Zoana

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inerta 10 mg

Inerta 10 mg
2019. május 26.

Tökéletes gyógyszer , csodaszer nekem megoldotta a zsíros pattanásos böröm problémáját .

dr. Organic Hajserkentő Kezelés

dr. Organic Hajserkentő Kezelés
2019. május 26.

Brutálisan drága és szinte megfojta a hajam . azonnal lelapul összeragad gubancolódik megkeményedik és másnap moshatok újra hajat annyira zsírosá teszi . rémálom .

dr. Organic Hajserkentő Intenzív Hajpakolás

dr. Organic Hajserkentő Intenzív Hajpakolás
2019. május 26.

Amennyire drága meg csodaterméknek lett kikiálltva annyira pocsék . 1 hónap után szerintem mindenkinek tönkreteszi a haját . Az enyém a 2 dik hónapba brutálisan zsíros lett tőle . hullott túl puhította ami következtében tépődött és nyúlt. ...semmi esetre sem ajánlom . Egyedül az illata ami tetszik azért kap tőlem 2 csillagot.

Nivea Double Effect Dezodor

Nivea Double Effect Dezodor
2019. május 26.

Púderos illata van de valóban nem nagyon különleges . erős negatívum hogy ilyen fehér darabokban potyog le a hónaajamról . Izaadást alig csökkenti . Folt azonnal meglátszik pólón . Nem veszem többbet

Matrix Biolage Keratindose Sampon

Matrix Biolage Keratindose Sampon
2019. május 26.

Tökéletes sampon a többi keratindose termékkel együtt , negatívum csak hogy nehéz beszerezni . Nekem hatott a szőkített erősen sérült hajamra.

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra
2019. május 26.

Anno pár éve a totálisan elégett hajam maximálisan helyrehozta . Ez a termékcsalád tökéletes erősen sérült haj esetében .

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal
2019. május 26.

Aknés seborheas fejbőrőmre kaptam . eleinte működött de hosszan tartó használat után hozászokik a fejbőrőm és mostmár naponta kéne mosni a hajam hogy olyan legyen a hatás amilyen . Sok flakon után Leirom az én véleményem : a hajam másnap már érezhetően zsírosodott . és a viszkedést se szüneteti meg teljesen csak időleges megoldás.

Johnson's Baby Búzacsírás Sampon

Johnson's Baby Búzacsírás Sampon
2019. május 26.

Gyerekkoromat végigkisérte . Gyeremekeknek kiváló de felnőtteknek nem ajánlom . szine semmiylen bőrtipusra nem használt a környezetembe . A hajam vékonyszálú könnyen lelpuló és zsírosodásra hajlamos erősen . Nem segített rajta. Nem fogom Újravenni.

Babylove Leichtes Shampoo

Babylove Leichtes Shampoo
2019. május 26.

Egy ideig használt a viszkedő zsíros fejbőrömre de valahogyan immunissá vált már a bőröm rá pedig azt hittem találok egy olyan terméket ami nagyon olcsó és használ hosszú távon .

dr. Organic Hajserkentő Sampon Hajnövekedést Támogató Baicapil Formulával És Bioaktív Kendermagolajjal

2019. május 26.

Lehet hogy valakinek beválik de mint a többi Dr. Organic termék nekem csak első pár használatra működött csak , utánna rontott mindenen.