zentai.zita

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk
2020. március 30.

Nagyon szeretem. Jó az állaga, s imádom az illatát. Ha nagyon lestrapálom a kezemet, akkor nagyon hamar, pár nap alatt segít rendbehozni. Nekem viszonylag hamar be is szívja a bőröm. Már nem az első, s valószínűleg nem is az utolsó tubust használom el.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2020. március 30.

Mi, Anyuval imádjuk az állagát, a hűsítő hatását. Az eddigi arcradírjaink vagy nagyon durvák voltak, vagy kevés szemcse volt benne. Sok éve használjuk ezt, s nagyon szeretjük. Próbáltuk lecserélni, de hasonlót sem találtunk. Nekünk nagyon bejött.

Alpecin Hybrid Coffein Sampon

Alpecin Hybrid Coffein Sampon
2020. március 30.

Nekem nagyon sok babahajam nőtt, amióta használom. A második flakont használom belőle. A fodrászom csodálkozva nézi a sok pici hajat, ami azóta lett. Állnak égnek a hosszú hajam mellett, mint Lolkának és Bolkának. :) Babasamponommal mossuk le nála a festéket, s utána ezzel is átmossa a legvégén. S mindig elcsodálkozik, milyen jó lesz a hajam tőle. Könnyen fésülhető, fényes. S az addig használt szereken kívül ő lett csak új 'játékos', így csakis ő lehet a 'ludas' ebben. A hajhullásom is mintha visszább vett volna. Bár én olyan vagyok, mint Sissy volt. Nem szeretnék egy szál hajat sem elhullatni a hajkoronámból, s rosszul vagyok minden száltól... Pláne most, mikor tényleg nincs jól a hajam, s nem csak szerintem nem... De hihetetlen sok új hajacskám van. S bár a hajam a lapockáim alá ér, s a hajsamponokat 'zabálja', ez vhogy mégis jó állagának köszönhetően negyed évig elég is a hajamra. Úgyhogy így számolva mégsem olyan vészes az ára. Úgyhogy a fodrászommal mi lájkoljuk nagyon...

Cien Babasampon

Cien Babasampon
2018. október 19.

Szeretem, mert jó nagyon. Az érzékeny fejbőrömnek nagyon jót tett, s az eddig használt babasamponokhoz képest az állaga is nagyon jó, az illatát meg egyenesen imádom! Egyetlen gyenge pontja, hogy picit szárít ez is, de ez hajbalzsammal könnyen kiküszöbölhető. Újravevős. :)

Cien Care Lip Balm

Cien Care Lip Balm
2018. október 19.

Imádom! Sokféle ajakápolót kipróbáltam már, drágábbakat is, olcsóbbakat is, de ez az egyik, ami a legjobban bevált. Mindig van egy az ágyam mellett vagy a táskámban belőle. Szeretem az illatát is, az állagát is. Már jó ideje újravevős. :)

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk
2016. január 17.

Imádom ezt a fedőlakkot! Már a második üveggel használok el belőle. Bármelyik lakkomra rákenhető, s mindegyiket megdobja! Plusz fényt nyom rá, gyönyörű lesz tőle! S amit nagyon szeretek még, hogy gyorsan szárad, s a nehezen száradó, problémás körömlakkjaimat is sokszor megregulázza. Már körülöttem mások is rákaptak, mert látták, milyen jó. Aztán meg ki is próbálták az enyémet, s azt mondta mindenki, hogy aztaaaaaa... :) Azóta őnekik is van belőle egy üveggel. Úgyhogy ajánlom mindenkinek!

Essence Show Your Feet Körömlakk

Essence Show Your Feet Körömlakk
2016. január 17.

A képen látható színben tettem rá szert. Kibírta nyáron a Balcsiban pancsolásos egy hetet is, s csak a vége felé kezdett picikét egy-egy pici foltban (két körmöm sarkában) lejönni. De a többi az bitangosan ott csücsült a körmömön. Esze ágában sem volt lejönni róla. Anyukám lába körmén úgy, hogy csak esti pancsi volt, 2 hétig bírta. Utána már muszáj volt újrakenni, de nem azért, mert lejött, hanem mert nőtt le a körme... Engem megvett magának ez a lakk. Nem gondoltam, hogy ilyen tuti jó lesz. :)

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2016. január 17.

