ZLucaa

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Motion Sense Invisible Pure Golyós Deo

Rexona Motion Sense Invisible Pure Golyós Deo
2019. május 22.

Sajnos nekem nem vált be. A reklám nagyon meggyőző volt és nekem nagy szükségem lenne black & white dezodorra. De a felsőimet befogja és még mellette nem is ér semmit. 1 óra után már izzadt vagyok, mintha semmi nem lenne ott. Az illatát nagyon szeretem és hamar megszárad, de ezeken kívül nem tudok jót mondani rá. Szinte az összes rexona black & white terméket kipróbáltam, és mindegyikkel így jártam.

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo
2019. május 22.

Nagyon izzadós vagyok sajnos és rengeteg márkájú dezodort kipróbáltam már és annak minden formáját, de ez vált be a legjobban. Az illata nagyon jó, nem lesz irritált a bőröm tőle, és nem izzadok tőle. 48 órát azért nem bírnék ki vele, de egy átlagos napot simán kihúzok vele, úgy, hogy csak reggel használom. Amikor jógára és aerobikra megyek akkor is ezt szoktam használni előtte és simán kibír egy erősebb intenzitású 1 órás aerobikot is. De sajnos van 1-2 negatívum is, ami problémát szokott okozni.
1. Amikor felkenem nagyon sok idő alatt szárad meg és emiatt nedves lesz a ruhám, ami nem olyan kényelmes dolgok, Nyilván utána megszárad és tökéletes, de az 10-15 perc kellemetlen főleg mikor olyan ruhát vesz fel az ember és siet.
2. Fehér pólóhoz nem jó választás. Nagyon besárgul sajnos tőle a felsőm, ingem, ruhám.

Balea Haarmaske Intensivpflege

Balea Haarmaske Intensivpflege
2019. május 22.

Az interneten rendeltem, szóval nem tudtam megszagolni, de mikor kibontottam! 😍 Elsősorban imádom az illatát, és hogy ez az illat tartós is marad 1-2 napig. Vállig érő hajamra nagyon sokáig elég volt a tégely. Hosszabb időre vittem fel 30-60 perc között és melegen tartottam addig a hajam. Nyilván csak a haj hosszra vittem fel, a fejbőrömre semmiképp. Negatív dolgot nem tudok róla írni, ár-érték arányban tökéletes. Ez volt az első hajpakolásom, más márkával nem tudom összehasonlítani, de én teljesen megvagyok vele elégedve. Hajszárítás után a hajam fényes, puha, nem gubancolódik össze annyira, nincs "seprű" hatás sem. Utána még szoktam feltenni a száraz hajamra hajolajat és így tökéletes a végeredmény, de ha nem teszek hajolajat, akkor sincs rá panasz, nagyon szeretem ezt a terméket! :)

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2019. január 19.

Végre hosszú idő után megvettem újra, és rákellett jönnöm, hogy az egyik legjobb arcmaszk a problémás bőrömre! 1 használat után látható volt a külömbség: a gyulladások csökkentek az arcomon, láthatóan nem olyan zsíros, fényes az arcbőröm. Mikor lemosom mindig leradírozom a maradékkal az arcom, és nagyon puha, kellemes tapintású lesz a bőröm. Az illata egyáltalán nem zavaró számomra, én szeretem ezt a természetes, friss illatot. Az állaga tökéletes nagyon szépen fel lehet kenni. Én használom mellé a himalaya neem arclemosót is és ez a kettő együttes használata, szinte csodákat művel a bőrömmel!

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2019. január 19.

Régóta keresem a megfelelő arclemosót a zsíros, problémás bőrömre. A nivea arclemosóját teljes mértékben lekörözte, viszont a lush herbalism-al holtversenyben állnak. :) Mivel azt nehéz beszereznem, ezért ezt használom rendszeresen és mindennapos használat mellett (reggel, este) + a himalaya neem arcmaszk, láthatóan nem olyan zsíros, fényes az arcbőröm. Egyszóval imádom. :) + pont hogy természetes és nem tesztelték állatokon. Az állagával, és az illatával semmi gond, és nagyob sokáig tart!

