Ziggytwig

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval
2019. július 6.

Nem tudom, hogy azon kívül, hogy nem csíp és nagyon jól hidratál, mit tudhat meg egy ilyen párna, de elôbbieket hozza. Nekem bejön, és tènyleg elèg olcsó.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. július 6.

Nekem
Száraz a bôröm, tehát teszek alá krèmet, de is mattít, és van egy kis színe is, èn már csak korrektort teszek a szemem alá es meg is van vele az alap. Szuper cucc.

Seacret Ocean Mist Body Lotion

Seacret Ocean Mist Body Lotion
2019. május 19.

Többekkel ellentétben én szeretem az illatát. Jó testápoló, de nem éri meg azt a pénzt, amit kérnek érte.

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2019. május 19.

Nagyon jó állaga és illata van, hamar beszívódik, a mangós is ugyanilyen, de ennek jobban szeretem az illatát:)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. március 29.

Tèny, hogy könnyen lejön, de se nem hosszabbít, se nem ível, se nem sûrûsít. Ez egy vicc.

Bobbi Brown Skin Foundation Stick

Bobbi Brown Skin Foundation Stick
2019. március 9.

Száraz a bőröm, ezért aggódtam, hogy a stickes formula nem lesz az igazi, de a sminkes sràc a pultnál nagyon győzködött. Mivel a szín tökéletes nekem, megvettem. És milyen jól tettem. Nem szárít, lehet púderezni, de nekem anélkül működik a legjobban, mert ha kicsit elmozdul, újrasimítom ujjal és kész. Ez egy szuper cucc, csak kicsit kevés van benne és ahhoz képest elég drága. Viszont az, hogy bedobom a táskámba és vészhelyzet esetén sminkelhetek, elég jó dolog.

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj
2019. március 6.

Jobbnak tűnik, mint a Nuxe olaja, mást még nem próbáltam, de száraz és érzékeny bőrömnek jót tesz és sokkal kevesebb krémet kell kenni, ha ezt aláteszem. Persze ragad ( nem zavar), csillog, ( egy ideig), én nem érzem erősnek az illatát.

Cacharel Noa

Cacharel Noa
2019. március 5.

Egy parfümériàban szagoltam, és éreztem, hogy gyerekkoromból emlékszem rá, szerintem sokan hordták a kilencvenes években. Megvettem, aztàn fújom és nem érzek semmit, valahogy immunis lett ra az orrom. Kár.

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó
2019. március 4.

Száraz a bőröm, ezért nekem nem vált be, mert alatta elkezd húzódni az arcom. Viszont szép. A fedése nem túl erős, sőt szinte semmi.

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20
2019. március 4.

Kényelmes viselet száraz bőrön, nem húzódik alatta. Érdekesmód fotókon olyan szépen mutat, mintha retusálva lennék. A tükörben nem látom szebbnek a többi alapozómnál, de fotókon szembetűnően jobb mint bármi más.