Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Fragàncies Del Montseny Aromaterápiás Masszázsolaj - Rugalmasság

Fragàncies Del Montseny Aromaterápiás Masszázsolaj - Rugalmasság
2015. december 8.

Remek választás volt. Egyszerűen imádom! Könnyedén beszívódik és selymesen puhává varázsolja a bőrömet. Az illata is nagyon egyedi. Nem is gondoltam volna, hogy egy egyszerű masszázsolajat így meg tud kedvelni az ember!

Cosmio Bio Ylang-Ylang Illóolaj

Cosmio Bio Ylang-Ylang Illóolaj
2015. december 8.

Nagyon szeretem, jó minőségű, jó illata van, és a csomagolása is nagyon szép. Van ennél olcsóbb márka, de ár-érték arányban abszolút megfelelő.

Aromax Levendulaolaj

Aromax Levendulaolaj
2015. december 8.

Nagyon jó illata van, és jó minőségű, szeretem.

Neuston Litsea Cubeba Illóolaj

Neuston Litsea Cubeba Illóolaj
2015. december 8.

Szappanba használtam, nekem egy kicsit gyanús volt az ára miatt, mert jóval olcsóbbak a Neuston termékek mint mondjuk egy Aromax, de nekem elég jónak tűnik. Illata finom, és nem irritálta a bőrömet sem. Azt nem tudom, hogy krémbe is jó lenne-e, de az ügyfélszolgálaton megkérdeztem, és azt mondták, hogy tiszta illóolajok, lehet őket kozmetikumokba is használni.

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2015. november 23.

Nagyon száraz bőrű vagyok, nincs olyan hatása, mintha mondjuk egy organikus shea vajat használnék, de puhább tőle a bőröm. És azért sokkal hamarabb beszívódik mint egy shea vaj. Az illata isteni. Összességében ajánlom, jó kis termék, valószínűleg többször kell használnom ahhoz, hogy a legjobb hatást elérjem vele.

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk
2015. november 12.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a körömlakkal. Nagyon szép a színe a körmön, tartós, az ecset könnyen használható. Újra veszem, ajánlom.

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2015. november 12.

Gyorsan szárad, szépen fed. És nagyon szép a színe! Biztos, hogy fogok még ilyet venni.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2015. november 12.

Tartós, nagyon szép a színe, könnyű felvinni, jól fed. Én elégedett vagyok vele és ajánlom.

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk
2015. november 12.

Eddig semmi bajom nem volt a Miss Sporty körömlakkokkal, egész tartósak voltak, ár/érték arányban nagyon jók, de ez a fajta nekem már másnap elkezdett kopni, lehet én csináltam valamit rosszul. A színe gyönyörű, jó az ecset és jól is fed, de nem tartós.

Oriflame Divine 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor

Oriflame Divine 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor
2015. november 12.

Nem szeretem annyira a golyós dezodorokat, nem igazán bízom bennük. Ez a többihez képest szerintem jó teljesítményt nyújt, és jó illata van. Lehet, hogy nem fogom újra venni, mert van másik kedvenc, de ami megvan azt szívesen használom.