Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Bentley Organic Organikus Kézfertőtlenítő Aloéval

Bentley Organic Organikus Kézfertőtlenítő Aloéval
2016. július 20.

Nagyon jól bevált. Szeretem, hogy nem vegyszerekkel kenegetem a kezem, ugyanakkor nem kell a buszozás, villamosozás miatt aggódnom. Elfér a táskámban. Sokkal jobb, mint a drogériás változatok.

Tanorganic Organikus Bőrtápláló Olaj

Tanorganic Organikus Bőrtápláló Olaj
2016. július 13.

A TanOrganic Önbarnító olajával párban használom. Szerintem elmaradhatatlan kiegészítője. Azt vettem észre, hogy sokkal tartósabb a barnaságom ettől az olajtól és nem mellesleg szépen hidratál. Szerintem a bőr számára a legjobb olajokat válogatták össze, így még önmagában is remek testápoló.

Essential Care Organikus Masszázsolaj Kismamáknak

Essential Care Organikus Masszázsolaj Kismamáknak
2016. július 6.

Nálam volt a szüléskor és el sem tudom mondani, hogy mennyire jó hasznát vettük. Olyan szépen segített ellazulni, az illata is egy életre beivódott az orromba: mindig erre a nehéz, de örömteli napra fog emlékeztetni. :)

Odylique Organikus Gyümölcsös Szérum

Odylique Organikus Gyümölcsös Szérum
2016. június 29.

Nem sűrűn szoktam használni azt a kifejezést, hogy csodaszer, de ez egyszerűen tényleg fantasztikus. A bőröm imádja. Sosem volt még ennyire puha és hidratált. Érezhetően élettel telibb is egyben. Nem csoda, hiszen tele van fincsi növényi kivonatokkal.

Inika Organikus Szemceruza

Inika Organikus Szemceruza
2016. június 27.

Nagyon bevált. Szeretem a füstös hatású sminket és ez a ceruza remek társ ebben. Szép, egyenletes vonal húzható vele, amit aztán kedvére satírozhat az ember. Nem kenődik el, nekem a nap végig kitart. Jó választás volt.

Odylique Gyógynövényes És Teafaolajos Sampon

Odylique Gyógynövényes És Teafaolajos Sampon
2016. június 15.

Fantasztikus sampon! Egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam. Azt vettem észre, hogy szép fényt kölcsönöz a hajszálaknak és valahogy a tartásuk is sokkal jobb. Nem volt gondom a kifésüléssel sem. Igazán megnyugtató, hogy az ember gyógynövényekkel ápolja a haját, nem pedig mindenféle mesterséges adalékanyaggal.

Bentley Organic Bio Lábápoló Balzsam

Bentley Organic Bio Lábápoló Balzsam
2016. június 8.

Az utóbbi időben rengeteg problémám volt a lábammal. Sokszor fájt és olykor csúnyán be is dagadt. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a balzsamot, hátha segít és valóban! Olyan érzés, miután bekenem vele a lábamat, mintha mázsás súlyoktól szabadulnék meg. Szeretem az illatát is! :)

Nvey Eco Organikus Szemhéjpúder

Nvey Eco Organikus Szemhéjpúder
2016. június 1.

Annyira imádom! Négyféle árnyalatban beszereztem már! Tartós és gyönyörű színe van. Könnyű felvinni és eldolgozni és egyáltalán nem kenődik el. Ráadásul teljesen természetes!

Odylique Organikus Kézápoló Balzsam

Odylique Organikus Kézápoló Balzsam
2016. május 25.

Először meglepett, hogy mennyire erős citrom illata van, kicsit féltem is, hogy émelyítő lesz egész nap. De nem! Éppenhogy imádnivaló! :) Friss, tiszta érzetet kelt, és a kezeim annyira puhák!!! Könnyen beszívódik, nem ragad, viszont tényleg selymes tőle a bőr. Télen is hatásos.

Essential Care Baba Masszázsolaj

Essential Care Baba Masszázsolaj
2016. május 18.

Nagyon szeretjük! Minden nap jó alaposan végigmasszírozom a kislányom testét, imádja ezeket a perceket. Kellemes az illata, egyáltalán nem émelyítő. Szépen beszívja a bőr és nagyon puha tapintásúvá válik. Élmény használni!