesebb a dobozban ami kikerül a polcra, így érdemes mindig figyelni ha arra jár az ember és esetleg 2 flakonnal is a kosarunkba pakolni belőle ;)

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2019. május 27.

Mostanában igyekszem minnél természetesebb összetevőjű kencéket beszerezni, így kezdtem el keresgélni ezek közt a tusfürdők közt és szerencsésen rá találtam erre a számomra imádott citrusos illatra. Nem mondanám tartosnak az illatát, de ez egy ideje már nem szempont nálam, egyébként teszi a dolgát és számomra élmény vele a zuhanyzás :)

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2019. május 27.

Eleinte kétségeim voltak vele kapcsolatban, de miutan kitapasztaltam a használatat, megszerettem. 010 árnyalatban vettem meg, mivel mindenképpen valami pirosas szem alatti korrektort kerestem. Csínján kell bánni vele és csak óvatosan tekergetni mert egy fél tekeréstől is bőven elegendő termék kerül az aplikátorra. Nem érzem, hogy megtaláltam volna benne a tökéletes ellenszert a karikáimra, de mindenképpen jó kis termék. Ja és mivel csak reggelente megtisztított arcra használom így szamomra egyáltalán nem zavaró a szivacsos applikátor rész.

Trend It Up Metál Szemceruza

Trend It Up Metál Szemceruza
2019. május 27.

200 forintért szereztem be ezüst és kék színekben, úgy voltam vele, h ennyi pénzért el játszadozom vele. Az ezüstbe teljesen bele szerettem, beépült a mindennapi smink rutinomba, gyögyörüen élénké teszi a tekintetemet és egésznap tart.

Trend It Up Waterdrop Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Waterdrop Ajakrúzs Ceruza
2019. május 27.

Egy percig sem bántam meg, hogy beszereztem. Közepesen tartós, a 015 árnyalat nagyon természetes de még is életet lehel az ajkaimba. A felvitelt illetően mindig alá hidratálók, kicsit várni kell amíg megszárad, de utána a helyen marad és nagyon egyenletesen kopik.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. május 27.

Első használatra bele szerettem, bátran kimerem jelenteni, hogy átvette a kedvenc spirálom helyét. Hozza az ígért hatást, dúsít, göndörít és nem pereg. Vízálló termék létére nem tapasztaltam, hogy szét szárítaná a pilláimat, az eltávolítása sem okoz problémát, nem kell hozzá külön vízálló smink lemosó. Kb két hete használom, eddig nem tapasztaltam, hogy elkezdett volna beszáradni, ha ez így is marad akkor ez egy nagyon hosszú barátság kezdete :)

Got2b #OhMyNude Selymes Érintés Kifésülést Könnyítő Spray

Got2b #OhMyNude Selymes Érintés Kifésülést Könnyítő Spray
2019. április 6.

Csak annyit tudok mondani, h wáó! Nagyon tetszik amit a hajammal művelt: brutál selymes és ragyogó lett tőle. Remélem hosszútávon is hozza ezt a hatást.

Naturland Propolisz Csepp

Naturland Propolisz Csepp
2019. április 6.

Aftára használom, felére redukálja a gyógyulási idejét, így nálam nyert ügye van.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. április 6.

A kedvező ára miatt esett rá a választásom, nálam rendben van, teszi amit kell, igaz csak arc lemosásra hasznalom. Ha túl sokat rakok a vatta korongra akkor előfordul, h habzik.. ez engem nem különösebben zavar.

Neutrogena Ultra Nourishing Intenzív Balzsam

Neutrogena Ultra Nourishing Intenzív Balzsam
2019. április 6.

Az egyik kedvencem lett, nagyon jól hidratálja a nagyon száraz bőrt is, közepesen gyorsan beszívódik. Az ára kedvezőbb mint a leírásban és nem tudom, hogy létezik-e még 300 ml-es verzió, de amit én vettem az 200 ml-es.