zomari

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2012. március 27.

Még nem találkoztam olyan hajfestékkel, ami tartós és teljesen vegyszermentes.
Kicsit tartottam az első festéstől, mert az eredeti hajszínem sötétbarna és ezt kellett szőkíteni (10N, a legvilágosabb), ami sokszor még a nagy márkákkal sem sikerült. Kellemesen csalódtam, szépen kivilágosította a hajamat és először fordult elő, hogy NEM sebesedett ki a fejbőröm, a hajam pedig szép sejmes lett tőle (vagy a balzsamtól ami a dobozban van?). Abszolut elégedett vagyok!
És még valami! A legtöbbször (mikor magam festettem a hajam) 2 doboznyi festéket kellett felkennem, hogy mindenhova jusson és szépen el tudjam oszlatni. Ebből viszont bőven elég 1 doboz, így még spórolni is tudok.

Alverde Matroschka Kabuki Ecset

Alverde Matroschka Kabuki Ecset
2012. március 27.

Az árától hasra estem, ráadásul a DM-ben minta sem volt kirakva, hogy alaposabban megnézzem, milyen. "Élesben" még nem próbáltam, csak otthon tesztelgettem. A kellemest tapintást leszámítva semmi extra.

Alverde Pflanzenöl Seife Wildrose

Alverde Pflanzenöl Seife Wildrose
2012. március 27.

Nehéz olcsón natúr szappant kapni. Ez szerintem nem is annyira natúr, de sok más termékhez viszonyítva még egész tűrhető. Az illata finom, de nekem szárítja a bőröm.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2012. március 27.

Elsősorban azért választottam, mert natúr és a természetes kozmetikumok között ez még a megfizethető kategóriába tartozik. Elég érzékeny a bőröm és ez a púder azon ritka termékek közé tartozik, ami tényleg bevált, nem irritál! Igaz, nap végére már kicsit csillogok, de őszintén szólva nem hiszem, hogy létezik olyan púder, ami egész napra biztosítja a matt bőrfelületet.
Összességében elégedett vagyok vele, szeretem :-)