zizz89

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon
2022. február 4.

Sokra becsülöm az állatkíméletet, ez a sampon viszont alig jobb a WU2-nél és ez nem túl hízelgő. Apámnak adtam, nála (gyorsabban) elfogy.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2022. február 4.

A "2 hét alatt bokáig ér tőle a hajam"-vélemények hatására sokat vártam, ehhez képest annyira semmit nem tett, hogy félidőnél még hajat is festettem, úgyhogy lekövethetően, se állagban, se hosszban, se körömnél, se bőrnél - sehol semmi. Műanyagba lehelt placebo.

Felkészül: Merz Spezial.

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös
2021. augusztus 29.

Jobb, mint a sima vörös változata, de próbálkozom tovább: jelenleg Golokával. Minden esetre macerásabb, mint más hennák (pont 90 fokosan használjuk, ki ne hűljön, nem állhat stb.)

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2021. augusztus 29.

Semmit nem használt, esetleg a bőrömet tisztította, de az nagyban múlik a táplálkozáson is

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji1 Bor Kivonattal (régi)

2021. március 21.

Szeretem a lágyan fanyar illatát, számomra nem mű. A második Helia D éjszakaim, így az állaga már ismert: pont megfelel, csak tudni kell a mennyiséget, mert testesebb krém (mivel éjszakai) és akkor minden rendben, A tégelye pedig gyönyörű.

Braun Satin Hair Iontec Hajkefe

Braun Satin Hair Iontec Hajkefe
2021. január 2.

Amióta élek, küszködtem a hajmosás utáni "oroszlánsörénnyel", még most is, mikor már sampont váltottam és nem hajszárítózom. Itt olvastam erről a keféről, aztán tovább kutattam róla a neten. Drágállottam, ezért ajándékba kértem, félve a csalódástól. Frissen száradt fésületlen hajon próbáltam először, ott kell csak igazán a csoda. Óvatosan kellett vele bánnom, mert nehéz dolga volt. A végeredmény látványa nem különbözött egy sima kefe teljesítményétől, így félcsalódottan önigazoltam, hogy végülis nincs csodakefe. AZTÁN! Összekötöttem a hajam és végigsimítottam a copfom! Azt hittem rosszul érzem! Selymesen puha és sima volt a hajam, mint soha még! Következő napi használatnál pedig a sörényforma is eltűnt, úgyhogy megvettük egymást ezzel a kefével. Nem is használok már mást. Ajánlom.

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2021. január 2.

A hajvégekre vettem frissen száradás utáni felkenésre, de olvastam itt, hogy bőrre is lehet próbálni. Féltem, mert zsírosodó bőröm van, viszont sajnos még mindig pattanásos, de már inkább a felnőttkori, acné-szerű, kezelhetetlen gyulladások a jellemzők, amiken már a Neogranormon se segít. Így hát az arcomra használom, csak a gyulladt/heges részeken és lassan, de biztosan: haladunk.

HairClinic Extra Kapszula

HairClinic Extra Kapszula
2021. január 2.

Többedszerre szedem (akciós multi-packot rendeltem), de a hajamon nem változtat. Étvágynövelő funkciója természetesen mindig aktiválódik... Egyedül a bőrömet "tisztítja ki" meglepő módon, de csak ezért megvenni drága. A klasszikus tesója legalább a hajamon is segít. Utoljára fogyasztottam.

Khadi Növényi Hajfesték Por - Vörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Vörös
2021. január 2.

Szépen fedi a pár ősz hajszálat, de sajnos a szín magában nem túl tartós és mivel sötét az eredeti hajszínem, így sötét az eredmény is és nem a vágyott árnyalat. Felkészül a márka élénk vörös (csakis henna) változata.

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2021. január 2.

Kókuszolajjal higítom fele-fele arányban és mivel kéthetente mosok hajat (igen - már csaknem 5 éve) így egy teljes flakonnyi kb. 1 évig elég. Hajvégekre kenek csak és 2 órát hagyom a hajamon zuhanysapka és turbán alatt, majd hajmosás. Szembetűnő hatásról nem tudok beszámolni, annál is inkább, mert az elmúlt évben szinte az összes hajápolási szokásomon változtattam, így az eredmény ezek összképe. Ártani biztos nem árt.