Zita0606

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 20.

Rúzsmániás vagyok, így elég sok terméket kipróbáltam már. A Maybelline rúzsok amúgy is a kedvenceim a drogériásak közül, de ezt a szériát különösen eltalálták! Világosbőrű vagyok, imádom a lilás árnyalatokat így a Plum for me 388-as, fényes finishű darabra esett a választásom. Kicsit kemény a rúzs, de az ajkak melegétől mégis szépen terül. Az első ami feltűnt, hogy eszméletlenül pigmentált, olyan igazi bumm bele az arcba fajta a legjobb értelemben. A színt lehet építeni, de még leheletfinoman az ajkakra ütögetve is ütős és vibráló lesz a hatás. A fényes finish órák múlva sem tűnik el, evés-ivás-csacsogás meg se kottyan neki. Egyenletesen és alig-alig kopik. Az ajkaimat nem szárítja, illata-íze kellemes. Nem jelölték sehol, hogy tartós, csókálló stb. lenne, de némely tartós rúzsnál is többet bír. A nap végén úgy kell lerobbantani. :) Biztosan beszerzek még más árnyalatokat is. (Arra ügyeljetek a színválasztásnál, hogy a kupak színe nem 100%-osan egyezik meg a rúzs színével, mindenképpen keressetek tesztert vásárlás előtt!)

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta
2018. szeptember 2.

"Púder alapú highlighter paletta négy pigmentált színnel az azonnali, belülről jövő ragyogásért." - Az biztos, hogy a ragyogásnak belülről kell jönnie, mert hogy a palettától nem ragyog az ember, az tuti. Mintha színes krétaport vinnék fel az arcomra. A csomagolása is rém olcsónak hat, de bánná a fene, ha a termék maga jó lenne... azért még tesztelgetem más ecsettel, nedvesen, más alapozón. Erősen reménykedek, hogy lehet még ebből többet kihozni ennyi pénzért!

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2018. február 17.

A legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok. Az igen-igen fehér bőrömhöz meglepően jól passzol a színe, bár a tónusa kicsit sárgás, "vaníliás", ami pár perc után igazodott a bőröm színéhez, igaz, a púderezés is segített benne. Az ujjaimmal könnyen felkentem, nem kezdett hámlani, pedig szerintem picit eltúloztam a mennyiséget, de beitta a bőröm. :)
A fedése vetekszik egy közepes fedésű alapozóéval, viszont egyáltalán nincs maszkos hatása. A pirosságot, pattik után maradt hegeket abszolút elfedi, nem is kell rájuk plusz korrektor, a komolyabb sötétebb, durvább pattikra nyilván kell korrektor. Felvitel után eléggé ragacsos, de a púder gyönyörűen "beivódik" ebbe a picit ragacsos rétegbe, és egy kellemesen matt hatást eredményez, és extra selymes pihe-puha bőrt. A pórusokba, ráncokba nem ül be csúnyán, ami máris nagy szó. Az orromon lévő száraz bőrt enyhén kiemeli, aminek nem örülök, de lehetne vészesebb is. Az illata kellemes, kicsit gyümölcsös, tényleg olyan "vitaminos", de nem erős. Szerintem a 3600 Ft-ot megérte, így első felkenésre is sokkal gyönyörűbb tőle a bőröm, mint a hasonló árkategóriás BB krém és alapozó társaitól szokott lenni.
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd jön az update, hogy okoz-e pattikat, mennyire mászkál el nap közben, mennyire leszek tőle diszkógömb... :)

UPDATE:
Jó hamar jött az update, mert már most kiütköztek a hátrányai, sajnos. Több óra elteltével csúnya foltokban megül a bőrön, ami ugyan távolról nem olyan feltűnő, de közelről nézve állati csúnya. Oxidálódott is rendesen. Szóval, olyan narancsos-vaníliás shake-re hajaz az ember arca több órányi viselés után. Ezért bizony csak 3 csillag.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. február 17.

A tégely külleme számomra valahogy a '60-as éveket idézi design tekintetében, kíváncsi voltam rá, hogy vajon a szempilláimon is visszaköszön-e a korszakra jellemző elképesztő szempilla volumen és hossz. Hát, nem igazán... Szépen hosszít, ha ügyeskedik egy darabig az ember, akkor szét is választja a pillákat és dúsít, ível is, olyan átlagos szinten. A színe nagyon szép erőteljes fekete, ez plusz pont. A felvitele rémes, akárhogy stratégiázok, nem sikerül úgy felvinnem, hogy össze ne kenjem a szemhéjamat, ami a reggeli sietős sminkeléshez nem épp ideális. A spirálkefe használata nem áll épp kézre a design miatt, nem lehet szépen forgatni azt. A kefe sörtéi elég szúrósak, kicsit kellemetlen a szempillák tövénél használni. Az alsó pillasort képtelenség kifesteni vele, annyira maszatol. Nekem egész nap a helyén maradt, kisebb dörzsölést, széltől való könnyezést is simán kibírt. Az illat... én valami igazán nyarat, tengerpartot idéző lágy kókuszosságra számítottam, de cserébe csak annyit kaptam, hogy a festék nem annyira büdös, mint általában. Nuku tengerpart és napfény a reggeleimben... :D Én egy átlagos spirálnak mondanám, átlagos áron. Elhasználom, de újra nem veszem.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. július 21.

