Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém
2016. október 27.

Sokkal jobban kedvelem a BB-krémeket, mint az alapozókat, mert természetesebbnek érzem őket, ugyanakkor azt is látom, hogy a bőrnek szüksége van némi fedésre. Tényleg nagyon könnyű az állaga, ahogy a nevében is benne van és inkább olyan számomra, mint egy igazán jó nappali krém. Az árnyalata éppen passzol a bőrömhöz. A nyári melegben sem volt az az érzése az embernek, hogy ''Jaj, úgy lemosnám már!', mert belesimul az arcba. Szeretem!

Levendárium Bio Levendula Virágvíz Frissítő Arc- és Testpermet

Levendárium Bio Levendula Virágvíz Frissítő Arc- és Testpermet
2016. október 27.

Nagyon friss és üdítő. Szó szerint újjáéled tőle a test. Tömény levendula az egész, mintha csak most szedték volna a mezőn. Egyszerűen nem lehet betelni vele! Már a második üveggel fogyasztom.

Odylique Organikus Citrusos Arctonik

Odylique Organikus Citrusos Arctonik
2016. október 12.

Nem tudok betelni vele. Amikor használom, mindig az az érzés tölt el, mintha citromlével kenegetném az arcomat. Voltak problémáimmal a pattanásokkal, de mostanában eltűntek, amit ennek a toniknak tulajdonítok, de beszámolok még később is a tapasztalataimról.

Inika Organikus Szemöldökceruza

Inika Organikus Szemöldökceruza
2016. október 3.

A szemöldököm igazi megmentője ez a ceruza. Gyönyörű árnyalatot varázsol és szép egyenletessé alakíthatom vele. Mindig nálam van. :)

Bentley Organic Organikus Olívás Tusfürdő Teafával És Eukaliptusszal

Bentley Organic Organikus Olívás Tusfürdő Teafával És Eukaliptusszal
2016. szeptember 14.

Az utóbbi időben nagyon rákaptam a teafás termékekre, pedig anno nem bírtam a szagát, valahogy túl erősnek éreztem. Most viszont egyenesen rajongok érte. Ez a tusfürdő azonnal a kedvencemmé vált, mert annyira frissítő és ami külön jó, hogy nem szárítja ki a bőrömet. Újravevős. :)

Nvey Eco Organikus Dúsító Szempillaspirál

Nvey Eco Organikus Dúsító Szempillaspirál
2016. augusztus 24.

Nagyon sok szempillaspirállal volt már dolgom, de végre megtaláltam az igazit. A pilláimra sokan azt hiszik, hogy műszempillák, annyira gyönyörűek és dúsak. Csodálatosan kiemeli a tekintetet és nagyon tartós, nem ragadnak össze a szálak. Érdemes kipróbálni.

Bentley Organic Organikus Olívaszappan Teafaolajjal És Eukaliptusszal

Bentley Organic Organikus Olívaszappan Teafaolajjal És Eukaliptusszal
2016. augusztus 17.

Egyszerűen rajongok a teafaolajért, ezért nem volt kérdés, hogy a kosaramba pakoljam ezt szappant. Nagyon frissítő, a bőr szinte újjászületik használatakor. Nem csalódtam! :)

Bentley Organic Organikus Babaolaj

Bentley Organic Organikus Babaolaj
2016. augusztus 10.

Az egyik kedvencem! Szépen beszívódik, tetszik, hogy nem ragad. Minden nap alaposan átmasszírozom a kisfiam testét, amit egyszerűen imád. Próbáltam más márkák olajait is, de ez vált be legjobban. Kellemes az illata és csupa hasznos összetevőt tartalmaz. :)

Odylique Organikus 24 Órás Arckrém Avokádóval

Odylique Organikus 24 Órás Arckrém Avokádóval
2016. augusztus 8.

Annyira vágytam már egy olyan krémre, amely táplálja és élettel tölti meg a bőrömet. Amikor végigfutottam először az összetevőit, éreztem a lelkemben, hogy ez az, amit kerestem. Shea vaj, olíva- és avokádó olaj, homoktövis kivonat - egyszerűen fantasztikus alapanyagok. A használat során sem csalódtam, az arcbőröm szinte újjászületett.

Inika Organikus Sminklemosó

Inika Organikus Sminklemosó
2016. július 27.

A favorit! Irtó finom az illata és nagyon puha lesz tőle a bőröm. És tényleg az utolsó szempillafestéket is leszedi. Hatékony és kíméletes! Nyerő darab.