zfruzsi

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2020. október 5.

Már egy hét használat után láttam a különbséget - valóban halványítja a pigmentfoltokat, nem csak ígéri azt. Emellett a hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, pedig nekem száraz bőrűként nem minden szokott bejönni, de ezt szereti az arcom. A kiszerelése pedig fantasztikus, ez a kedvencem, mert nem csak praktikus, de higiénikus is. Szuper kis termék kívül-belül.

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10
2019. július 2.

Az én száraz bőröm ezt nagyon szerette, a kis esti testvérkéjével együtt és külön-külön is, bármikor szívesen újravenném, mert jót tett a bőrömnek, táplált, puha és élettel teli lett tőle és teljesen eltüntette/eltüntették ketten a száraz, hámló, fájó foltjaimat. Jelenleg nem ezt használom, mert szeretek kísérletezgetni és tesztelgetni, de bármikor szívesen újravenném. A kiszerelést pedig külön imádtam!♥

NYX Slip Tease Full Color Lip Lacquer

NYX Slip Tease Full Color Lip Lacquer
2019. július 2.

Bár sokan szidják az applikátorát, de nekem épp, hogy kifejezetten bejön ez a homokóra alkat és én szépen tudok dolgozni vele, pedig nincs különösen jó kézügyességem vagy ilyesmi. Nekem a 'Motel Dreams' árnyalat van meg, ami egy hidegebb tónusú közép barna szín, ami nagyon szépen mutat az ajkaimon is és sok sminkhez illik. Nekem amúgy tetszik a formula, annak ellenére, hogy nem vagyok egyébként egy szájfényes lány, de ennek szeretem az állagát és a vizes hatású fényét is. Nem túl tartós, legalábbis a nagy része elég hamar eltűnik, ha eszik-iszik, él az ember, de marad utána vissza azért a színből, legalább is az én, nem túl világos színem esetében. Nálam ez nem egy mindennapi viselet, egyrészt a tartóssága, másrészt a csúzkálóssága miatt, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert szeretem és amikor viselem, akkor tetszik magamon. Több színt nem tudom, hogy vennék-e, de valami világosabb nudeot mindenképp beszereznék szerintem, ha találnék. Örülök, hogy a kollekcióm része még akkor is, ha ritkán viselem és nincs benne a top 5 kedvenc ajaktermékemben.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2019. július 1.

Nekem ez az összes eddig próbált Gliss Kur sampon közül (6-7-8 kb.) ez volt az egyetlen, aminél érzékeltem, hogy valóban azt tudja, amit ígér és hogy más, mint a márka többi samponja, ami az én hajamon mind ugyanúgy hat: jól tisztít, de semmi más, amit ígér... Ez azonban tényleg látványos hatást ért el az én egyébként száraz hajamon is, nagyon puha, táplált lesz tőle, úgyhogy imádtam és már elsőre is a nagy kiszereléssel vettem meg és a hatást a flakon végéig hozta, úgyhogy biztosan újra fogom valamikor venni, mert szerette a hajam! ♥

Gliss Kur Winter Repair Sampon

Gliss Kur Winter Repair Sampon
2019. július 1.

Szerettem, mert tette a dolgát, mint minden Gliss Kur sampon, de éppen olyan is volt, mint bármelyik másik a márkától - én még sosem vettem észre a különbséget a különböző színek/típusok között az arany, 7/8 olajat tartalmazót leszámítva. Tehát szívesen használtam és meg voltam vele elégedve, de nem valószínű, hogy újravenném, ugyanis semmi pluszt nem tudott.

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir
2019. április 22.

Ez volt az eddig használj hajolajaim közül az egyik legeslegnagyobb kedvencem, amivel csak egy volt ami felvette a versenyt és a többi, amit használtam azóta egyik sem ért a nyomába. Nagyon szerettem mind az állagát, mind az illatát és legfőképpen a hatását! Valamikor biztosan újra fogom venni, mert szuper kis termék tényleg!

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel
2019. április 22.

