Zirka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Camouflage

Alverde Camouflage
2014. május 10.

Nemrég vásároltam meg, mert nagyon sok jó véleményt hallottam róla. Az állagával és a fedésével nincs gondom, de az illatát (már ha ez még az illat kategóriába tartozik...) nem bírom elviselni, olyannyira nem, hogy el is ajándékoztam. Aki megkapta, teljesen elégedett vele, de én ezzel az avas szaggal nem tudtam megbarátkozni.

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2014. január 9.

Ez az első L'Oreal szempillapisrálom, de az már biztos, hogy nem az utolsó! Nagyon szeretem! Nem kerül sok festék a kefére, könnyen kezelhető, szép dús pillákat varázsol, nem kenődik el és nem nehezíti el a pilláimat! Biztosan újra fogom vásárolni!

Update:
Tartom magam a fentiekhez. Annyi kiegészítés lenne, hogy azoknak ajánlom, akik viszonylag gyakran cserélik a spiráljukat. Elég hamar szárad, a korábbi spiráljaim tovább tartottak. Teljes áron drágának tartom ahhoz, hogy 2-3 havonta újat vegyek :( Ettől függetlenül továbbra is nagy kedvenc marad! :)

Elséve Tápláló-Tükörfény Hajfénykrém

Elséve Tápláló-Tükörfény Hajfénykrém
2014. január 2.

Ritkán használom. Fényt tényleg kölcsönöz a hajnak, de meg van az ára is: zsírosodás.Valószínűleg nem fogom újravásárolni.

Egyébként az Asia Centerben kapható, én 300 Ft-ért vettem, egy próbát megért ennyiért :)

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2014. január 2.

Könnyen fésülhetővé, puhává teszi a hajam. Hosszú hajam van, ami rendszeres ápolásra szorul. Ebben a termékben nem csalódtam. Nem nehezíti el a hajam és főleg nem zsírosodik tőle, ellentétben a rózsaszín "tesójától". Kellemes az illata, csak ajánlani tudom! :)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2014. január 2.

Én nemrégen szereztem be egyet, igaz kicsit félve, mert az elődjét próbáltam, de túl is adtam rajta, mert nagyon nem vált be. Az olajmentes változattal viszont elégedett vagyok, eddig legalább is :) Púderrel használom a T vonalam zsírosodása miatt, de így nap végén sem vészes (az előzővel 1 órát nem bírtam ki...). Szeretem! :) Kicsit meglepődtem, hogy mennyivel folyékonyabb, mint a "nagytesója", de a bőrön kellemes, egyenletes lesz tőle az arcbőröm. Nincsenek komolyabb bőrhibáim, így azokat nem tudom mennyire fedné el, viszont egy "átlagos" arcra nagyon jó!

Oriflame Giordani Gold Tápláló Arctisztító Tej

Oriflame Giordani Gold Tápláló Arctisztító Tej
2013. május 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csak jót tudok mondani. Akciósan szereztem be, mert a teljes árat sajnáltam érte :P. Arctisztításon kívül arcradírozás után szoktam még felkenni, hagyom pár percig, majd lemosom és nagyon puhává varázsolja a bőröm. Sminklemosásra is jó, nekem bevált :)

Oriflame Essentials 3 az 1-ben Kíméletes Arctisztító

Oriflame Essentials 3 az 1-ben Kíméletes Arctisztító
2013. április 19.

Én már nagyon rég nem találom katalógusban ezt a terméket! :( Nagyon szerettem és hiányzik a mindennapjaimban. Nem tudja valaki, hogy egyáltalán kapható-e még?

Oriflame Love Is In The Air Kézkrém

Oriflame Love Is In The Air Kézkrém
2013. április 19.

Tegnap kaptam egy ilyet ajándékba! Nagyon szeretem! Tetszik az illata! Hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után!

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2013. március 1.

Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, fényes is lesz tőle, kellemes az illata, sokáig tart, de gyorsabban zsírosodik tőle a hajam :/

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2013. március 1.

Március 4-14 között akciósan kapható majd a Rossmannban (2499 Ft-ért). :)
Nekem még nem sikerült kipróbálnom, sajnos, de hátha majd ezután.