Zoni

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hydra Specialist Éjszakai Hidratáló Krém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Éjszakai Hidratáló Krém
2021. március 3.

Olyan semmilyen volt ez a krém, plusz mitesszereim lettek. Egyszer elmegy kategória, újra biztos nem veszem meg.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. július 8.

Már évek óta használom és még mindig a legjobb ár-érték arányban! Nagyon megéri az árát!

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2017. június 17.

Sajnos nekem nem vált be, szárítja az arcbőröm és pattanásos lettem tőle. Nagyon finom illata van és tényleg sokáig elég.

VAPE Derm Herbal Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol

VAPE Derm Herbal Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol
2015. június 30.

Szúnyogok ellen bevált és szinte minden ismerősnek is, viszont kullancs ellen már nem hatott :(

Alterra Sensitiv Deo-Balsam Parfümmentes

Alterra Sensitiv Deo-Balsam Parfümmentes
2015. június 30.

Odáig vagyok érte :) Nagyon jól szerepelt nyári nagy melegben is és kellemes puderes-krémes illata van rajtam. Ami a legjobb hogy reggeli felkenés után még késő este is lehet érezni az illatát eddig nem találkoztam ilyen minőségű dezodorral, ezután csak ezt fogom venni!!

Sensodyne Pronamel Fogkrém

Sensodyne Pronamel Fogkrém
2015. február 16.

Egy tubust használtam el de rosszabb lett mint előtte, éjjel-nappal fáj a fogam mindenre érzékeny lett :(

Bioderma Hydrabio Mask

Bioderma Hydrabio Mask
2014. december 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Felkenés után nem igen marad felesleg amit le kellene törölnöm csak arcot mosok és kb 2 napig semmilyen krémet nem kell kennem az arcomra ezért én inkább krémnek használom mint maszknak. Teljesen kisimul a bőröm és üde lesz. Mintát vettem belőle de tuti újra megveszem.

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution
2014. december 30.

Arctisztításra tökéletes de a szempillafestéket nem szedi le olyan könnyen. Használata után furcsa érzésem van tőle és muszáj lemosnom az arcom ezért inkább sminklemosásra használom.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2014. december 30.

Minta csomagban vettem. Felkenés után furcsa réteget képez az arcomon a krém, hamar beszívja a bőröm és után semmi. Hatást nem vettem észre mintha nem is kentem volna be az arcom.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Extraszűz Kókuszolajjal

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Extraszűz Kókuszolajjal
2014. december 30.

Tetszik az illata viszont nem használ mint izzadásgátló de a kevesebb káros anyag tartalma miatt kap 3 csillagot.