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító
2018. november 27.

2 éve kaptam karácsonyra, és az előző hajvasalómhoz képest luxus terméknek számított nálam. :D Igazából semmi extra, egy átlagos hajvasló. Fél évig kb. miután megkaptam mindig használtam a hővédő szenzort, és nagyon is szerettem, mert nem roncsolódott annyit a hajam, mint a régi hajvasalómmal. De sajnos utána időhiány miatt ez nem volt megvalósítható, de szeretnék rá visszaszokni. Szeretem, szépen vasal, puha lesz a hajam, kívülről nagyon szép, gyorsan felmelegszik. :)

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. november 27.

Az első L'oreal termékem amit valaha használtam. :) Eredeti áron nem lett volna rá pénzem, de a glamour napok alkalmával sikerült féláron beszereznem. A keféjét imádom, nem túl nagy, de nem is túl kicsi. A szín egy gyönyörű mély fekete, szépen kiemeli a szemeimet, és amit ígér be is tartja. Tetszik, hogy van benne ricinusolaj, számomra teljes mértékben bevált. Nem sminkelek mindennap, de amikor elősveszem ezt a spirált, mindig boldog vagyok, mert nagyon szeretem használni. Lehet kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatban, de az "olcsóbb" szempillaspirálokhoz képest amiket eddig használtam (maybelline, essence) határozottan jobb.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2018. november 27.

Mindig is utáltam az alapozókat, de a BB krém kevés az én problémás bőrömre, ezért esett a választásom erre a termékre, amit egy glamour napon vásároltam féláron, de az eredeti árát is megéri. Maybelline púderrel használom, és így sem 100%-os a tartóssága, de amire nekem kell arra tökéletesen megfelel. Nem sminkelek mindennap, talán 1 hónapban egyszer, de mindennapos használatra is bevállalnám. Könnyű az állaga, nem zsíros, jó az illata, viszont elég folyékony, de nekem ez is tetszik. A fedése is egész jó, nem rossz, de nem egy alapozó. Amit ígér azt teljesíti, az árnyalat is passzol a bőrömhöz.

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító
2018. november 27.

A boltban ajánlották a zsíros, pattanásos bőrömre. A boltban nem tetszett sem az állaga, sem az illata, de gondoltam teszek egy próbát hátha. Sikerült elhasználnom 1-2 hónap alatt és nagyon megszerettem. Minimálisan radírozta mindennap a bőrömet, frissnek érzetem, a gyulladt pattanásaimat is sikerült csökkentenie. Az illata megszokható, az állaga pedig megváltozik (utólag sajnos) ahogy belefolyik a víz. Vidéken lakom, így nincs a közelben sajnos lush üzlet, de ha Pesten járok mindenképp újra veszem! :)

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2018. november 27.

Mindig is utáltam a kézkrémeket, egyszerűen nem bírtam elviselni a kézfejemen, de 1 éve télen meguntam, hogy olyan száraz a kezem mint a sivatag, és a körömágyaim is mindig nagyon csúnyák voltak. A krémmániás vélemények alapján esett erre a krémre a választásom. Nem akartam túl drágát, mert ha nem használom el az pénzkidobása, de mégis egy közepesen hidratáló krémet szerettem volna, ami segíti a problémát megoldani. Egy percig sem kételkedtem benne, hogy rossz lesz, mert sok jót is hallottam már, illetve olvastam itt az avonos kézkrémekről, de ennyire jóra nem számítottam. Minden este lefekvés előtt használom, maximum 5 perc alatt beszívódik az egész és nagyon puha, kellemes tapintású lesz a bőröm. Nem zsíros, könnyű állagú krém, de mégis nagyon jól hidratál. Az illata miatt voltak kétségeim, de kellemes csalódás volt, nem intenzív, jó illatú. Természetesen 5 csillag. Nem gondoltam volna 1 évvel ezelőtt, hogy ennyire megfogom szeretni a kézkrémet.