zentai.zita

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Naturstar Kézápoló Krém

Naturstar Kézápoló Krém
2015. augusztus 4.

Eddig nagyon jó kis krémnek látszik. A kezem bekenése után a krém gyorsan beszívódott a bőrömbe, mind a kezemet, mind a körmömet finoman ápolta, selymesen puha kézzel gépelem már a gondolataimat. Eddig nekem maxi pontos. Ha változna róla a véleményem, majd updatelek.

UPDATE: Nem lett a kedvencem. Nem rossz, nem is jó. Ha most kellene értékelnem, akkor 3 csillagra értékelném.

Balea Körömvirág Krém

Balea Körömvirág Krém
2015. augusztus 4.

Nálunk ez kötelező alapdarabbá vált az évek során. Még bent a suliban is imádják a gyerekeim. Az egyedüli hazai körömvirágkrém (sokfélét leteszteltem), ami jó ekcémára, bőrsérülésekre, télen a csibéim cserepes szájacskájára, szélfútta szájszélére, zsepidörzsölte orrocskájára. Száraz bőrre is jó, de mivel vazelines, így értelemszerűen ez nem a beszívódós fajta. Még egy kis propoliszos vagy méhviaszos turbózást el bírnék viselni benne, még ütősebb lehetne, de nálunk már így is nagy kedvenc.

Oriflame Essentials Ajakbalzsam Mandulaolajjal

Oriflame Essentials Ajakbalzsam Mandulaolajjal
2015. augusztus 4.

Imádom!!! Már a másodikat fogyasztottam el. Én télen is, nyáron is imádom! Nagyon szeretem az illatát, az állagát, s fincsi puha lesz a szám széle tőle. Nálam ez 5*!

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2015. augusztus 4.

Nekem bejött. Nem rossz. Bár az Essentials mandulaolajos ajakbalzsamját nem tudja még lenyomni nálam. De ár-érték arányban egész jó.

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal
2015. augusztus 4.

Imádom az illatát! Mi több, körülöttem mindenki! Mind a testápoló, mind az ajakbalzsamja nagyon nagyon jó! Nálam: 5*

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum
2014. június 15.

Már használom egy ideje. Nekem bevált. Szép lesz tőle a hajam, s még az illata is fincsi. :)

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2014. június 15.

Istenien gyógyítja a sebeket. Késsel elvágtam az ujjamat, bekentem vele párszor, s nagyon gyorsan gyógyult tőle a vágás. Imááádom! :)

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. január 13.

Imádom! Amióta kipróbáltam, semmi pénzért nem vennék mást. Kaptam ajándékba más termékeket azóta, de egyik sem vette fel vele a versenyt. Fincsi az illata, nagyon gyorsan leszed mindent, és nem szárítja ki a körmömet, kezemet.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2014. január 13.

A rézvörös árnyalat nekem sem jött be ebből a festékből. Azért is kerestem a megszokott fodrászkellékes ammóniamentesem helyett másikat, mert az többszöri hajmosás után is nagyon engedte a színét. Kedvezményesen vettem, egy próbát megér alapon. Az első alkalommal egész elégedett voltam. De az utánfestés után koránt sem volt olyan rózsás már a véleményem. Az ősz szálakat nem fedte be rendesen, s mindenféle színe volt, csak a rézvörös nem. Kezdtem a 'sötétbarna enyhe vörös beütéssel' színnel, s bár látványosan ennek nem folyt a színe, mint a fodrászkellékesnek, de hamar fakulni kezdett. A hajam világos barna lett enyhe vöröses beütéssel, a hajam vége pedig kivilágosodott. A kondicionálóban viszont osztom az előttem szólók egyikének a véleményét. Az nagyon jó benyomást tett rám.