zelmaci

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Whole Lotta Love Habfürdő

Lush Whole Lotta Love Habfürdő
2018. február 11.

Nagyon jó kis habfürdő/bomba; az illata egy kicsit irritáló ha nagyon sokat szagolgatod. De nagyon tetszik ezt az egy pici dolgot leszámítva.Nagyon szép a víz utána és állattesztelés-mentes hála a jó istennek.

Farcom Mea Natura Olive Body Butter

Farcom Mea Natura Olive Body Butter
2017. október 15.

Sarokbalzsamnak használom, nagyon jó hatással van rám. Nagy ritkán, ha ki van száradva az arcom, oda is felkenem, és semmi problémám nem lesz vele.
A bőröm nagyon szereti. Egyedül az ára kicsit sok, de hát kérem szépen... Balkán...

Estée Lauder Modern Muse EDP

Estée Lauder Modern Muse EDP
2017. október 15.

Kipróbáltam...Ajándékba kaptam egy ismerősömtől. Hát annyira nem ízlett az illata, mivel a volt tesitanáromra emlékeztetett. Ezt leszámítva egész jó, nőies, és tartós volt.
update: IMÁDOM!!

Rdel Young Hollywood Fever Glitter Mascara

Rdel Young Hollywood Fever Glitter Mascara
2017. október 15.

Hát nem tudom... Elég jó meg minden, de kinek kell csillámporos szempillaspirál?

Update: Tegnap szemcseppel kicsit hígitottam és elmentem benne egy glitterpartyra. Mikor lemostam, belement a szemembe, és begyullasztotta.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs
2017. június 16.

A Cannes, a Moscow, a Budapest, és a belgiumi élet miatt természetesen az Antwerp.
Csak a Budapesttel volt annyi probléma, hogy foltos volt. Az összes többivel 120%-ig meg vagyok elégedve. Hiányolok a színek közül egy fűzöldet, mert hát ha van kék, akkor miért ne legyen zöld is, ráadásul nekem ezek az extémebbek nagyon jól állnak.

Update: A Nyx Westend megnyitóját megvettem az Amsterdam nevű árnyalatot. Időközben megfigyeltem, a színek különböző állagúak. Ez az Amsterdam egy kicsit sűrűbb, mint a Budapest, ezért nem foltos. Szóval figyeljétek a swatchoknál, milyen az állaga.

UD.: újabb taggal bővült a készlet a Prague személyében. Nagyon szeretem, a következő a Seoul lesz.

Essence Life Is A Festival Ajakrúzs

Essence Life Is A Festival Ajakrúzs
2017. május 19.

Elégedett lennék vele, ha pigmentáltabb lenne. Egyébként szép színek vannak benne. Csak ezért négy ccsillag.

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2017. február 10.

Nem pereg, nem csomósodik, nem ragasztja össze a pillákat és olcsó.
Ennyi pénzért konkrétan hozzádvágják!

RdeL Young Face Púder

RdeL Young Face Púder
2016. november 20.

Nekem a 01-es Porcelain árnyalat van meg és durva lesz, de kicsit sötét... csak simán a primerre rakom rá de sötét...
Amúgy a legkirályabb púder, csak kéne esküszöm 00-ás árnyalat

RdeL Young Folyékony Korrektor

RdeL Young Folyékony Korrektor
2016. november 19.

A folyékony, applikátoros változatához képest nagyon jó.
Az egyetlen probléma vele hogy penetráns szaga van.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2016. november 19.

Én szeretem. Csak egy száraz kefével újra át kell rajta menni ezért időigényes. Amúgy imádom!