zeany

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Pupa Vamp! Extreme Szempillaspirál

Pupa Vamp! Extreme Szempillaspirál
2019. február 20.

Használat előtt tényleg le kell húzni párszor, de odafigyeléssel felkenve gyönyörű pillákat varázsol, már-már műszempilla hatás.

Pupa Like A Doll Compact Powder

Pupa Like A Doll Compact Powder
2019. február 20.

Szeretem, maszkhatás nélkül mattít, ecsettel szebb nálam az eredmény, mint a szivacsával.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2019. február 20.

Nekem gyönyörűen fed, a színe (35 sand) tökéletes a bőrömre. Érzékeny, atópiás bőröm van, de ez nem irritálja és sokáig tart.

T By Tetesept Schaumbad Auszeit

T By Tetesept Schaumbad Auszeit
2019. január 27.

Imádom! Nekem puha lesz tőle a bőröm és az illata is sokáig érződik. A habosságára nem figyeltem, mert én nem vagyok nagy hab-párti, de nagyon jó az állaga, valahogy az egész olyan, hogy mindig újra és újra használni szeretném.

Equilibra Kerité Crema Corpo Fluida Body Lotion Testápoló

Equilibra Kerité Crema Corpo Fluida Body Lotion Testápoló
2019. január 27.

Csak úgy találomra vettem le a polcról, mikor pár napig nem voltam otthon és kellett valami testápoló, mert nem vittem. Meglepően jól hidratál, egész nap puha marad a bőröm tőle. Az illata engem nem zavar, nem mondom, hogy a kedvencem, de elég visszafogott, kenés után rajtam nem marad meg sokáig (sajnos parfümök se :( )

SK-II Facial Treatment Essence

SK-II Facial Treatment Essence
2018. november 26.

Nálam semmit nem csinált, pedig olyan sokáig vágytam rá :(

Manufaktura Hidratáló Testápoló Szőlő Olajjal és Panthenollal

Manufaktura Hidratáló Testápoló Szőlő Olajjal és Panthenollal
2018. június 10.

Prágában szoktam venni, a tusfürdőjével együtt, mind a kettő jó termék. Kicsit habos a krém állaga, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Manufaktura Vitalizáló Sampon Sörrel és Gabonakivonattal

Manufaktura Vitalizáló Sampon Sörrel és Gabonakivonattal
2018. június 10.

Az egyik legjobb sampon, amit valaha próbáltam. Az összes Manufaktura terméket szeretem.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2018. március 6.

Az egyébként teljesen kiegyensúlyozott (se különösebb zsírosodásra, se szárazságra nem hajlamos) arcbőrömből másfél-két hét alatt olyan vízhiányosat kreált, hogy nem győztem kenni nehezebb krémekkel. A bőrmegújító szérummal együtt használtam (összekeverve kentem fel), de még úgy is rémesen kiszárította a bőrömet. Soha nem volt még ilyen dehidratált az arcom, úgyhogy én felhagyok a használatával :( Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Ami még pici negatívum, hogy a zselé is, de főleg a szérum nagyon-nagyon büdös.

Secret Key Starting Treatment Essence

Secret Key Starting Treatment Essence
2018. március 6.

Tisztítás után, hidratálás előtt használtam, nálam az égvilágon semmit nem csinált, se érzetre, se látványra. De legalább nem is ártott semmit, teljesen neutrális maradt a viszonyunk :)