Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Oriflame Essentials Tápláló Arckrém Makadámdió-Olajjal

Oriflame Essentials Tápláló Arckrém Makadámdió-Olajjal
2016. január 27.

Nagyon szép a csomagolása, és nagyon jó illata van. A bőrömre is jó hatással van. Ajánlom. :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. január 26.

Az előző szemfestéklemosóm nagyon csípett, ez viszont egyáltalán nem irritálja a bőröm, nagyon szeretem, és ajánlom.

MakeUp Revolution 16 Színű Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution 16 Színű Szemhéjpúder Paletta
2016. január 21.

Jó minőségű, pigmentált, sokszínű, szerintem a színek jól használhatóak. Nekem is potyog, már tiszta kosz tőle a sminktáskám, ezért csak négyes, egyébként elégedett vagyok vele.

Inika Alapozó Ecset

Inika Alapozó Ecset
2016. január 14.

Jó alapozóecsetet találni olyan, mint tűt a szénakazalban. Az INIKA termékeire már korábban is felfigyeltem, mert sminkes ismerősöm is ajánlotta, gondoltam, adok neki egy esélyt. Az alapozót nagyon szépen teríti, szépen eldolgozható vele az anyag, nem marad csíkos a sminkem és a maszkszerű hatás is elkerülhető vele.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2016. január 14.

Nagyon szeretem :) Jó az illata, jó a hajamnak. Remélem tényleg természetbarát. :)

Africa Organics Organikus Mongongo Sampon

Africa Organics Organikus Mongongo Sampon
2016. január 5.

Kellemes állagú, jó habzású sampon. Nem irritálta sem a bőrömet, sem a szememet. Könnyen ki tudtam fésülni a hajamat a használat után, nem ragadtak össze a hajszálaim. Még egy-két nap után is érzem a kellemes, de egyáltalán nem erős illatát.

Oriflame The One Colour Match Szemhéjárnyaló Duó

Oriflame The One Colour Match Szemhéjárnyaló Duó
2015. december 30.

Szép színe van, de nem igazán látszik a szememen, ez egy hétköznapi sminknek jó, de még így is rá kellett segítenem egy sötétebb árnyalattal.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2015. december 15.

Ritkán találok jó minőségű fluoridmentes fogkrémet, ezért nagyon örülök neki, hogy létezik. Az íze rossz. :D Azért meg lehet szokni. Viszont csillogóak tőle a fogaim, nagyon szeretem.

Nvey Eco Organikus Szemhéjpúder Paletta

Nvey Eco Organikus Szemhéjpúder Paletta
2015. december 15.

Nagyon szeretem a színösszetételét és azt, hogy igazi minőségi púder. Tökéletesen lehet vele árnyékolni, szépen passzolnak egymáshoz a színek. Szárazon és nedvesen egyaránt használom. Tartós. Remek választás volt, csak ajánlani tudom!

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10
2015. december 15.

Nagyon szeretem, enyhe színt is ad, nem olyan erőteljeset mint egy rúzs, visszafogottan elegáns. És emellett még nagyon jó hatással van télen a kiszáradt számra is.