zonga

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Oriflame Novage Proceuticals Retinol Power Cseppek

Oriflame Novage Proceuticals Retinol Power Cseppek
2021. június 9.

Egyelőre tetszik, de nekem nehéz az adagolása. Az szimpatikus, hogy egy adagnyit (1 cseppet") nyom ki egyszerre (és ezért nem folyik össze-vissza), de sokszor szeretnék újabb cseppet kinyerni, mert egy nem elég, és a 2. adagot nehezen tudom kinyerni. Majd belejövök. Engem nem irritál, nem csíp, könnyen eldolgozható.
UPDATE: Tényleg hatásos, sokkal simábbnak, feszesebbnek érzem a bőröm.

Oriflame Oncolour Mega Black Szemkontúrceruza

Oriflame Oncolour Mega Black Szemkontúrceruza
2021. június 9.

Nagyon jó! Könnyű használni, szép vonalat lehet vele húzni, ami tartós. Számomra könnyebb a szempillák tövébe vonalat húzni ezzel, mint egy vékonyabb ceruzával. Jó az állaga, nem törik, nem porlik. Én szeretem!

Oriflame Eleo Hajbalzsam Hab

Oriflame Eleo Hajbalzsam Hab
2021. június 9.

Eddig egyszer használtam, meg voltam vele elégedve. Könnyen eldolgozható, nem ragad. Nekem elég sok hab jött ki egyszerre, kevesebb is elég lett volna. Az adagolása emiatt kicsit nehézkes, de egy hab már csak ilyen. Teljes áron biztos nem venném meg, elég drága, de amúgy tetszik.

N.A.E. Arctisztító Korong Purezza

N.A.E. Arctisztító Korong Purezza
2021. május 25.

Eddig 4 csillag. (De még alig használtam.) Az mindenképpen szimpatikus, hogy környezetbarát, újrahasználható. Könnyű használni, a bőrt nem irritálja. Egyelőre nem úgy habzik rajta az arctisztítóm, mint egy szivacson vagy vattapamacson, ezért ez még annyira nem tetszik, de szokni kell. Viszont jó lenne rá valami akasztó, hogy fel lehessen lógatni megszárítani, így nem annyira praktikus nedvesen tárolni. Egy szivacsos anyag jobban tetszene.

UPDATE: vettem másik hasonló terméket (Oriflame arctisztító párna), az jobban bejön. Ezt nehéz tárolni, nincs akasztója, nedvesen összecsavarodik. Használom azért, de kedvenc nem lesz.

Oriflame Love Nature Újrafelhasználható Arctisztító Párna

Oriflame Love Nature Újrafelhasználható Arctisztító Párna
2021. május 15.

Én nagyon szeretem. Jó a fogása, jól kézre áll, felakasztható, könnyen használható, könnyen mosható.

Oriflame Styler Detangle Hajkibontó Kefe

Oriflame Styler Detangle Hajkibontó Kefe
2021. május 4.

Tetszik, szeretem. A fiam nem igazán szeret fésülködni, de azóta, hogy megvettem, folyton használja (kár, hogy csak rózsaszínben van), így rendelnem kellett még egyet. Könnyű használni, jót tesz a hajnak. A hasonló típusú termékekhez képest jó árban van, akciósan meg pláne.

PomPom Alakformáló Lotion Tengeri Kivonattal

PomPom Alakformáló Lotion Tengeri Kivonattal
2021. április 10.

Könnyen adagolható, könnyed állagú krém, jól kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy nyomot, emiatt szívesen használom. Nem csíp, nem éget, nem irritál. Mivel csak pár napja használom, így a hatását még nem látom, de a könnyű kezelhetősége miatt tetszik. Sajnos elég drága.

Organic Shop Öblítésmentes Kéztisztító Gél Bio Teafaolajjal és Szalicilsavval

Organic Shop Öblítésmentes Kéztisztító Gél Bio Teafaolajjal és Szalicilsavval
2021. április 9.

A járvány óta ezt használom. Elég nagy adag, sokáig elég. Viszont nehéz adagolni, túl sok jön belőle egyszerre, és nagyon híg, könnyű túlfolyatni, emiatt nehezebb is elkenni. Egy zselésebb, sűrűbb átlag praktikusabb lenne. De teszi a dolgát.

Oriflame Magic Garden Tusulózselé

Oriflame Magic Garden Tusulózselé
2021. április 5.

Nekem tetszik. Kellemes, finom illata van, lágy zselé, ami jól habzik.
Az eredeti árát sokallom, de akciósan vettem, úgy meg megérte.

Pannonhalmi Főapátság Arcanum Gyógynövénykrém

Pannonhalmi Főapátság Arcanum Gyógynövénykrém
2021. március 30.

Kicsi, de tartalmas üvegcse. Én is szeretem. Mivel csak alkalmanként használom, még mindig van belőle, pedig lassan 2 éve, hogy vettem. Csípésekre használom, vagy valamilyen viszketésre. de volt már, hogy fejfájáskor bekentem vele az érintett részt, és jót tett.