Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Inika Szivacsos Ásványi Arcpirosító

Inika Szivacsos Ásványi Arcpirosító
2016. május 12.

Nekem már nem is kell más pirosító! Annyira jó! A kis tégelyét egyszerűen imádom! Könnyű vele sminkelni, nem hivalkodó, ugyanakkor élettel teli lesz tőle az arc. Télen a Rosy glow árnyalatot használtam, ami egy picit barnásabb, de tavasszal rendeltem a Pink Pinchből is, ami igazi csajos rózsaszín :)

Tanorganic Organikus Önbarnító

Tanorganic Organikus Önbarnító
2016. május 9.

Először is az illatát emelném ki, hogy köze nincs a már megszokott szoliszagú borzadályokhoz. Kellemes, citrusos, érződik, hogy teljesen más, mint a szintetikus önbarnítók. Nem bíztam semmit a véletlenre, ezért én kesztyűvel használom, mert elég csúnyán tud festeni az ember keze, amikor sárgás foltok tarkítják. Könnyű felvinni, nagyon jó az állaga, szép egyenletesen bedolgozható a bőrbe. És az eredmény elképesztő: mintha egy hétig süttettem volna magam a tengerparton. Úgy vettem észre, hogy elég tartós is. Én hetente egyszer használom. Elégedett vagyok.

Africa Organics Organikus Baobab Tusfürdő

Africa Organics Organikus Baobab Tusfürdő
2016. április 28.

Izginek tűnt, hogy baobab van benne, imádom az újdonságokat, úgyhogy egyből bepakoltam a kosaramba. Ösztönösen vonzódom Afrikához, talán ez is közrejátszott. Annyira jó állaga van - nem olyan folyós, mint sok tusfürdő: azt érzi az ember, hogy van benne anyag. Egyáltalán nem szárít, ami óriási dolog egy tusfürdőnél. Az illata nekem nagyon bejön, visszafogott és kellemes. Ajánlom! :)

Essential Care Babafürdető És Sampon

Essential Care Babafürdető És Sampon
2016. április 20.

A kisbabámnak addig szeretnék organikus termékeket adni, amíg csak lehet, ez alól a tisztálkodószerei sem kivételek. A szintetikus illatanyag szinte egyikből sem hiányzik soha, ezért kerestem valami egészségesebb alternatívát a picinek - imádjuk ezt a fürdetőt, mi több, én is ezt használom! :)

Skin Blossom Organikus Sampon

Skin Blossom Organikus Sampon
2016. április 13.

Szuper sampon, fényes tincsek, tiszta haj - nekem ennyi, amit várok egy sampontól, imádom! :) :)

Inika Folyékony Ásványi Alapozó

Inika Folyékony Ásványi Alapozó
2016. április 6.

Most ott tartunk, hogy amennyire nem akartam organikus sminkre áttérni, annyira azt érzem, hogy az Inika minden hozzá fűzött elvárásomat beváltotta, sosem gondoltam volna, hogy simán versenybe száll a MAC termékeimmel. Alapdarab ez az alapozó, rendesen függök tőle és mindenhova magammal viszem :)

Zoya Goes Pretty Organikus Shea Vaj Levendulával

Zoya Goes Pretty Organikus Shea Vaj Levendulával
2016. március 30.

Ha shea vaj, nálam csak a Zoya goes jön szóba, mert 100%-osan tiszta, kemikáliáktól mentes készítményt szeretnék venni, ha már a kisbabámra is kenem. Télen és tavasszal imádjuk, nyáron napozás után használjuk!

Jack N' Jill Banános Organikus Fogkrém

Jack N' Jill Banános Organikus Fogkrém
2016. március 23.

Végre nem a szulfátoktól hemzsegő gyerek fogkrémet használjuk! Az sem zavar, ha éppenséggel Anna baba lenyeli a fogkrémet, mert tudom, hogy semmi káros anyag nem került a szervezetébe, a banános a kedvenc, de az áfonyásat is kipróbáljuk most!

Bentley Organic Organikus Tengeri Hínáros Szappan Grapefruittal És Citrommal

Bentley Organic Organikus Tengeri Hínáros Szappan Grapefruittal És Citrommal
2016. március 17.

Szuperfincsi organikus szappan, mesterséges illatanyagok nélkül! :) A kisfiam és én is szenvedünk az extrém száraz bőrtől, nekünk megváltás egy valóban minőségi organikus szappan a fürdőszobában.

Rimmel Salon Pro With Lycra Körömlakk

Rimmel Salon Pro With Lycra Körömlakk
2016. március 16.

Urban Purple. Mondjuk nekem inkább bordó, de gyönyörű színe van, teljesen odavoltam érte, de sajnos nem tartós, kb. 1 óra múlva elkezdett lekopni. A színe miatt kap 2 pontot és mert hamar szárad, de nagyon nagy csalódás, hogy szinte azonnal elkezd kopni.