Zember

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tatcha The Water Cream

Tatcha The Water Cream
2021. december 4.

Egy kis mintát kaptam belőle, kis tégelyben, ami jó pár használatra elegendő volt. Smink alá tökéletes volt nappal, hiszen iszonyat könnyen beszívódott. Hű a nevéhez, pár "simítás" után a géles állagú krém vízszerűvé vált, majd teljesen beszívta a bőröm. Könnyed, főleg nyárra szerettem nappal. Csak azért nem vásárlom újra, mert nagyon vízhiányos, száraz bőrömnek kicsit táplálóbb krémet választanék, és ahhoz kicsit drágállom.

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream
2021. szeptember 5.

Egy teljes tégely elhasználása után úgy érzem, hogy alapvetően jól hidratálta a száraz, vízhiányos bőröm. Egész tűrhetően beszívta a krémet az arcom, de egy minimális filmréteget mindig hagyott maga után, így én inkább estére használtam. Nagyon tetszett a kiszerelése, a különlegesebb pumpás "fedője". Összességében úgy érzem nem lett akkora szerelem, jónak jó, de kicsit sokkalom az áráért.

Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL
2020. november 14.

Én a Braun Silk-expert Pro 5 PL5137-es verziót vásároltam meg, szerintem a legújabbat ami a piacon jelenleg van ebből a márkából :) Bár elég nagy befektetés volt számomra és sokszor átgondoltam, sikerült egy kisebb kedvezménnyel hozzájutnom. 8 hete használom, ergo 8 kezelésen vagyok túl és eddig nagyon nagyon elégedett vagyok! Azt teszi amit ígér, a 4-5 hét körül látványosabban kevesebb szőr volt a lábamon, combomon, megritkultak a bikini vonalnál is. Én is a nagyon fehér, iszonyat sápadt bőrű s mellé a sötét szőrű kategória vagyok, emellett még PCOS-es is, ami még fokozottabb szőrnövekedést eredményez. Régen gyantáztattam, utána epilálni és borotválni kezdtem felváltva, de mindig kínszenvedés volt. A gépet használom a karomon, hónaljamon, bajuszon, bikinivonalon, combon és lábszáron is. Nekem igazi megváltás volt a gép, elég heti 1-szer borotválni a kívánt területeket a kezelés előtt. Jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek aki gondolkozik rajta s hasonló kategória mint én! :)

Prada Candy

Prada Candy
2020. június 17.

Kicsit megosztó, enyhén tolakodó illatnak tartottam a legeslegelején, de végül igen csak megszerettem. Igazán karamelles, enyhén púderes beütésű, kifinomult, nőies illat. Nem túlságosan cukros, se nem fojtogató, ahogy a neve sugallja s ahogy azt eredetileg elképzeltem. Amikor magamra fújom, akkor egy nagyon elegáns, céltudatos, határozott felnőtt nőt képzelek el magam előtt valamiért, így extra magabiztosságot ad, amikor nem érzem magam annyira a toppon. Inkább őszre és télre tudom elképzelni, hidegebb időszakokban, de én nyári estéken, alkalmakra is magamra fújom néha. A barátomtól rendkívül sok bókot kapok, ha ezt a parfümöt viselem :)

Summer Fridays Jet Lag Mask

Summer Fridays Jet Lag Mask
2020. június 17.

Az első Summer Fridays termékem s egyelőre nagyon tetszik ez a maszk. Pár alkalommal próbáltam ki és eddig engem meggyőzött. A száraz, vízhiányos bőröm nagyon szereti. Nappalra használtam az első alkalommal és egy óra elteltével lemostam, de éjszakai maszkként sokkal nagyobb hatást értem el vele a többi alkalommal, úgyhogy én ezentúl is éjszakára fogom használni a sűrűsége miatt. Amikor felkelek, akkor babapopsi puhaságú bőrrel ébredek, sehol egy száraz folt, sehol sincs irritáció vagy pirosság. Ahogy az előttem szóló írta, óriási csodát nem tesz, de mindenképpen alaposan hidratál és táplálja a száraz bőrt.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
2020. június 17.

Kedves kis parfüm, bájos, igazán tavaszias-nyárias, légies mindennapi illat. Igazán friss, szerethető, annak a bizonyos tiszta illatnak nevezem.
Valahol átmenetet képez számomra a nőies és a fiatal lányos illatok között, nem túl gyümölcsös és nem is túlzóan virágos számomra, így pont ideálisnak bizonyul. Szerintem iszonyat különleges a kupakja, nagyon egyedinek tartom, igazi éke a polcnak. Sajnos nagy hátránya az illatnak, hogy egyáltalán nem tartós, 1-2 óra után szinte nem érzek már semmit.

Neutrogena Makeup Remover Törlőkendő

Neutrogena Makeup Remover Törlőkendő
2020. június 7.

Az első arctisztító kendő, amit tényleg szeretek. Nagyon jól eltávolítja a sminkemet, ha gyorsan kell a segítség. Kellemes illata van, nem hagy maga után rossz, ragacsos érzést, nem szárítja ki a bőrömet. Továbbá ami nagyon fontos nekem: pont annyira nedves, amennyire kell. Nem "tocsog az anyagtól" és nem is kiszáradt, mint sok más ilyen kendő, amiket eddig kipróbáltam. Biztos újraveszem :)

Tatcha The Essence Plumping Skin Softener

Tatcha The Essence Plumping Skin Softener
2020. június 3.

Ez a termék az első Tatcha termékem s esszenciám, amibe beruháztam, így mondhatjuk úgy, hogy elég nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban ennyi pénzért és az őket körülvevő "hype" miatt. A bőröm nagyon száraz és vízhiányos, így minden hidratálásra szükség van. Víz szerű, nagyon könnyű állaga van, ami könnyen beszívódik a bőrbe, semmilyen ragacsos s rossz érzést sem hagy maga után. Mikor használom, akkor nagyon puha az arcom, de másnapra már semmi különöset nem látok. A termék összetevői alapból nagyon jók, gyönyörű a csomagolása, de csak 3 csillagot érdemel így is. Sajnos semmi különleges extra dolgot, látványos eredményt nem tapasztaltam pár hónap alatt. Nem halványította a pigmentfoltokat, nem lett sokkal jobban hidratáltabb az arcom másnapra, mint máskor, az esszencia nélkül. Lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én egy ilyen drága terméktől egyszerűen többet várok.

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló
2020. május 4.

Nekem ez az egyik kedvenc testápolóm már évek óta. A száraz, vízhiányos bőröm egyszerűen imádja. Alapvetően iszonyúan nehezen veszem rá magam, hogy testápolót használjak napi vagy heti szinten, de ez a fajta kicsit megváltoztatta a véleményemet. Könnyen beszívódik, nem túl zsíros, de megfelelően táplál, kellemes az illata. Ár-érték arányban is megfelelő. Biztosan újraveszem! :)

Bourjois Volume Clubbing Szempillaspirál

Bourjois Volume Clubbing Szempillaspirál
2020. május 4.

Emlékszem gimiben régebben mindenáron azt akartam, hogy minél dúsabb, feltűnőbb, igéző s sötét szempillám legyen, persze akkor nem engedték nekem a műszempillát. S akkor jött be a képbe ez az eszméletlen szempillaspirál: Brutál volt, hosszú, dús, éjfekete színű, nagyon tartós! Igaz meg kellett tanulni jól használni, nem szabadott, hogy nagyon sok festéket felvegyen, rétegezni nem igazán lehet ezt a fajtát. Mostanában már nem igen használom, de továbbra is nagyon jó emlékeket fűzök hozzá!