Én, hála Istennek, csak ajándékba kaptam, s nem költöttem rá ennyi sok pénzt, mint amibe ez kerül. Gondoltam, ez vmi különleges tudású lakk. Háááát. Ha sima, mezei körömlakkal (bármelyik, nem túl drága) bekenem a körmömet, rányomom az Essence Gel-Look Plumping Top Coat-ját, ugyanez a hatás. A mezei körömlakk a fedőlakkom nélkül 2-3 nap, az Essence-szel 5 nap max. Na, ez a drága cucc, ugyanennyit tud. De már a 3. napra a körmöm végeinél elkezdett kopni. 4. nap elkezdett lepattogni a körmeim sarkainál, s aznap végigfutott a körmöm egy részén egy hajszálrepedés-rendszer. Ami a javára írandó mégis, hogy a piros körömlakkocska nem sárgította be a körmeimet. Tegnap, a 6. napon a zuhany alatt mintha fólia lett volna a körmömön, úgy jött le nagyobb darabokban a lakk. Nem ájultam el tőle. A reklámjában ígértek, s az ára arányában többet vártam tőle. Nem fogok újat venni helyette, ha elfogy.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2015. augusztus 4.

Úgy vettem, hogy a tanácsadó figyelmeztetett, hogy kell egy hónap, amíg megszokja a bőröm, s míg kitisztulnak a pórusaim a sok izzadásgátlótól. Nálam nem volt végül olyan intenzív izzadásos szakaszom, mint amit 'beígértek'. Viszont azóta nem vagyok büdi, mint a sok izzadásgátló mellett, visszafogta az izzadság mennyiségét is. Semleges az illata, így parfümökkel, testpermetekkel nem vész össze. Epilálás, borotválás után az aloe vera ápol is. Most már a családom is rákapott. Nagyon szeretjük, mert a felsőink sem színeződnek el tőle. Ami mondjuk a csudás Rexonák mellett alapból pár használat után megvolt! Sorra tette tönkre a felsőinket. Szóval mi letettük a voksunkat mellette. Nálunk 5*!

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2015. augusztus 4.

Ez is alapdarab a mindennapjaimban. De most, miután túl vagyok egy bringabaleseten, s égési sérüléshez hasonló mély horzsolásokkal gazdagodtam, most még jobban értékelem. A táborban dolgozó mentős doki hipiszupi amerikai cuccokkal kencézett, de egy pontnál nem jutottam tovább azokkal. Aztán mikor már hazaértem, a Firstöt használtam Medifleur sebgéllel (aloés az is) kombinálva. Nagyon, nagyon sokat gyorsított a sebgyógyuláson. Azt gondoltam, hogy majd nagyon feláztatja a sebet, de nem. Csak puhított rajta, hogy ne feszüljön, ne fájjon annyira. Napi 2-3 fújás csodákat művelt, a gél meg felére összehúzta a sebemet. Mivel az arcomon a horzsolás nem volt bekötve, így a tábori szobatársam első pillanattól kezdve használta a Firstöt rá. Így a leggyorsabban az gyógyult meg. És hegek nélkül! Pedig a doki kihangsúlyozta, hogy arcot nem kenünk semmivel sem, mert heges lesz tőle. De nyári napégésre is jó, meg én ilyenkor alapból a testápolómba is keverek belőle. Megnyugtatja a megpirult bőrömet nagyon gyorsan. Sok salvus vízbe keverve picikét (tényleg csak kicsit szabad), szemgyulladásomra is jó volt. Mi több a lovaméra is. Extra rövid idő alatt rendbe jött a szemünk. Hosszan sorolhatnám még, hányféle dologra tudtuk eddig használni, s nem okozott egyszer sem csalódást! 5*