zitici

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2014. december 26.

Még tavaly télen vettem, nagyon beleszerettem, mert a kombinált bőrömre nehezen találtam idáig alapozót. Főleg azután éreztem a hatását, hogy nyáron, amikor barnult a bőröm és gyorsan kellett új, illetve nem volt kedvem az ebay-jel vacakolni, vettem egy Max Factort. Hát ég és föld a különbség. Most szerencsére újra "visszafehéredtem" és használhatom a szeretett kis Revlonom.^^

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2014. december 26.

Legtartósabb rúzsaim evör!^^ A Russain Redet imádom, gyönyörű, matt, és mintha nem is lenne semmi az ajkaimon (és mégis ott van:D). Hétköznapra is simán.:) És ami még szuper, hogy kicsit sem szárítja a szám, pedig egyébként eléggé hajlamos vagyok rá.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. december 26.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, és szerintem is szuper! Ár-érték arányban meg aztán végképp. És hihetetlen, de állati jól fed. Magam is meglepődtem milyen jól ott marad a kis pattikon, bőrhibákon.

Gelish Hibrid Körömlakk

Gelish Hibrid Körömlakk
2014. augusztus 14.

Szolnokon volt egy manikűrösöm, aki rendelte Amerikából ezeket a gél lakkokat, rengeteg árnyalat, gyönyörű színek, extra tartósság. Azóta ritkán jutok el hozzá, és nagyon bánom, mert itt Pesten mindenki Shellacot használ, ami a közelébe se ér tartósságban, fényben, választékban a Gelishnek!!!

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2014. július 1.

Igazából jó balzsam, de semmi extra, nekem furcsa, hogy miért kap ennyi magas pontszámot, pont ugyanolyan jól teljesít, mint pl a jelenleg használt Dove balzsamom, szóval nem emelkedik ki olyan feltűnően.

Swiss-O-Par Teebaumöl Sampon

Swiss-O-Par Teebaumöl Sampon
2014. július 1.

Nekem zsírosodásra hajlamos hajam van, ami ezzel a samponnal érezhetően tovább marad szép és friss. A kiszárító hatását nem vettem észre, mivel én minden hajmosáshoz használok balzsamot és hajvégápolót, és így teljesen rendben van a puhaság, kifésülhetőség. Nekem szerencsére nem viszket tőle a fejbőröm. Drogériás samponok között nekem kiemelkedően jól teljesít. Már csak azon izgulok, hogy ne szokja meg túl gyorsan a hajam, mint általában a samponokat, mert akkor megint vadászhatok valami új után.

Ja igen, az illata elég erősen teafaolajos, de én szeretem, és a balzsam száraz hajon már abszolút ledominálja.:)

Casa Nature La Petipo De Patapo Natúr Bőrradír

Casa Nature La Petipo De Patapo Natúr Bőrradír
2014. július 1.

Legjobb bőrradír, amit valaha használtam.:) Arcra, testre is működik, irtó puha lesz tőle a bőröm, és az illata is isteni!

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)
2014. május 15.

Tényleg nagyon jó termék, és a dúsítás is igaz. Kár, hogy nem lehet itthon kapni!

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2014. május 15.

Hónapok óta szerelem.:) A Lilas d'or árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, de biztos bővítem még a palettát.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2014. április 1.

Hónapok óta változatlanul imádom. Tényleg alapdarab!