zolabori

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Professional Oil Care Hair-BB-Creme

Cien Professional Oil Care Hair-BB-Creme
2019. május 1.

Szuper, hajmosás előtt szoktam használni, rákenem a hajamra és befóliázom. Nagyon kellemes az illata, puha és fényes lesz tőle a hajam. Minden második hajmosáskor ecettel szoktam leöblíteni a hajam, utána egy pumpálásnyit szétdolgozok a nedves hajamon és törölközőbe csavarom kb 10 percre, más nem is kell már utána a hajamra. Felváltva használom a Cien hajolajjal

Cien Hot Pink Deospray

Cien Hot Pink Deospray
2019. május 1.

Próbáltam már ezerféle drága izzadásgátlót, na ez veri az összeset. Már hónapok óta használom és még mindig hat! Nagyon kellemes, tiszta illata van, nagyon tartós, még egy futkorászós-leizzadós nap végén is bátran emelgetem a karjaimat :D Nem hagy foltot sem.
Tulajdonképp mindegy melyik változat, mindegyik egyformán jó. Van egy sima 24 órás, nekem télen az is tökéletesen elég.

Cien Professional Oil Care Hajápoló Szérum

Cien Professional Oil Care Hajápoló Szérum
2019. május 1.

Először láttam a Lidl-ben, gyorsan vettem is egyet. Erőteljes hajvilágosítás után vagyok, szóval valami hasonlóra volt szükségem, nem is csalódtam. Ecettel szoktam a hajam leöblíteni, majd a törölközőnedves hajam végein dolgozom szét. Egyetlen pumpálás is elég! Így szuper tartósnak lehet mondani. Én szoktam ilyenkor a körmeimen is szétdolgozni +egy pumpálásnyit. Szuper :) Nekem nagyon tetszik az illata is, már többen kérdezték, mi ez a jó illat a hajamon.
Tudtátok, hogy van a Cien-nek BB hajkrémje is? Az is hasonlóan jó, felváltva használom, a BB krémet pakolásként, hajmosás előtt.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2019. március 28.

Borzalmas, nem is értem miért esek bele ugyanabba a hibába többször is. Kétszer próbáltam kb 1 éves különbséggel. 7.1 hamvasszőke árnyalatot. Azt írja tartós hajfesték, tökéletes őszhajfedés... na most: valóban befedi az ősz hajat, mert 30 perc alatt kb 3-4 árnyalattal lesz sötétebb mint amit a színskála igér. Viszont, nincs nagy baj, mert kb 4 hajmosás után gyönyörűen kivilágosodik :D az ősz részekről úgy lekopott, hogy újra látszik a lenövés és ezüstösen csillog :/ soha többet. Ennél még a 4 hajmosásig tartó hajszinező sampon is tartósabb. Ősz hajra semmiképpen nem ajánlom! És akkor sem, ha zavar ha sokkal sötétebb a hajad pár hétig mint szeretted volna...

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2018. július 21.

Annyi jót irtak róla, hogy ki kellett próbálnom. Télen rendben működött, se folt, se szag. Most viszont a nagy melegben ugyan nem izzad a hónaljam, viszont mókus szag az van :/ olyan fura szag, mintha a deó romlana meg a meleg miatt.. és sárga foltot hagy a világos pólóimon.
Egyet értek azokkal akik azt írják, váltogatni kell az izzadásgátlókat, mert tényleg hozzá lehet szokni!

Manshili Max Volume Szempillaspirál

Manshili Max Volume Szempillaspirál
2018. július 20.

Nagyon megörültem neki amikor megláttam, macskarajongó vagyok.... de sajnos csalódtam benne. Tulajdonképpen csak beszínezte a pilláimat, azt sem valami intenzíven... és ha reggel 8-kor felkentem, kb 15 óra magasságában mindig elkezdte csípni a szemeimet (ha egy jóízűt nevettem valamin, akkor hamarabb).... Egyik nap a strandon kaptam az arcomba egy adag vizet, a szemem majdnem kiesett, úgy elkezdte csípni... senkinek nem kívánom azt az 5 percet amíg vakon, égő szemekkel elbotorkáltam a mosdóig hogy végre lemoshassam... tudom, nem vízálló, de nekem alapból semelyik spirállal nem volt ilyen panaszom, ha pandamaciként is láttam viszont magam a tükörben..

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. július 1.

A banánosat választottam, de szerintem be fogok szerezni a többi illatból is :)
Nekem is kicsit furcsa volt, hogy nincs lefóliázva, ha ezt tudom, valami leghátsót választok ki, amibe biztos nem túrt bele még senki...
Eddig kétszer használtam, balzsamként hajmosás után, majd leöblítettem és hajszárítás után kentem belőle a végekre. Nem nehezítette el, nem volt tőle zsíros érzésem. A hajam nem gubancolódott és finom, de nem mű banánillat lengett körül :)

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2018. június 14.

237-es árnyalatot vettem akciósan, 250 ft-ért. Szépen fed, talán még 1 rétegben is elfogadható, én két rétegben kentem. Szépen eloszlik, a szagát nem találtam erősnek és gyorsan el is tűnt, nem maradt meg.
Gyorsan megszáradt, még nekem sem sikerült összegyűrnöm, pedig nekem mindig akkor lesz dolgom, ha szárad a körmöm :D
Lassan 24 óraja fent van és még mindig tökéletes, pedig 2 gyerekes anyaként azért használom rendesen! A körmöm pedig elég vékony és könnyen hajlik.

Balea Bodylotion Cool Camel

Balea Bodylotion Cool Camel
2018. június 7.

Imádom az illatát!! Jól hidratál, gyorsan felszívódik, pont erre van szükségem nyáron. Holnap veszek még. Utálom a limitált kiadásokat :D

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2018. február 23.

Imádom! Az 1-es árnyalatot vettem meg.
Most ettem meg egy nagy szafaládét majonézes tormával, ittam rá egy bögre forró teát és meg sem látszik rajta :D és nem olyan száraz érzésre, mint az aliexpressen vásárolt hasonló tartós matt szájfény (egyébként szerintem a szájfény nem a legmegfelelőbb szó rá..) Biztosan újra fogom venni. Remélem nem szüntetik meg, mint a legtöbb dolgot amit újravennék :/