Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Odylique Mézes-Zabos Szappan

Odylique Mézes-Zabos Szappan
2015. október 29.

Sok natúr szappanhoz volt már szerencsém, de ez az első, amibe valóban beleszerettem. Krémes, ahogy a bőrömmel érintkezik, nem szárít, kiválóan tisztít és csodás az illata. A méz és a zab nagyon klassz páros.

Noble Soap Szíriai Oliva Színszappan

Noble Soap Szíriai Oliva Színszappan
2015. október 29.

Nagyon szeretem használni még hajmosásra is, pedig zsírosodásra hajlamos a hajam (ahogy olvastam az előző hozzászólók nem voltak annyira elégedettek zsíros haj esetében, de nekem nem volt vele gondom). A természetes illatát is nagyon szeretem, nálam ez a szappan abszolút 5 csillagos, jó összetevők, jó illat, jó hatás. :)

Fragàncies Del Montseny Organikus Narancsvirágos Babaolaj

Fragàncies Del Montseny Organikus Narancsvirágos Babaolaj
2015. október 21.

Amikor Spanyolországban életünk, nagyon sok Fragancies terméket használtunk, így irtó boldog voltam, amikor megtudtam, hogy Magyarországon is kapni ezeket a készítményeket. A babaolajuk az egyik kedvencem. Szépen beszívódik, csodás az illata, a kisfiam és én is bolondulunk érte. Szépen ápolja a bőrt, csak ajánlani tudom.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2015. október 21.

Egy barátnőmnél láttam ezt a parfümöt először, nagyon tetszett a külalakja, és mikor megszagoltam teljesen beleszerettem. A barátnőm nekem is adta, úgy éreztem imádni fogom, de valami miatt mégsem az én illatom. Egyébként tényleg nagyon jó illata van, vagány, de mégis nőies, édes illat, és emellett tartós is.

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2015. október 15.

Mielőtt először megszagoltam arra gondoltam, hogy biztos csak az izgalmas külsejét próbálják eladni, de nem így van. Nagyon jó illata van és tartós, az, hogy az üveg és a benne lévő parfüm így néz ki pedig csak plusz.

Fragàncies Del Montseny Vadvirágok - Eau De Toilette

Fragàncies Del Montseny Vadvirágok - Eau De Toilette
2015. október 15.

Nagyon megtetszett a neve: vadvirágok. Elképzeltem, ahogy beszippantom a mezők friss illatát. És tényleg! Egyszerűen imádom. Annyira kellemes esszencia, mintha csak a természetben sétálnék minden alkalommal, amikor használom.

Beauty UK Eye Shadow Palette

Beauty UK Eye Shadow Palette
2015. október 12.

Én Earth Child palettát vettem a PinkPandától, és teljesen odavagyok érte. Az oldalon írják, hogy erősen pigmentált, ami így is van, minden színt tartalmaz amire szükség van egy izgalmas smink felviteléhez, és nagyon szépek a színek. Nagyon elégedett vagyok, és ha elfogy újra meg fogom venni.

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2015. október 7.

Nagyon szép színei vannak, viszont valószínűleg inkább a sötétebb színeket fogom használni, mert a világosak eléggé csillogó arany színűek, nem annyira természetesek mint azt ránézésre gondoltam volna, így utólag inkább a rózsaszínes változatot kellett volna megvennem. Ennek ellenére nagyon jó választásnak tartom.

Essence #Secret Party Eyeshadow

Essence #Secret Party Eyeshadow
2015. október 7.

Egy sötétszürke, de inkább fekete változatát használom a terméknek, a szemhéjam külső sarkaiba viszem fel. Nagyon szeretem, régebben egy másik márka (nem emlékszem melyik) csillogóbb változatát használtam, de ennek nagyon szép a színe, és tartós is, nagyon jól mutat a szemen, szépen sötétít.

Aromax Szantálfaolaj (Nyugat-Indiai)

Aromax Szantálfaolaj (Nyugat-Indiai)
2015. október 5.

Imádom a szantál illatát, elég belőle pár csepp párologtatáshoz, és az egész szobának isteni illata lesz tőle. Az Aromaxos szantálfa illóolaj jó minőségű, ajánlom!