Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Fragàncies Del Montseny Aromaterápiás Masszázsolaj - Újra A Régi

Fragàncies Del Montseny Aromaterápiás Masszázsolaj - Újra A Régi
2016. március 10.

Semmi kőolajszármazék, csak fincsi organikus olajak és álomszép összetétel: az esti masszázsok elengedhetetlen kelléke, nálunk alapdarab lett! :)

Evolve Organic Beauty Organikus Folyékony Szappan

Evolve Organic Beauty Organikus Folyékony Szappan
2016. március 2.

Egy folyékony szappan, amit nem nyomtak tele SLS-sel, sőt, az aloe vera a második helyen szerepel az összetevőkben? Naná, hogy kellett, isteni, spórolok is vele, hogy minél tovább kitartson!

Simply Gentle Organic Organikus Fültisztító Pálca

Simply Gentle Organic Organikus Fültisztító Pálca
2016. február 24.

Amióta elolvastam pár cikket, hogy mivel kezelik a gyapotültetvényeket, hogy minél többet tudjanak termelni a textiliparnak… háááááát... köszi, de olyan termékből, amivel az arcomat ápolom, én ezentúl biztosan csak organikusat választok, nekem megéri, hogy ne érjék növényvédőszer-maradványok az arcomat! Vattakorong és fültisztító csakis tőlük!

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. február 23.

Régóta kerestem egy pontosan olyan piros körömlakkot, amilyen színűt csak az Essencenél találtam. Nagyon elégedett vagyok vele, szép szín, fényes felület, és meglepően hamar szárad.

Evolve Organic Beauty Proteinben Gazdag Organikus Hajkondicionáló

Evolve Organic Beauty Proteinben Gazdag Organikus Hajkondicionáló
2016. február 17.

A fehérje szerintem a legjobb a hajnak - már a harmadik flakonnal használom, a barátom pedig állandóan a puha hajamat dicsérgeti :) marad :)

Skin Blossom Organikus Arckrém

Skin Blossom Organikus Arckrém
2016. február 11.

A jojobaolaj a korpás szeborra egyik legjobb ápolószere, de nekem önmagában mindig túl soknak érződik - ebben a krémben szintén sok van belőle egy csomó más értékes hatóanyag mellett, mégis nagyon kis könnyű, fluid állaga van a krémnek. A faggyútermelést is szépen szabályozza, a száraz részeket zsíros utóérzet nélkül táplálja. Nagyon szeretem, igazán jó termék, ajánlom :)

Fragàncies Del Montseny Vadon - Eau De Toilette

Fragàncies Del Montseny Vadon - Eau De Toilette
2016. február 11.

Iszonyat nehéz olyan parfümöt találni, amit nem szintetikus alapanyagokból állítottak össze. Így eléggé örültem, amikor a naureltől megrendeltem ezt a parfümöt, mert végre nem kell ebayeznem… Isteni levendulás, rozmaringos elegy, komolyan olyan, mintha illatos nyári virágmezőn lennék :D

Dove Beauty Care Shower Kényeztető Krémtusfürdő

Dove Beauty Care Shower Kényeztető Krémtusfürdő
2016. február 10.

Anyukám egyik kedvenc tusfürdője :) Én is szeretem, mert jó illata van, de ha tehetem inkább szappant használok.

L'Angelica Officinalis Sebum-Regulating Sampon

L'Angelica Officinalis Sebum-Regulating Sampon
2016. február 3.

Nagyon szeretem, viszonylag hamar zsírosodik a hajam, de ha ezt a sampont használom később kell hajat mosnom. Nem lesz tőle száraz a hajam, nagyon ajánlom!

Evolve Organic Beauty Organikus Micellás Arclemosó És Tonik

Evolve Organic Beauty Organikus Micellás Arclemosó És Tonik
2016. január 27.

Végre, végre, hurrá! :) A micellás víz-őrület az organikus rajongókat is elérhette! Tudom, hogy másnak nem újdonság, de a hagyományos, nagy kozmetikai márkák termékeit elvből nem használom, mert egy csomó fölösleges szintetikummal pakolják tele a termékeket, viszont a micellás arctisztítót már nagyon szerettem volna kipróbálni “tiszta” változatában. Megtaláltam, nem eresztem! :)