zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Crystologie Blissful Aura Tusfürdő

Oriflame Crystologie Blissful Aura Tusfürdő
2021. február 25.

Szerelem tusfürdő első látásra és szaglásra. A fürdőbombája is teljesen elvette az eszemet. Enyhén csillámos érzést kelt a bőrre felvíve, egész jól habosodik. A zuhany alatt édeskés-mogyorós illata van. Tán azt hiányolom, hogy zuhanyzást követően nem érzem eléggé az aromáját a bőrömön. Csinálhatnának mellé egy szuper hidratáló testvajat, hogy egész nap érezni lehessen az ínyenc kis illatát.

Oriflame The One Körömpolírozó

Oriflame The One Körömpolírozó
2021. február 25.

Az Oriflame legjobb körömpolírozója. Mind a négy oldala jól kihasználható. Megfelelő erősségű a csiszolópapír rajta. Kényelmes vele dolgozni, mert praktikus a kialakítása. 500-600 forintért leértékelve szoktam vásárolni.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. február 25.

5 ml-es mintát próbáltam ki belőle. Ez tipikusan a bőrbeteg emberek testápolója. Semmi irritatív, problémás összetevője nincsen. Könnyű, gyorsan felszívódó állaga van, ami gyorsan beszívódik úgy, hogy nem hagy maga után ragacsos utóérzést. Teljesen illatmentes. Szuper hidratáló képessége van.
Árban sokallom, én venni nem fogom, mert szeretem ha van egy kis illata egy testápolónak. Bőrbetegeknek ez jó választás lehet. Érdemes egy próbát tenni vele.

Miss Sporty Check Matte Körömlakk

Miss Sporty Check Matte Körömlakk
2021. február 25.

A hármas sorozat van meg belőle 001-003-ig. Ezek egy kicsit elvontabb, kimondottan őszies színek. A 001 egy matt galambszürke szín. Őt még a téli-tavaszi időszakra is szerettem felkenni. 002-es árnyalat egy erősebb rózsaszín, míg a 003 egy szuper őszi barnás falevél szín. Mindhárom szuper jól fed, mattra szárad, tartós és egymással jól összepárosítható. Legalább 4-5 éven keresztül használtam őket. Élvezet volt a felvitelük és a viselésük! Ui: ha meguntam a matt fedést egy fényesre száradó fedőlakkal hipp hopp fényessé tudtam őket tenni. Imádtam így is úgy is!

Balea Men Borotvahab Sensitive

Balea Men Borotvahab Sensitive
2021. február 23.

Árához viszonyítva egy állagában, illatában és hatásában is jó termék. Hatalmas hab képezhető vele, ami könnyedén siklik nem csak az arc bőrén, hanem a test bármely területén (karon, lábon). Gyengéd a bőrhöz, kellemes aloés illata van. Viszonylag sokáig elég. Drogériás viszonylatban a legjobb borotvahab!

Signal Bio Natural Whitening Fogkrém

Signal Bio Natural Whitening Fogkrém
2021. február 17.

Ez nekem sem vált be, pedig a Signal fogkrémek mindig jók szoktak lenni. Jóformán semmilyen íze nincsen, pedig egy enyhe mentolosságot simán elbírna. Olyan érzést kelt, mintha nem mostam volna fogat, semmit nem érzek a használatát követően. Tisztító képessége is hagy maga után kivetnivalót. Egy érv szól mellette, hogy az amúgy is érzékeny fogaimat nem bántotta. Bio ide vagy oda, ez a termék nem jó! Jószívű két pont az összetevői miatt.

Oriflame The One Styling Szemceruza

Oriflame The One Styling Szemceruza
2021. február 16.

Grey Dream árnyalatú van meg, ami a nevével ellentétben egy világoskék szín. Anyunak vásároltam még a bazárban és nagyon szereti, jól áll neki. Szerencsére nem törik le, hosszantartó hatású és jól fog. Krémesebb állagának köszönhetően könnyedén eldolgozható. Praktikus a csomagolása, sokáig el lehet vele lenni. Jó választás egy gyors hétköznapi sminkhez!

Avon Mark Pink Illusions Körömlakk

Avon Mark Pink Illusions Körömlakk
2021. február 16.

Két árnyalatban is megrendeltem. Az egyik a Digital Illusion, ami egy nagyon világos, selyemfényű lilás-rózsaszín, szatén matt árnyalat. Ez 3 réregben is alig bír fedni. 4 rétegben tűnik fel valami a körmeimen. Több óra, mire megszárad és tartósságra botrányos. Pár napon belül le kellett mosnom.
A másik egy fokkal jobbnak tűnt, ez a Glam Rock névre hallgat 3D csillámos. 2 rétegben már jól fed, de a színe... hagy maha után kivetnivalót. Ez inkább egy sárgás barackos szín és nem rózsaszín. Gyorsabban száradt és tartósabb is volt, mint az itthoni kis testvére.
Összességében mibdkettő gyorsan kezdett beszáradni felbontást követően. Nem szerettem őket használni.

Babé 10% Urea Tartalmú Testápoló

Babé 10% Urea Tartalmú Testápoló
2021. február 16.

Rendelésem mellé jött belőle is egy kis minta. Az illata annyira tetszik. Másképp nem tudom megfogalnazni, de olyan kisbaba illata van és tartós, még másnap is lehet érezni a bőrön. Egyszerű, lágy textúrájú gyógyszertári termék. Gyorsan felszívódik. Egy észrevétel, ami valamilyen szinten egy kicsit zavaró volt, hogy kb. 2 óra elteltével a térdkalácsom körül darabokban jött le az anyag, valamint ahogy megszáradt olyan erzésem volt egy pillanatra, mintha elnehezedne és nem lélegezne tőle a bőröm. Nem értettem miért van ez. Akartam szeretni, de meg jó, hogy csak mintám volt belőle. Emiatt nem hinnem, hogy vennék belőle. Viszont a testem többi részén jól működött. Szerette a bőröm.

Babé Omega Tusfürdő

Babé Omega Tusfürdő
2021. február 16.

Állagában egy extrán olajos termékről van szó, ami a bőrrel érintkezve a víz hatására egy kellemes tejes emulziót hoz létre. Ugyanilyen elven alapszik a kedvenc Oriflames Novage arctisztító olajom, még illatában is hasonlóak. A száraz bőrre egy igazi megváltás főleg a téli időszakban. Gyengéd a bőrhöz, pihe-puha bőrt eredményez, szuper jól hidratál. Nekem csak egy kis mintám volt belőle, amit ekozmetikumos rendelésem mellé kaptam. Ez egy használatra elegendő volt. Viszont áraban horror. Szerintem ez egy ekcemás ember bőrére is tökéletes lehet, bár ezeket az árkategóriájú termékeket sokan nem engedhetik meg maguknak...legalább akinek ilyen gondja van, ők kapnák meg jóval olcsóbban, hogy hosszú távon tudják használni és ne menjen rá a gatyájuk. Alapvetően jó termék, teszi, amit tennie kell! Nem fogom lepontozni, csak jó lenne, ha gondolnának azokra a valósan beteg emberekre, akik nap, mint nap szenvednek a viszketéstől, amit vagy az ekcéma vagy más okoz. Legalább rájuk gondolnának, hogy jóval olcsóbban hozzájussanak, mint a piaci ár. Persze ez csak egy felvetés, bár jó lenne megvalósítani! Biztos vagyok benne, hogy sokan örülnenek neki.