Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

L'Angelica Sampon Teafaolajjal

L'Angelica Sampon Teafaolajjal
2015. október 2.

Egyszer véletlenül vettem ilyen sampont (igen, úgy is lehet :) ), aztán örültem a tévedésnek, mert nagyon elégedett voltam vele. Szereti a hajam :) Egyébként is szeretem a L'Angelica termékeket, nagyon jó minőségűek.

Gliss Kur Million Gloss Sampon

Gliss Kur Million Gloss Sampon
2015. október 1.

Szép és puha lesz tőle a hajam, de sajnos nem tart sokáig, hamar meg kell mosnom újra, előbb mint más samponoknál.

Evolve Organic Beauty Proteinben Gazdag Organikus Sampon

Evolve Organic Beauty Proteinben Gazdag Organikus Sampon
2015. október 1.

Nagyon száraz a hajam, különleges odafigyelést igényel. Általában a samponon kívül használok még legalább egy, de inkább kétféle hajápolót, hogy ki tudjam fésülni és ne álljanak égnek a hajszálaim. Nyaralásra vittem először magammal ezt a sampont, a hajkondicionálómat pedig véletlenül otthon felejtettem. Eléggé meg voltam ijedve, hogy mit kezdek majd a fürtjeimmel. Nem hittem a szememnek, de ez az organikus sampon olyan lággyá és kezelhetővé varázsolta a hajamat, hogy azóta is csak önmagában használom. Fantasztikus!

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2015. október 1.

Az olajosat szoktam használni, de egyszer nem volt a boltban, és akkor próbáltam ki. Nagyon jó volt, nem csípett, szépen levitte a sminket, még a vízálló szempillaspirált is. Ajánlom.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2015. október 1.

Imádom ezt a lemosót, nagyon szépen leviszi még a legdurvább legvízállóbb sminket is, kímélő a szememhez, ja és olcsó is. Mindig van otthon belőle :)

Dove Beauty Finish Krémes Deo Stift

Dove Beauty Finish Krémes Deo Stift
2015. október 1.

Nagyon jó illata van, eddig úgy gondoltam, hogy a hatásával sincs semmi baj, de aztán cserben hagyott néhány esetben, amikor szükségem lett volna rá...

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)
2015. szeptember 25.

Tegnap vettem, nekem eddig nagyon tetszik, nem ragadnak össze a szempilláim, tartós, bár a műszempilla hatást nem érzékelem, de nem is bánom.

Skin Blossom Organikus Arctonik

Skin Blossom Organikus Arctonik
2015. szeptember 24.

Munkából hazatérve mindig alig várom már, hogy felfrissítsem az arcomat. Rajongok a levendulás, ylang-ylangos készítményekért, valahogy ösztönösen ilyeneket választok. Kellemes az állaga, használat után úgy érzem, mintha újjá varázsolná a bőrömet. A Skin Blossom arckrémjével szerintem világbajnok páros.

Attitude Bio Dezodor - Lótusz

Attitude Bio Dezodor - Lótusz
2015. szeptember 24.

Sajnos több természetes dezodor is csúfos kudarcot vallott már sportolás közben, de ez nagyon bevált. Frissítő az illata, élmény használni. Alaposan végigböngésztem a címkéjét és tényleg nincs benne semmilyen káros anyag!

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2015. szeptember 23.

Nagyon szeretem a kefe részét, mindig az volt a bajom másik szempillaspiráloknál, hogy összevissza kentem magam velük, ez pedig nagyon szépen eléri a szemem sarkaiban lévő szempillákat is, és a pillák tövét is ki tudom vele festeni. Emellett tartós, és jó minőségű.