zozi

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Valentino Valentina

Valentino Valentina
2015. május 24.

Aranyos kis illat. Sajnos hamar elillan az illata pedig nem valami olcsó, de amugy nagyon szeretem. Edes kis virágos, puha illat. Viszont hiányolom a kupakot, ez a travel teto nem valami massziv, multkor beleraktam a tatyomba és töröttem szedtem ki, igy most kupak nélkül marad :(

FLP Aloe Moisturizing Lotion

FLP Aloe Moisturizing Lotion
2015. május 24.

Szerintem is gagyi ez a krem. Az arcomra próbáltam először, de egyáltalán nem hidratálta, majd elkezdtem a kezemre nehogy ki kelljen dobnom, de nagyon kevés. Hiába kenem száraz marad. Alig várom hogy elhasználjam, soha többé nem veszek ilyen aloe krémeket.

FLP Aloe Scrub

FLP Aloe Scrub
2015. május 24.

Nem vagyok oda ezekért az aloe vera cuccokért, de ez jó nagyon. 3-4 naponta szoktam használni, szépen megtisztitja az arcot és tényleg selymes, puha marad utána a bőröm.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2015. május 24.

Tavaly elott kaptam karácsonyra, de még mindig szinte tele van. :( Finom illata van, de nagyon édes ezért csakis télen használom . Sajnos pár óra után megfájdul tőle a fejem. :( Elég cukorkás. nagyon sokan használják mértéktelenül. Lehet ezért is nem használom annyit. Mindig próbálok csak fél puffot nyomni mert rettentően tömény, még másnap is érezni. Ruhán, takaron, sálon napokig ott marad. 1 pontot levonok a fejfájás miatt

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2015. május 24.

Ez a kedvenc parfümöm. Nagyon hasonlit a la vie est belle-re, az alap illyat miatt, viszont a gyümölcsös jegyek miatt ez sokkal jobb, játékosabb és frissebb. Én minden évszakban szoktam használni :D Egyszerűen imádom. Sokan megdicsérték már. A gyümölcsök közül a málna jön ki rajtam a legjobban meg valami citrus, lehet hogy az a cédrus nem tudom, de nagyon fini :D Az üvege is nagyon szép csak kár hogy könnyen lejön a kupakja :( egyszer tuti elhagyom.

Cien Bodycare Kézkrém Mandulaolajjal és Shea Vajjal (Régi)

Cien Bodycare Kézkrém Mandulaolajjal és Shea Vajjal (Régi)
2015. május 24.

Én is a mandulásat szoktam venni és nagyon szeretem. Éjszakára szoktam használni, mert nem tunik el teljesen a kézrol, de em is baj. Imádom. Olcso és nagyon jó. Télen nagyon száraz a kezem, de ha bekenem reggelre szépen helyrerakja. A csomagolása megvaltozott most vettem észre, de a krém erzésre és illatra is ugyan az.