Annak ellenére, hogy egyébként nagyon szeretem a Garnier arcápolási termékeit, ez egy hatalmas csalódás volt a részemről - a tonikkal együtt. Egyrészt az illata/illatuk is kellemetlen volt számomra, de nyilván ez ízlés kérdése, emiatt még nem húznám le. Viszont ez a krém, maga volt a rémálom számomra tényleg - ragacsos volt, mintha maga a méz is bele lenne keverve és ettől ragadna, az egész állaga olyan nehéz volt és a poén, hogy ennek ellenére nem táplált eléggé és nekem annyira sem jött be, mint egy átlagos, laza hidratáló, ami semmi extra, de azért ha minden nap használom, akkor kordában tartja az egyébként száraz bőröm. Ennek a napi kétszeri használata mellett is száraz maradt és hámlani kezdett, ami csak akkor szokott előfordulni, ha már néhány hétig nem kenem be semmivel - egyébként semmi gagyi, olcsó krém sem hagyja eddig elmenni, még ha nem is táplálja extrán. Csak mintha megült volna a bőrömön és nem kezdett volna vele semmit, úgyhogy nálam ez minden szempontból hatalmas csalódás volt és hatalmas kínszenvedés volt elhasználni. Nagyon meglepett, hogy létezik olyan Garnier termék, ami nem válik be nekem, de ezt soha többé nem venném újra és senkinek sem tudnám ajánlani.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 22.

Ez az első hajpakolás/hajmaszk, aminek látványos illetve kézzel fogható hatását érzem, ugyanis amiket előtte használtam, azok leginkább egy balzsammal értek fel az én száraz hajamon és nem éreztem náluk azt az extrát, amit elvártam volna. Ennél azonban megkapom azt a plusz mélytáplálást, amire vágyok én is és a száraz hajvégem is és emellett az isteni finom banános illatot is, ami meg is marad a hajamban és engem maximálisan levesz a lábamról. Imádom használni és bár én még csak hajpakolásként próbáltam ki a három lehetőség közül, de így is nagy-nagy kedvenc lett és mindenképpen újravevős lesz nálam!

Schwarzkopf Taft Power Express Blow-Dry Hővédő Hajformázó Spray

Schwarzkopf Taft Power Express Blow-Dry Hővédő Hajformázó Spray
2019. április 22.

Ez már a sokadik hővédő termékem, így bár magát a hővédő hatást egyik márkánál sem tudom lemérni, de összehasonlítási alapom van már legalább. Egyrészt nekem eleinte a pumpája is nehezen működött, kicsit akadt, de azzal az idők során megbarátkoztam és talán jobb is lett idővel, de ami miatt nem szeretem az az, amit többen is említettek már előttem: hogy ragacsossá teszi a hajam, hiába nem fújok sokat rá. Ez roppant mód idegesít és megnehezíti a dolgom, másrészt nem hinném, hogy így túl jót is tesz a hajamnak, hogy a már száraz hajam "nedves hatásúvá" teszi és úgy megyek neki a vasalóval, de nem is szárad meg, hiszen nem vizes, csak ragacsos tőle. Nekem ez egy olyan termék lett emiatt, amit bár nagy nehezen elhasználok és igyekszek minél kevesebbet fújni belőle (ami által ugye valószínűleg kevésbé hatásos a hővédő hatása, ha van neki), de soha többé nem fogom megvenni és örülök, hogy valami akció keretein belül vettem anno, mert még így is pénzkidobásnak érzem, de legalább kisebbnek... :D

SYOSS Korpásodás Elleni Sampon

SYOSS Korpásodás Elleni Sampon
2019. április 22.

Egynek elment és néha nagyon jól végezte a dolgát, néha alig javított a helyzeten. Ezt nem rovom fel teljes mértékben az ő hibájának, hiszen az én fejbőröm a problémás, de azért megjegyzem, hogy ennek ellenére is volt már olyan korpásodás elleni samponom, ami mindig ugyanazt a jó színvonalat tudta tartani és mindig hatékonynak éreztem. Ezért vonok csak le tőle egy csillagot, mert volt már tőle jobbal is dolgom, viszont drogériás szinten ez a legjobb, amit eddig kipróbáltam, úgyhogy a négy csillagot azért még így is megérdemli. Mást vettem most helyette újra, de nem kizárt, hogy egyszer újravegyem még, mivel az ára szuper és a hatása is elég jó - nagyrészt.