zek

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2020. június 28.

Konturnak használom, s nagyon szeretem. De csak akkor veszem, ha kevés pénzem van rá.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Imádom.
Azonnal simává, s puhává teszi a hajamat. Pluszban szeretem az illatát is.
Hullámos hajamra vettem. Minden mosásnál használom, mint balzsamnak/ maszknak. Közben kifésülöm a csomokat, aztán kimosom.

Lush Curly Wurly Sampon

Lush Curly Wurly Sampon
2020. június 28.

Először nagyon szeretem, s szeretem azt, hogy simma lett tőle a hajam, de nem sokáig tartót.
Aztán a kókusz miatt elkezdett viszketni a fejbőröm. El használtam, mert ez volt az első olyan samponom, amire sokkat költötem.

Lush Sea Spray Hajpermet

Lush Sea Spray Hajpermet
2020. június 28.

Az illatát imádom. Hullámos hajamra vettem, hogy óvjam a hullámokat, de sajnos erre nem vált be nekem. Olyan lett volna, mintha semmi nem történt volna.

The Body Shop Atlanti-Óceáni Hínáros Géles Krém

The Body Shop Atlanti-Óceáni Hínáros Géles Krém
2020. június 28.

Elbambultam, és testradír helyet ezt vettem, de nem bántam meg.
Amikor száraz volt a bőröm, akkor azonnal simává tette, csak ragadós állag a bőrömön nem tetszett. A ragadós állaga, és árra miatt nem venném meg újra, de nagyon jó krém, s hideg időre, száraz bőre nagyon jó.

Szerk. Nagyon hiányzik. Nem találom sehol.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2020. június 28.

Ha mindig van valami csúnyaság az arcomon, segít rendbe tenni. Nem sokszor használom. Havonta kétszer. Max hetente egyszer.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. június 28.

A homlokomon voltak kis dudorok, amit Skinsmarton kinéztem, hogy "malassezia folliculitis " tán van nekem. S ezt javasolták szérumnak. S nagyon bevált. Most B-bomb szérumot próbálom ki helyette, de vissza térek rá.

For Your Beauty Összecsukható Púderecset

For Your Beauty Összecsukható Púderecset
2020. április 23.

Sokáig használtam, mert ha van akkor használom, De mindig jött ki szálak.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. augusztus 30.

Anyukám lepasszolta nekem, mert ajándékba kapta a törzsvársárlói kártyájához, de nem akarta.
Nagyon szeretem. Szépen szétválasztotta a szempillákat, s sokáig fent marad. Árra miatt nem veszek újat.

Alverde Beauty & Fruity 2in1 Maszk

Alverde Beauty & Fruity 2in1 Maszk
2018. augusztus 30.

Nagyon kettős érzésem van ezzel kapcsolatban, mert használt, de az első lépés borzalmas volt.
Háromszor próbáltam. Először borzalmasan éget az első masznál, utána a második maszk lenyugtatta a bőröm, s később a bőröm hozzászokott, de így is a feketénél kiakadt a bőröm.