zmbanett

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2014. szeptember 30.

Amikor először éreztem, botrányosnak találtam.
Aztán egyszer vettem a bátorságot és kipróbáltam.
Azóta az egyik kedvenc. Van, volt és lesz is itthon belőle...az élet néha tényleg furcsa változásokat eredményez :)

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme
2014. szeptember 30.

A férfi Spicebomb-ba gyakorlatilag szerelmes vagyok :)
Ezen felbátorodva ajándékba megvették nekem a Flowerbomb extreme-et.
Nem szeretem az erős, édes illatokat, de ennek egyszerűen képtelenség ellenállni.
Imádom, amióta megvan és minden pillanatban bánom, hogy nem előbb találkoztunk :)
Tökéletes.

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Hajlakk

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Hajlakk
2014. május 21.

Jesszus! ÉS TÉNYLEG TART!!! Nem hiszem el! Az összes eddig kipróbált ezer féle olcsó és drága, híres és hirdedt, ismert és ismeretlen, agyon magasztalt és a földig alázott hajlakk közül az első, AZ ELSŐ (!), ami mellett a hajam nem lógja ki magát, vagy éppen nem göndörödik vissza! Indítványozom, hogy kaphasson 10 csillagot! :D
Köszönöm, hogy kitartott a remény, míg végül ráleltem a hajlakkra, ami teljesíti a követelményeimet! :)

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2014. május 21.

Csak két hete jutottam el arra a pontra, hogy kipróbáljam magamon is, mert korábban papír illatminta alapján egyáltalán nem győzött meg. De két hete szerelmes vagyok ebbe az illatba és eltökéltem, hogy megszerzem! :) Nagyon tetszik! És csak egy apró fújásnyi került rám, de még este is éreztem! Megelőlegezem az 5 pontot, mert nagyon kell! :)

Update:
Most találtam csak meg a posztomat :D
Végül ajándékba kaptam egyet. Nagyon örültem neki, annyi csak a probléma, hogy a kiszemelt edt vagy edp helyett parfume intense-t kaptam belőle, és számomra ez botrányosan erős. Csak úgy vagyok képes használni, ha fújok egyet a levegőbe és átsétálok alatta. Egyébként egész biztos, hogy belefulladnék a saját illatfelhőmbe. Bár még mindig nagyon tetszik, de ez az intenzív kivitel számomra durva. Ettől függetlenül fenntartom az 5*-os véleményt, szegénykém nem tehet róla, hogy ezt a verziót sikerült megszereznem.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2014. május 21.

Amikor a drogériában kipróbáltam, nagyon tetszett. Megvettem, de otthon annyira megijedtem tőle, hogy azonnal vissza akartam vinni. Valahogy átértékeltem a dolgot, egyáltalán nem tetszett, sőt hirtelen borzalmasnak tűnt. Ráadásul egyből egy 65ml-es kiszerelést választottam, és már láttam magam előtt a kínszenvedést, hogy nem tudom mit kezdjek vele.
Aztán kb 5 perc múlva megváltozott minden, előjött az illat, ami megfogott az üzletben! Szóval végeredményben mégis csak jó választás volt! :) De parfüm ennyire még sosem hozta rám a frászt, mint ez! :D
A négy pont is az ijedség miatt van, egyébként most már ötöst érdemelne :)

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk
2013. november 18.

A véleményem abszolút megegyezik az előttem szóló Picúréval.
2 rétegben tökéletesen fed, 7-8 napot a legkisebb kopás nélkül is kibír, gyorsan szárad és nagyon szép fényes!
Örülök, hogy rászántam magam a tesztelésére, ha drogéria felé járok, biztosan veszek még belőle :)
Ja, és egy halvány bézs árnyalatról beszélek, amiből már van itthon vagy 9 db különböző márkákból...ő az első, ami végeredményben nem csíkos az összes előbb felsorolt pozitív tulajdonsága mellett!

Bioboltos 100% Finomítatlan Shea Vaj

Bioboltos 100% Finomítatlan Shea Vaj
2013. november 18.

Az első tégely felénél tartok, de egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata kicsit furcsa volt elsőre, de mára megszoktam, gondolkodom, hogy egy kis levendulát csepegtetek bele :) Egész testre használom, de az arcom úgy tűnik, imádja! Éjszakai krémként kenem fel, és nem igazán értem, hogyan, de tényleg kevésbé karikás és duzzadt a szemem, illetve valahogy a zsírosodást is szabályozza. Amikor felkenem, még másnap reggel is érezhető a zsírossága, de miután lemosom, egész nap kevésbé zsírosodik az arcom, sokkal mattabb, de mégis puha marad! Nagyon tetszik tényleg! Elsőre most csak kis tégelyt mertem venni, de a következő szerintem már nagy lesz! :)

Frissítés: nálam nagyon bevált! Felolvasztottam, csepegtettem bele kis levendula olajat, az illata sokkal kellemesebbé vált. A mai napig ezt használom éjszakai krém helyett! Nincsenek pattanásaim, puhább a bőröm. Ismét a kis tégelyt (100ml) vásároltam, mert annyira sokáig elég, hogy nem érdemes nagyot venni. :) Egy tégely nálam kibírt 8 hónapot, rendszeres használat mellett! Szóval marad a teljes elégedettség! :)

Playboy Play It Lovely EDT

Playboy Play It Lovely EDT
2013. szeptember 17.

Őszi hétköznapokra tökjó. Kicsit felvidítja az embert a sötét esős napokon :)
És a többi parfümömhöz képest ingyen van :)

Swiss-O-Par Argan Oil Conditioner

Swiss-O-Par Argan Oil Conditioner
2013. július 19.

Nem számítottam nagy eresztésre, amikor megvettem, de meglepően jó! :)
Szeretem az illatát, könnyű állaga van, (szinte már vizes érzetű, amit alapvetően nem szeretek, mert valami miatt úgy érzem, a töményebb hatásosabb...de itt most teszek egy kivételt) és használat után tényleg puhább a hajam.
Felváltva használom egy keratinos argánolajos pakolással, elégedett vagyok.
Tutira újraveszem ;)

Nirvel FX Theric Protector Hővédő Spray

Nirvel FX Theric Protector Hővédő Spray
2013. július 10.

Nem a világ legjobbja, de bőven megfelel a célnak, a matrix hővédővel felveszi a versenyt, árban is. A hajamat valóban védi a hőtől, mást nem is igazán várok tőle. Az illata nem egy sokatmondó dolog, nem rossz, de nem érzem túl sokáig. Nem is baj, nem szeretem, ha 12 féle illat keveredik a fejemen :)
Ja, és nem ragad!
Szóval végeredményben egy négyest kap. Lehet, hogy újraveszem, mert végülis nincs vele különösebb bajom :D