Zellerlevel

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Double Extension Growth Szempillaspirál

L'Oreal Double Extension Growth Szempillaspirál
2015. szeptember 23.

Mielőtt megvettem arra gondoltam, milyen izgalmas szempillaspirál, a két különböző vég miatt. Valóban jobb valamivel, mint egy átlagos, olcsóbb szempillaspirál, viszont a különbség nem olyan jelentős, mint amit az ára miatt elvárnék. Játék a nőknek, hogy nézd fehér, aztán meg fekete, de én drágának találom ahhoz, hogy ezzel játsszak. Viszont előnye, hogy tartós, és nagyon szépen mutat a szemen.

Catrice Eyeliner Pen Waterproof

Catrice Eyeliner Pen Waterproof
2015. szeptember 23.

Régebben hagyományos tust használtam, annak szerintem sokkal szebb és élénkebb a színe, de ezt sokkal könnyebb használni. Nem szánok sok időt a sminkelésre általában, így nagyon jó, hogy könnyen, gyorsan és pontosan fel tudom vinni a szememre. Viszont azt gondolná az ember, hogy mivel vízálló így tartósabb is, de nem. Igaz, hogy nem kenődik, de hamar lekopik.

s-he stylezone Dip Szemhéjtus

s-he stylezone Dip Szemhéjtus
2015. szeptember 23.

Első szemhéjtusom ilyen volt, elég hamar megszoktam, hogy hogy kell felvinni, nagyon szép erőteljes színe van. Nekem egyáltalán nem kenődött el, sőt szemfesték lemosó nélkül szerintem nem is lehet lemosni. Azóta vettem filceset, azt jóval könnyebb használni ennél (legalábbis nekem), de ahogy ez mutat a szemen azzal a filces nem tud versenyezni. És olcsó is. :)

Beaming Baby Organikus Arctörlő Kendő

Beaming Baby Organikus Arctörlő Kendő
2015. szeptember 18.

Pihe-puha, simogatja a bőrt. A kislányom mindig hangosan nevet, amikor áttörölgetem vele az arcocskáját. Én is ezt használom sminkeltávolításhoz. Kellemes az illata és nem szárítja a bőrt. Nem szakad, szuper minőségű.

Dove Silk Glow Testápoló

Dove Silk Glow Testápoló
2015. szeptember 18.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, szeretem használni, és az illata is nagyon jó!

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2015. szeptember 15.

Télen mindig nagyon száraz a bőröm, és a Manna shea vaj nagyon puhává tette, kicsit nehezen szívódik be az igaz, de szerintem csak annyi, hogy este lefekvés előtt kell használni. Én nagyon szeretem. Van egy natúr illata amihez hozzá kell talán szokni, de igazán jó termék, ajánlom.

Garnier Essentials Frissítő Szemfesték Lemosó

Garnier Essentials Frissítő Szemfesték Lemosó
2015. szeptember 14.

Érzékeny a szemem környékén a bőr, ez a lemosó soha nem irritálta, és szépen le is mosta a szemfestéket. Nagyon ajánlom mindenkinek. :)

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó
2015. szeptember 11.

Szeretem a Himalaya Herbals termékeket, de ez csípte a szemem környékét, irritálta a bőröm. Elhasználom, de nem veszek ilyet újra.

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2015. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Rendesen tisztítja a fogaimat, jó az íze, és szeretem, hogy természetes.

The Konjac Sponge Arctisztító Konjak Szivacs Babáknak

The Konjac Sponge Arctisztító Konjak Szivacs Babáknak
2015. szeptember 11.

Nagyon kímélő. Különösen az fogott meg benne, hogy nem szükséges hozzá szappant, babafürdetőt használni. A tapasztalatom azt mutatja, hogy önmagában is nagyon hatásos