Zeldah

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nivea Double Effect Golyós Dezodor

Nivea Double Effect Golyós Dezodor
2016. május 5.

Nem hagy foltot, és nagyon jó az illata. Izzadni amúgy sem szoktam nagyon, de azért kell a deo. Szeretem! :)

Isana Young Pattanások Elleni Gél

Isana Young Pattanások Elleni Gél
2016. május 5.

Azt hittem, hogy az olcsó ár miatt nem lesz jó, de gondoltam adok egy esélyt neki. 28 éves vagyok, és nem voltak pattanásaim régen, most mégis igen, pedig már nem vagyok tini. Elég jó vastagon bekentem az arcomon a pattanásokat este, és reggelre majdnem tökéletesen leszárította, szóval gondolom holnapra már nyoma sem lesz. Ez valami varázsszer :)

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2015. december 13.

Nem vettem még, csak szagoltam, de nagyon tetszik, nagyon illik hozzám! :)

Catrice Prime and Fine Eyeshadow Base

Catrice Prime and Fine Eyeshadow Base
2015. december 13.

Nem rossz, de még nem találtam meg az igazit! Kicsit nehezen boldogulok a felkenéssel, meg 1-2 óra múlva kicsit máshová kerül a festék. De jobb mint az Essence, az biztos. :)

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza
2015. december 13.

Másodjára veszem. Először le volt árazva, csillámos volt csak, nagyon bevált, bár kicsit zavart a mindennapokban a csillám. Most vettem megint, viszont most sima fekete. Az alsó vízvonalon is hihetetlenül tartós, viszont a szemhéjon tusvonalként is funkcionál, szinte alig lehet levakarni, 3 sminklemosó kendőt használtam el tegnap este, és még így sem jött le, még most is látszik, elképesztően tartós! Nagyon sokat kipróbáltam, de mindegyik lejött 1-2 óra után, főleg a vízvonalban, de ebben még nem csalódtam! :)

Escada Magnetism EDP

Escada Magnetism EDP
2015. október 14.

Nagyon régen vettem egy reptéren. Az egyik legjobb illat a világon.

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Lotus du Laos
2015. október 14.

A testvéremtől kaptam ajándékba. Nagyon szuper, egész nap illatozik a bőröm tőle. :D

Bourjois Regard Paillete Csillámos Szemceruza

Bourjois Regard Paillete Csillámos Szemceruza
2015. október 14.

A feketét használom, és eddig ez az egyetlen, amit meg is tudok fizetni, de tartósabb a többinél. A csillámokat direkt szeretem. A tökéletes ceruzát azért még keresem.

Head & Shoulders Extra Volume Shampoo

Head & Shoulders Extra Volume Shampoo
2015. október 14.

Nekem sajnos genetikailag kevés és vékony a hajam, de tényleg nagyon. :( Ez eddig az egyetlen sampon, ami a töveknél megemeli a hajamat, és mintha talán az állaga is "dúsabb" lenne, persze nem tökéletesen, de ettől a sampontól kicsit nagyobb az önbizalmam, mert a töveknél tényleg dúsabbnak hat.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. október 14.

Nekem egyébként is szépek a szempilláim, de ezzel úgy tűnik, mintha nem is lennének igaziak. Igaz, nagyon sokszor kenem át, de szándékosan, minél többször kenem, annál dúsabb és hosszabb. 5 csillagos termék :) Tegnap például "elaludtam" benne, és reggel szinte alig ragadt össze, mintha akkor festettem volna, pedig 8 órát aludtam "vele".