Zsan21

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Matchmaster Alapozó SPF15

MAC Matchmaster Alapozó SPF15
2019. november 26.

Nincs sok tapasztalatom alapozókkal kapcsolatban, de ez tetszik. Közepesen fed (ami nekem megfelel, bőrhibáim alig vannak), nincs maszkos érzés, szép fénye van (az elején teljesen matt, pár óra után minimális szatén fénnyel, de akkor sem csillog). Pórusokba és ráncokba picit beül, ezért a -1 csillag.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2019. november 25.

Ár/érték aranyban jó termék. Nem okoz kiütéseket és nem szárít. A szemcsék viszont nagyok és érdesek, jobban szeretem ha sok pici és kevésbé durva van az arcradírban.

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. november 14.

Régebben használtam, nagyon tetszett. Talán a legjobb fátyolmaszk amit használtam. Sajnos mostanában nem találom a Rossmannban....

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2019. november 14.

Évek óta nagy kedvenc, minden télen előveszem. Klasszikus, elegáns, édes illat egy kis "csavarral".

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. november 14.

Imádom én is és a környezetem is 😉 Főleg a férfiak kapják fel a fejüket, hogy mi ez a csodás illat. Nőies és önbizalmat.

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/ Purifying Mask (Normál/Kombinált Bőrre)

2019. november 14.

Nem rég kezdtem el használni, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem okoz irritációt, hihetetlen tiszta érzet marad utána, nagyon kevés kell belőle és tetszik az illata és állaga.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. november 14.

Egy hete használom, minden este hidratáló (EL Supreme+) előtt. Gyorsan beszívódik, nincs filmréteg szerű érzés utána. Eddig a szemem körüli finom ráncokon nem segített, viszont a bőr képem szebb, feszesebb. Számomra még fontos, hogy kiütéseket sem okozott. Kíváncsian várom a hosszú távú hatásat, addig is 4 csillag :)

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2019. április 7.

Szeretem, napokra "feltölti" a bőröm. Persze elég drága, ennyit sajnos nem ér. Ha kényeztetésre vágyom akkor azért belefér 😉

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal
2019. április 7.

Nehezen szedi le a sminket és csípi a szememet. Viszont nekem nem okozott kiütéseket. Sokáig az ára miatt ezt használtam, de már nem venném újra.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. április 7.

Mindennapos használatkor tényleg szárít, ennek ellenére szeretem. Használat után hihetetlenül tisztának érzem a bőröm.