Mivel szögegyenes, vékony, ritkás (de legalább hosszú... :) ) szempilláim vannak, mindig keresem a göndörítő és dúsító spirálokat, hogy a maximumot tudjam kihozni az alapfelszereltségemből. Ez az első spirál, ami az első átspirálozás után szemmel láthatóan emeli meg a pilláimat. Alig akartam hinni a szememnek, mikor láttam, hogy a festék hatására szó szerint elkezd felfelé masírozni és kunkorodni a pillám. :) Ez egy hatalmas plusz pont. A hosszát is szépen kiemeli, átlagos mértékben dúsít is, bár kissé póklábas a végeredmény, ha nem elég óvatos az ember. Valóban kicsit sok festéket vesz fel, de el lehet oszlatni, és a kefe rövid sörtéi miatt minimális a maszatolás felvitelkor. Nekem egész nap pergés, elkenődés, lefolyás mentesen volt nyílt tekintetű őzike szemem tőle, a nap végén pedig micellás vízzel könnyen lejött. Nem csodaszer, de egy nagyon jó spirál.

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
2017. június 27.

Nekem nem jött be. Szép a fénye, de nekem nem igazán homogén és hibátlan az összkép. Mikor ráesik a fény, nem az látszik, hogy gyönyörű szép hamvas tükörfénnyel ragyog, hanem az, hogy megtörik a fény az egyes apró csillámokon. Gyorsan szárad és nehéz eloszlatni, a nap folyamán intenzíven és gyorsan kopik 1-1 véletlen érintésre, dörzsölésre. A L'Oréal hasonló folyékony highlightere jobban bevált. Azért elhasználom majd ide-oda, de valahogy nem nagyon rajongok érte.

Catrice Liquid Luminizer Strobing Toll

Catrice Liquid Luminizer Strobing Toll
2017. június 27.

Csíkos-foltos végeredmény, macerás termékkinyerés és felvitel. Az eredmény nem természetes. Számomra sajnos nem jól kihasználható termék.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2017. június 27.

A mindennapjaim gyorsan elkészíthető és gyönyörű pilláinak a titka. Megemel, dúsít, hosszít, szétválaszt, irtó könnyű vele dolgozni a felső és alsó pillasoron egyaránt. Felvitelnél nincsenek véletlenül, bénázások során mellépamacsolt fekete pöttyök-csíkok, amiket le kellene utólag törölgetni, ezzel rengeteg időt spórolok. Csak átfésülöm a kefével és már megyek is. :) Nálam napközben soha nem pereg, nem kopik, nem folyik, nem kenődik el, még a legnagyobb melegben sem. Lemosni viszont egyszerű, nem kell sokáig dörzsölni, nyúzni a szemem. Alkalmakra felturbózom egy másik spirállal kombinálva, mert arra már nem elég drámai a hatása, hétköznapokra viszont verhetetlen. Misem bizonyítja ezt jobban, hogy 10 év spirálkísérletezés után, ez az első olyan spirálom, ami nem beszáradt, hanem elfogyott. :) Újra is vettem.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2017. június 27.

Csodás fényű, tartós, hamvas, jól kihasználható, minőségi termék. A mindennapi sminkrutinom része lett, és simán kenterbe veri számomra a jóval márkásabb, drágább társait is. Ha akarom épphogy fénylik, ha akarom még a holdfény is elcsúszik rajta. Imádom. :)

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2017. június 27.

A legszuperebb, amit eddig használtam. Még a béna, gyakorlatlan kezeimmel is igazán csodás, természetes de látványos végeredményt tudok elérni. Könnyű vele dolgozni, a színe pazarul passzol, a ceruza és a por állaga is mesés. Kb. 1 perc reggelente a tökéletes szemöldök. Ha mindez még nem volna elég az 5 csillaghoz, akkor hozzáteszem, hogy nevetségesen tartós. A helyén maradt a nyári rekord intenzitású fejizzadás, szemöldökvakargatás, dörzsölés, sőt, még a strandolás után is, este viszont sminklemosóval csak egy mozdulat volt letörölni. Megéri az árát az utolsó szemöldökpor morzsáig. :)